Skocz do zawartości

Zdjęcie

Turniej PVP - gdzie, jak, jaki?

• Please log in to reply
36 replies to this topic

#21 CichyZabojcaZurka

CichyZabojcaZurka

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 66 Postów:

Napisany 03.11.2015 - 20:33:57

Ta ale za mpvp proszę odłamki Arkona a za zwykłe pvp insygnie w tedy coś się będzie działo na beta enzymie piramidzie czy lalkarzu a i jakieś nagrody za wojny gildii by ludzi zachęcić do gry a nie zniechęcić na 2 tygodnie jak to teraz wygląda

#22 CichyZabojcaZurka

CichyZabojcaZurka

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 66 Postów:

Napisany 03.11.2015 - 20:50:56

A i tak jak ktoś wcześniej pisał ranking dostępny tylko na 60lvl

#23 Likush

Likush

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 99 Postów:

Napisany 03.11.2015 - 21:03:53

Ja bym nie narzekał na przywrócenie nagród za ranking ^^

#24 yudzul

yudzul

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 16 Postów:

Napisany 04.11.2015 - 10:12:30

jeśli już to raczej dostępny w przedziale 50-60lvl udoskonalony ranking jak najbardziej

#25 Triironman

Triironman

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 87 Postów:

Napisany 11.12.2015 - 16:13:14

TURNIEJ w lokaci PVP jak w soldat (death matches) każdy na każdego (mozliwe nieoficjalne sojusze) (wszyscy bez pt)  

ostatnich zawodnikow powiedzmy top 10 obsypać nagrodami 

mechanika gry pozwala na to ze max 2 zostanie przy życiu moze 3 :D

#26 Triironman

Triironman

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 87 Postów:

Napisany 11.12.2015 - 16:18:08

a teraz przyznawać się kto mi się włamał na konto i rozwalił wszystkie itemki 

Sphere III Enchanted World 2.7 Gb :D zbieg okoliczności

tak powinny wyglądać walki o zamki ale gra im niestety nie wypali bo samo dobre pvp nie wystarczy 

#27 Norad

Norad

GOSU

• Royal Quest Community Manager
  • 1367 Postów:

Napisany 05.02.2018 - 12:31:40

Pozwolę sobie odświeżyć ten stary temat: co powiecie na turniej i jeśli chcielibyście, to w jakiej formie - Waszym zdaniem - sprawdziłby się najlepiej?

Oczywiście są rankingi na stronie, a wiele głosów z tego wątku jest trafnych, ale... nie chcielibyście w czymś takim uczestniczyć? 

#28 Namaste

Namaste

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 7 Postów:

Napisany 05.02.2018 - 23:29:14

Skoro nie ma balansu postaci to jak może być turniej pvp? Norad moge Ci odrazu dać lidera, op klasa na chwilę obecną to Rycerz Ciemności. Z puli postaci grających tą klasą wybierzmy tego z najlepszym ekwipunkiem. Jednogłośnie wybieramy Pajonka i mamy zwycięzce turnieju pvp jeszcze przed jego rozpoczęciem.
  • Thyrael likes this

#29 Namaste

Namaste

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 7 Postów:

Napisany 05.02.2018 - 23:37:37

Dodam jeszcze że nikt tu nikogo nie atakuje jeśli chodzi o moją wypowiedź. Bo wszystko idzie z Ruskiego i tu nie mamy wpływu na balans postaci więc nie mam do nikogo o to pretensji ale tylko zaznaczam że absurdem jest pvp w tej grze a co za tym idzie i turnieje pvp. Bo jeżeli jedna klasa bije reszte klas na głowę bez najmniejszego wysiłku to coś jest nie tak. Przerabialismy już czarnucha który po patchu był tak op że żadna klasa nie miala podejścia, potem był łowca a teraz jest rc.

#30 Norad

Norad

GOSU

• Royal Quest Community Manager
  • 1367 Postów:

Napisany 06.02.2018 - 09:27:43

Zawsze może to być turniej z podziałem na klasy :)

#31 Qanto

Qanto

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 86 Postów:

Napisany 06.02.2018 - 09:32:01

krzyż vs krzyż mag vs mag idealnie :D jaka nagroda za remis?

Ewentualnie 2vs2
  • Thyrael likes this

#32 Zdzihoo

Zdzihoo

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 215 Postów:
  • LocationGdynia

Napisany 06.02.2018 - 10:23:08

Norad, treści postów z 2015 roku nie straciły w żadnej mierze na ważności. Wszystko, co napisali poprzednicy jest nadal aktualne i całkowicie się z nimi zgadzam. Robienie pvp - nawet klasowego - IMO jest bezsensowne. No bo 60-tka nie jest równa 60-tce, jeśli przyjąć, że jeden z graczy ma full wypas itemy na +11 z pomarańczowymi pieczkami i kartami bossów, a drugi tylko połowę na +9/+10 z czego kolejna połowa (czyli już 1/4) posiada jakieś karty i zielone pieczki, to po co robić pvp? Może faktycznie wybierzcie gracza z najlepszym eq i od razu dajcie mu nagrodę :huh: :angry:

Najlepsze rozwiązanie podał Thyrael - że aż zacytuję: "ograniczając ekwipunek do wybranych przez zawodnika czystych itemów, tj bez plusów, pieczek i kart." Ja pójdę dalej. Proponuję, żeby każdy gracz chcący wziąć udział w takim konkursie wchodził na arenę "nago" - czyli bez żadnego eq lub ostatecznie w takim eq, jak postać początkowa. Do walki mógłby dostawać broń dostępną np. ze sklepiku z Festiwalu Nieba. Wtedy walki pvp byłyby na prawdę wyzwaniem na odpowiednim poziomie, bo decydowała by umiejętność ogarnięcia postaci pod kątem zarówno zręczności klikania na klawiaturze, jak i dobraniu odpowiednich umiejętności i rozdania punktów. No i oczywiście klasowe. Tak będzie chyba najbardziej uczciwie. ^_^ ;)

• Norad, Thyrael and Puchatron like this

#33 Puchatron

Puchatron

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 366 Postów:
  • LocationFontanna

Napisany 08.02.2018 - 17:29:26

@Norad a może... A może zrobić konkurs na projekt nowego kostiumu itp.? Wiem, że dużo osób rysuje, sporo moich znajomych z rq, mogli by coś zaprojektować ;-) Co do samego pvp się nie wypowiem, bo zdanie mam jak wyżej Zdziś.

• Norad likes this

ZAPRASZAM NA BLOGA: https://panglack.blogspot.com/

TEN UCZUĆ GDY JAKIŚ TAM gRYMATRON ROBI OSTATECZNE STARCIE NA FORUM, ALE GASI GO NORAD... HIHI ♥

#34 SztosiwoMurzyn

SztosiwoMurzyn

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 21.02.2018 - 16:07:45

Smieszny jestes lopus iks di. Anyway turniej osobny dla reszty klas poza rc i turniej dla wszystkich rc wg mnie ma w tej chwili jakikolwiek sens, eq tutaj wdg mnie nie ma duzego znaczenia bo wiadomka ze ludzie z eq+6 to boby i i tak by nic nie wyklikali... Jakies smieszne pvp by wkoncu bylo i moznaby sie pobawic no ale przeciez nooby nie moga to zle :)

Nie pozdrawiam, Wasz Pan :)

#35 nofnhffhsd

nofnhffhsd

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 78 Postów:

Napisany 22.02.2018 - 11:33:06

Według mnie 1 vs 1 dobre ale pod tym warunkiem że klasa na klasę walczy .
Fajnie też masowe by byli ale nie że 3vs3 tylko np. Jest na danej arenie 10 osób i każdy na każdego . pozdrawiam

#36 nofnhffhsd

nofnhffhsd

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 78 Postów:

Napisany 22.02.2018 - 11:36:53

A nagrody : dla każdej zwycięskiej klasy losowa karta elity? Może zbyt dużo trochę ale to turniej raz na rok czy może 2

#37 WooCash

WooCash

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 114 Postów:

Napisany 23.02.2018 - 00:01:24

Losowa karta elity? I co jeden dostanie farasia a inny dzika alfa? No nie wiem...

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych