Skocz do zawartości

Zdjęcie

Skryto od początku

4 replies to this topic

#1 farcio

farcio

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 24 Postów:

Napisany 16.10.2015 - 14:02:10

Witam mam parę pytań odnośnie  klasy postaci jaką jest tak zwany skryto.

Grałem juz kiedyś tą klasą ale troche sie pozapominało  wiec chciałem sie was spytac czy pomogli byśćie mi troche w ogarnięciu go i wgl czy opyla sie go robić bo słyszałem ze całkowicie znerfili skryta ze mało co ugra ?

#2 materpl1

materpl1

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 213 Postów:
  • LocationRzeszów

Napisany 16.10.2015 - 18:19:21

Witam mam parę pytań odnośnie  klasy postaci jaką jest tak zwany skryto.

Grałem juz kiedyś tą klasą ale troche sie pozapominało  wiec chciałem sie was spytac czy pomogli byśćie mi troche w ogarnięciu go i wgl czy opyla sie go robić bo słyszałem ze całkowicie znerfili skryta ze mało co ugra ?

Podejrzewam, że jeżeli grałes klasą długo, powinieneś być w stanie dostrzec różnicę przy przeglądzie drzewek talentów. Nigdy nie słuchaj plotek, to moja rada.

Osobiście wiele nie jestem w stanie powiedzieć na temat skrytobójcy, bo grałem nim dawno temu i nie sprawdzałem dokładnie co się zmieniło, ale śmiem twierdzić, że przy odrobinie chęci wszystkim da się coś ugrać. No chyba, że jesteś jednym z tych, którzy wolą narzekać, aniżeli grać ;)

Poszukiwana #deadoralive

Człowiek głupi jest bliskim krewnym zwierzęcia, bo równie jak ono nie ma żadnych wątpliwości. Aleksander Świętochowski

j457yb.jpgCiekawostka - Efekt Zniszczony Pancerz stackuje się tylko 15-ście razy. Czemu "tylko"? Rozbojem byłbym w stanie nałożyć 25 stacków.

#3 farcio

farcio

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 24 Postów:

Napisany 17.10.2015 - 10:44:58

Znaczy ugrać coś miałem na myśli np na 60 w pvp  czy na zamkach skryto ma jakies szanse np przeciwko snajperowi ? łowcy?

#4 materpl1

materpl1

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 213 Postów:
  • LocationRzeszów

Napisany 17.10.2015 - 12:08:18

Znaczy ugrać coś miałem na myśli np na 60 w pvp  czy na zamkach skryto ma jakies szanse np przeciwko snajperowi ? łowcy?

Samo to, że skryto na 60 biegają tu i ówdzie, powinno Ci dać do myślenia, że DA SIĘ. ;) W pvp na pewno radzi sobie, przeciwko temu lepiej, przeciwko tamtemu gorzej, zależy od gearu i umiejętności. A na zamkach to już zawsze zależy od strategii grupy niby  :lol: 

Poszukiwana #deadoralive

Człowiek głupi jest bliskim krewnym zwierzęcia, bo równie jak ono nie ma żadnych wątpliwości. Aleksander Świętochowski

j457yb.jpgCiekawostka - Efekt Zniszczony Pancerz stackuje się tylko 15-ście razy. Czemu "tylko"? Rozbojem byłbym w stanie nałożyć 25 stacków.

#5 CichyZabojcaZurka

CichyZabojcaZurka

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 66 Postów:

Napisany 28.10.2015 - 03:25:24

Skryto daje radę ;] zamki to czysta przyjemność jak wybijasz ludzi na huta ;) a strefy pvp oj dobre wspomnienia mam jedyną silną klasą na skryta to rozbójnik ale byli warkocze i pgg nie grają więc raczej czyste pole do popisu masz

Dodaj odpowiedź

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych