Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szukam Gildii

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
19 replies to this topic

#1 materpl1

materpl1

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 213 Postów:
  • LocationRzeszów

Napisany 11.10.2015 - 12:32:27

Witam, jak w temacie.

Szukam gildii z przyjazną atmosferą, ludzmi chętnymi do pomocy, wspólnej farmy. Btw., TS3 (lub inny komunikator głosowy) to podstawa dobrej gildi, wg mnie.

Coś o mnie: 21 lat, zacząłem grać w zamkniętej becie(wracam do gry po dłuższej przerwie), mam sporo wolnego czasu, kilka dobrze ubranych postaci i nieco wiedzy na temat gry.

Nie chce mi się rozpisywać, nie jestem zbyt wybredny. PW na forum lub w grze, nicki postaci: DeathCame, LastStand, Poszukiwana.

Edit. Gram rozbójnikiem, 52lvl, nick: Poszukiwana, mam zamiar dociągnąć do 60.

Edit 2. (8/11/15) Wbiję 56-ty zaniedługo. Chciałbym jeszcze nadmienić, że w gildii najbardziej zalezy mi na aktywnym komunikatorze głosowym, coby było z kim pogadać, etc. Mniej ważna dla mnie jest ilość członków i ich poziomy.

• Norad likes this

Poszukiwana #deadoralive

Człowiek głupi jest bliskim krewnym zwierzęcia, bo równie jak ono nie ma żadnych wątpliwości. Aleksander Świętochowski

j457yb.jpgCiekawostka - Efekt Zniszczony Pancerz stackuje się tylko 15-ście razy. Czemu "tylko"? Rozbojem byłbym w stanie nałożyć 25 stacków.

#2 materpl1

materpl1

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 213 Postów:
  • LocationRzeszów

Napisany 15.10.2015 - 15:51:26

Podbijam, wciąż aktualne.

Poszukiwana #deadoralive

Człowiek głupi jest bliskim krewnym zwierzęcia, bo równie jak ono nie ma żadnych wątpliwości. Aleksander Świętochowski

j457yb.jpgCiekawostka - Efekt Zniszczony Pancerz stackuje się tylko 15-ście razy. Czemu "tylko"? Rozbojem byłbym w stanie nałożyć 25 stacków.

#3 materpl1

materpl1

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 213 Postów:
  • LocationRzeszów

Napisany 19.10.2015 - 17:54:25

Podbijam. Zastanawia mnie, czy aktywność tego działu forum jest bardzo niska czy po prostu nikt nie chce kogoś takiego jak ja. (Ostatni post w "gildia rekrutuje" jest z początku września, więc chyba mam swoją odpowiedz....) A niezbyt mnie interesuje dołączanie do tych gildii, do których dostaje bez słowa zaproszenia w grze... <_<

Poszukiwana #deadoralive

#4 Norad

Norad

GOSU

• Royal Quest Community Manager
  • 1576 Postów:

Napisany 20.10.2015 - 07:36:06

Możesz się wspomóc również komunikatem, każdy użytkownik ma tam możliwość pisania na tablicy :)

#5 materpl1

materpl1

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 213 Postów:
  • LocationRzeszów

Napisany 20.10.2015 - 08:50:05

Możesz się wspomóc również komunikatem, każdy użytkownik ma tam możliwość pisania na tablicy :)

Nie jestem pewny, o co czym mówisz...? :o 

Poszukiwana #deadoralive

#6 Norad

Norad

GOSU

• 1576 Postów:

Napisany 20.10.2015 - 15:15:48

Zamieszałem :) Chodziło mi oczywiście o kanał FB, możesz tam napisać swoje ogłoszenie: https://www.facebook...oyalQuestPolska

#7 materpl1

materpl1

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 213 Postów:
  • LocationRzeszów

Napisany 20.10.2015 - 15:35:50

Zamieszałem :) Chodziło mi oczywiście o kanał FB, możesz tam napisać swoje ogłoszenie: https://www.facebook...oyalQuestPolska

Mniemam, że jeżeli na forum jest mała aktywność, to tym mniejsza na facebooku. No chyba, że przy tym konkursie na Kroki druida dacie dopiske, ze taki i taki pan szuka gildi :D

Poszukiwana #deadoralive

#8 Norad

Norad

GOSU

• 1576 Postów:

Napisany 20.10.2015 - 16:10:36

Akurat aktywność na FB jest w ostatnich tygodniach spora, sprawdź samemu.

#9 materpl1

materpl1

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 213 Postów:
  • LocationRzeszów

Napisany 20.10.2015 - 16:12:55

Akurat aktywność na FB jest w ostatnich tygodniach spora, sprawdź samemu.

Przenieście ją na forum w takim razie ;) (nie zauważyłem żadnej "aktywności" btw, nawet tej pozaziemskiej.)

Poszukiwana #deadoralive

#10 materpl1

materpl1

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 213 Postów:
  • LocationRzeszów

Napisany 24.10.2015 - 14:13:47

Podbijam. wciąż aktualne.

Poszukiwana #deadoralive

#11 materpl1

materpl1

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 213 Postów:
  • LocationRzeszów

Napisany 31.10.2015 - 17:27:09

Choć dwie gildie obskoczyłem, opuściłem je z pewnych powodów mniej lub bardziej znaczących  ;) 

Poszukiwana #deadoralive

#12 maniekpli

maniekpli

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 61 Postów:

Napisany 31.10.2015 - 20:00:13

Zaloz wlasna gildie, bedzie dobra to przyjda gracze

#13 materpl1

materpl1

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 213 Postów:
  • LocationRzeszów

Napisany 31.10.2015 - 20:19:25

Zaloz wlasna gildie, bedzie dobra to przyjda gracze

Łatwiej powiedzieć, aniżeli zrobić. ;) Tzn, samo założenie gildii nie jest problemem, ale znajdz ludzi chętnych do gry... :S

Poszukiwana #deadoralive

#14 materpl1

materpl1

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 213 Postów:
  • LocationRzeszów

Napisany 08.11.2015 - 14:58:18

Podbijam. Wciąż aktualne.

Poszukiwana #deadoralive

#15 Pejnu

Pejnu

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 09.11.2015 - 16:35:37

Cześć "Poszukiwana" pamiętasz porady dla dwójki ^^ ?

#16 materpl1

materpl1

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 213 Postów:
  • LocationRzeszów

Napisany 09.11.2015 - 18:23:52

Cześć "Poszukiwana" pamiętasz porady dla dwójki ^^ ?

Nie mam pewności o czym mówisz. Może dlatego, że w skrypcie do nagrywania materiału na youtube o złodzieju, nazywałem "dwójką" połączenie skilli.... :wacko:

Poszukiwana #deadoralive

#17 Bizuu

Bizuu

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 10 Postów:

Napisany 12.11.2015 - 09:43:30

Z obecnym podejściem do graczy którzy oferują miejsce w gildii nie znajdziesz szybko ekipy do gry. Zapraszałem cie do rozmowy na TS abyś miał szansę pograć z ciekawą ekipa. Uniosła się w Tobie duma, że Ty na TS wchodzić nie będziesz w celu pogadania abyś do nas dołączył wolisz pisać. Taka porada. Dobre i zgrane ekipy zaczynają rozmowę od TS.

Wysłane za pomocą gołębia pocztowego z VertisPLUS 01

#18 materpl1

materpl1

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 213 Postów:
  • LocationRzeszów

Napisany 12.11.2015 - 18:05:47

Z obecnym podejściem do graczy którzy oferują miejsce w gildii nie znajdziesz szybko ekipy do gry. Zapraszałem cie do rozmowy na TS abyś miał szansę pograć z ciekawą ekipa. Uniosła się w Tobie duma, że Ty na TS wchodzić nie będziesz w celu pogadania abyś do nas dołączył wolisz pisać. Taka porada. Dobre i zgrane ekipy zaczynają rozmowę od TS.

Wysłane za pomocą gołębia pocztowego z VertisPLUS 01

Chciałbym tylko zwrócić uwagę, że nie jest to do końca prawdą, ale.. Meh. Niech tak będzie, że mnie duma uniosła ^_^ 

Poszukiwana #deadoralive

#19 materpl1

materpl1

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 213 Postów:
  • LocationRzeszów

Napisany 16.11.2015 - 15:58:35

lvl 57 zaniedługo...

Poszukiwana #deadoralive

#20 materpl1

materpl1

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 213 Postów:
  • LocationRzeszów

Napisany 05.12.2015 - 13:20:40

Temat do zamknięcia. Wróciłem w szeregi Ayan Moore.

Poszukiwana #deadoralive

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych