Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy warto?

• Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 Bercig

Bercig

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 27.10.2015 - 18:47:21

Cześć, gram w tą grę od niedawna i nurtuje mnie pytanie czy można iść Szermierzem/RC pod siłę i prędkość ataku ? Czy ktoś już takie coś próbował i wypaliło ? Z góry dzięki za odp.

#2 Guradian

Guradian

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 255 Postów:

Napisany 27.10.2015 - 18:52:08

był gracz o nicku Podcisnienie( nie gra) który grał pod szybkość ataku ale typowo nie proponuje robić go pod pvp

#3 materpl1

materpl1

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 213 Postów:
  • LocationRzeszów

Napisany 27.10.2015 - 19:03:30

Cześć, gram w tą grę od niedawna i nurtuje mnie pytanie czy można iść Szermierzem/RC pod siłę i prędkość ataku ? Czy ktoś już takie coś próbował i wypaliło ? Z góry dzięki za odp.

Wydaje mi się, ze troche się spóźniłes na taki build. Dawniej Natchnienie Szermierza dodawało 20% do szybkości ataku, co przy takim buildzie byłoby sporym dopalaczem ;) Aczkolwiek jeśli już, to chyba RC. On ma pare talentów przydatnych do tego, np. 10% na użycie krwawego żniwa (jego skill, który 150% obrażeń daje Ci jako hp), czy 10% na jakiś tam efekt ognia, piekielnego ognia, czyli dodatkowe obrażenia na autoataku ;) (5-ty talent drugiego drzewka i 2-gi talent czwartego drzewka, jeśli się nie mylę). Krzyżowiec chyba nie ma talentów tego typu. Chyba było coś w stylu "jeśli masz mniej % hp niż twój cel, masz 20% na ogłuszenie celu" ale nie wiem czy coś takiego wciąż jest u krzyża. Nie gram tymi profesjami, więc moge się mylić.

Poszukiwana #deadoralive

Człowiek głupi jest bliskim krewnym zwierzęcia, bo równie jak ono nie ma żadnych wątpliwości. Aleksander Świętochowski

j457yb.jpgCiekawostka - Efekt Zniszczony Pancerz stackuje się tylko 15-ście razy. Czemu "tylko"? Rozbojem byłbym w stanie nałożyć 25 stacków.

#4 Thyrael

Thyrael

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 627 Postów:
  • LocationThe Fountain

Napisany 28.10.2015 - 10:48:12

Yo, odpowiedź na Twoje pytanie jest w temacie:

https://forum.muve.p...-krzyżowiec-2h/

"Don't be afraid to be weak
Don't be too proud to be strong"