Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wysyłka Muve - gra RQ

• Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 Redlajn

Redlajn

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 7 Postów:

Napisany 08.10.2015 - 09:31:10

Witajcie,

ostatnio pierwszy raz zamówiłem gre od Państwa a mianowicie chodzi o grę: Royal Quest, pierwsza myśl: ok... tydzień i będzie u mnie w domku.

Złożyłem zamówienie ok. 10-13 a następnego dnia przesyłka była już u mnie w domku...

Nie spotkałem się z tak szybką przesyłką nigdzie indziej ! :D

Jeśli chodzi o kontakt z graczami w Royal Quest jest na bardzo wysokim poziomie, na każde pytanie nawet po godzinie 22.00 często dostaję odpowiedź nawet w 10 min... nie rozumiem tylko dlaczego jest tam taka a nie inna populacja.

Oglądałem filmy graczy rok temu - gracz na graczu...

Teraz jak usiądę po pracy w ciągu 2 godzin spotkam może jedną dwie osoby.

Może otworzenie nowego serwera coś by wskórało ?

• Norad likes this

#2 Marcin

Marcin

Matuzalem

• Król Forum
  • 1649 Postów:

Napisany 08.10.2015 - 09:46:14

Witajcie,

ostatnio pierwszy raz zamówiłem gre od Państwa a mianowicie chodzi o grę: Royal Quest, pierwsza myśl: ok... tydzień i będzie u mnie w domku.

Złożyłem zamówienie ok. 10-13 a następnego dnia przesyłka była już u mnie w domku...

Nie spotkałem się z tak szybką przesyłką nigdzie indziej ! :D

Jeśli chodzi o kontakt z graczami w Royal Quest jest na bardzo wysokim poziomie, na każde pytanie nawet po godzinie 22.00 często dostaję odpowiedź nawet w 10 min... nie rozumiem tylko dlaczego jest tam taka a nie inna populacja.

Oglądałem filmy graczy rok temu - gracz na graczu...

Teraz jak usiądę po pracy w ciągu 2 godzin spotkam może jedną dwie osoby.

Może otworzenie nowego serwera coś by wskórało ?

Esktra, że jesteś zadowolony z wysyłki. Co do serwera, to ciężko powiedzieć, co by pomogło, bo to sami gracze decydują, czy chcą w coś grać, czy nie. Z tego co wiem, to ekipa RQ ma trochę planów na najbliższe miesiące, to gra jeszcze trochę odżyje. ;)

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych