Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czarnoksiężnik pomocy

2 replies to this topic

#1 Niemka

Niemka

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 40 Postów:

Napisany 23.10.2015 - 01:14:33

Mam 25 lvl itemki dość dobre ale potrzebuję lepszej broni. Do walki z mobami lepsza jest księga/bransoleta czy kula ? Opiszcie jak możecie plusy i minusy każdej z broni. Totem też dużo daje na moim lvl ? Jaki najlepszy pierścień kupić na mój lvl abym szybko wbił 30 ?

#2 materpl1

materpl1

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 213 Postów:
  • LocationRzeszów

Napisany 23.10.2015 - 17:10:39

Mam 25 lvl itemki dość dobre ale potrzebuję lepszej broni. Do walki z mobami lepsza jest księga/bransoleta czy kula ? Opiszcie jak możecie plusy i minusy każdej z broni. Totem też dużo daje na moim lvl ? Jaki najlepszy pierścień kupić na mój lvl abym szybko wbił 30 ?

Nie do końca potrzebujesz lepszej broni. Zawsze będzie Ci się wydawało, że za mało dmg masz, to normalne.... Kosa jest ok dla czarnoksiężnika (magic skills - dlatego wiem, ze grasz czarno), ma pare skilli dodatkowych, które potrafią zrobić różnicę z talentem.(lub go nie potrzebują ^^) Branzoleta i kula może być lepszym wyborem niż kosa, bo masz dwa itemy, zamiast jednego, czyli dwie pieczęcie, zamiast jednej. i 4 karty, zamiast 3. (slotów na karty przynajmniej). I oczywiście plusem jest dodatkowa obrona od kuli. (i defensywna karta zwykle) Aczkolwiek nie wiem sam, co lepsze, ostatnio dużo czarno widzę z branzoletami i pierścieniami pożeracza dusz (daje % obrażeń od trucizny i % max hp), ale wydaje mi się, że to średni pomysł. Owszem, uderzą kryt ze strzały chaosu za 8k i prawdopodobnie wybierają szczęście ponad zręczność dla % szansy na kryta, ale ostatnio widzialem czarno, który przegrywał z łowcą, obaj 60, czarno lepiej ubrany. A ja tylko patrzę na niego i się zastanawiam "Czemu ty idioto, po użyciu runy szaleństwa,. nie rzucisz na niego Uroku/szaleństwa/pieczęci milczenia/czegokolwiek, tylko rzucasz tą strzałą chaosu, licząc na to, że go zabijesz na hita/dwa??" . Stąd nie wiem, czy ten czarno miał średni build,. czy jego pvp jest średnie :P Albo to ja nie do końca rozumiem, czemu taki build wybierają. 

Totem nie jest aż tak ważny, ale na 25-ty lvl jest uzdrawiający, te 10% bonusu na skille uzdrawiające niby nie wiele, ale lepsze to niż nie wiem, dmg przeciwko roślinom z totemu pożeracza kwiatów :)

Pierścienie aż tak dużo Ci nie dadzą. Ja osobiście jestem fanem magów, ale tylko robionych pod zręczność. Stąd Pierścienie Baphometa (jeżeli kosa) lub P. Alicji byłyby dla mnie osobiście najlepszym wyborem. A na 25 lvl nie masz zbytnio wyboru. Albo pierścienie iluzjonisty albo pierścienie wściekłej bzykopszczoły. Na 27 lvl są symbole pierwszej miłości, ale one dają tylko manę. (i ofc obronę).

Poszukiwana #deadoralive

Człowiek głupi jest bliskim krewnym zwierzęcia, bo równie jak ono nie ma żadnych wątpliwości. Aleksander Świętochowski

j457yb.jpgCiekawostka - Efekt Zniszczony Pancerz stackuje się tylko 15-ście razy. Czemu "tylko"? Rozbojem byłbym w stanie nałożyć 25 stacków.

#3 Niemka

Niemka

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 40 Postów:

Napisany 23.10.2015 - 18:49:22

Dzięki za info hmm aktualnie mam bransoletę i chcę z nią do 30 dojechać bo mam już kosę lodową przygotowaną. Hmm co do mojego builda poszedłem troszkę w kryta i chyba nie co zepsułem ale jakoś tego nie odczuwam. Ataku mam 390 bodajże a obrony ponad 700 lub 800 chyba nieźle.

Dodaj odpowiedź

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych