Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wysyłka zakupionej gry+nagrody z Kompanii

• Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 jadzka

jadzka

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 8 Postów:

Napisany 04.10.2015 - 13:43:49

Chcę dzisiaj zakupić grę na muve - Wiedźmin III: Dziki Gon - Serca z Kamienia Edycja Limitowana (PS4) PL (Pre-order) i po zakończeniu transakcji za złoto które mam kupić nagrodę, ale zależy mi żeby wszystko przyszło w jednej paczce żeby niepotrzebnie płacić za przesyłkę :)

I jestem świadoma tego że wszystko by do mnie dotarło dopiero na premierę gry. Do kogo mogę się zwrócić?

#2 Marcin

Marcin

Matuzalem

• Król Forum
  • 1649 Postów:

Napisany 05.10.2015 - 09:30:13

Chcę dzisiaj zakupić grę na muve - Wiedźmin III: Dziki Gon - Serca z Kamienia Edycja Limitowana (PS4) PL (Pre-order) i po zakończeniu transakcji za złoto które mam kupić nagrodę, ale zależy mi żeby wszystko przyszło w jednej paczce żeby niepotrzebnie płacić za przesyłkę :)

I jestem świadoma tego że wszystko by do mnie dotarło dopiero na premierę gry. Do kogo mogę się zwrócić?

Cześć,

nie musisz do nikogo się zwracać, bo możesz to zrobić sama. Dodaj po prostu oba produkty do koszyka i zakończ transakcję. Wtedy będą w jednym zamówieniu i pojadą do Ciebie razem.

#3 jadzka

jadzka

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 8 Postów:

Napisany 05.10.2015 - 16:35:23

Cześć,

nie musisz do nikogo się zwracać, bo możesz to zrobić sama. Dodaj po prostu oba produkty do koszyka i zakończ transakcję. Wtedy będą w jednym zamówieniu i pojadą do Ciebie raz

Ok tylko że okazało się że brakuje mi trochę punktów do lepszej nagrody, tak więc stwierdziłam że opłacę zamówienie z góry (z opcją darmowy paczkomat) i zaraz otrzymam złoto za zakupy i potem zakupie za całość złota nagrodę z kompanii. I zgłoszę prośbę o wspólną wysyłkę.

Jednak mimo zakupienia gry rano do tej pory nie otrzymałam złota :/

#4 Marcin

Marcin

Matuzalem

• Król Forum
  • 1649 Postów:

Napisany 06.10.2015 - 08:33:18

Ok tylko że okazało się że brakuje mi trochę punktów do lepszej nagrody, tak więc stwierdziłam że opłacę zamówienie z góry (z opcją darmowy paczkomat) i zaraz otrzymam złoto za zakupy i potem zakupie za całość złota nagrodę z kompanii. I zgłoszę prośbę o wspólną wysyłkę.

Jednak mimo zakupienia gry rano do tej pory nie otrzymałam złota :/

Bo to działa tak, że złoto jest przyznawane dopiero przy realizacji zamówienia. W innym wypadku bylibyśmy narażeni na dużą liczbę nadużyć.

#5 jadzka

jadzka

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 8 Postów:

Napisany 07.10.2015 - 12:40:01

Bo to działa tak, że złoto jest przyznawane dopiero przy realizacji zamówienia. W innym wypadku bylibyśmy narażeni na dużą liczbę nadużyć.

No właśnie czyli złoto wskoczy mi dopiero jak odbiorę paczkę ?

#6 Marcin

Marcin

Matuzalem

• Król Forum
  • 1649 Postów:

Napisany 07.10.2015 - 13:37:29

No właśnie czyli złoto wskoczy mi dopiero jak odbiorę paczkę ?

Przy realizacji zamówienia (przy opłacie z góry). Lub 10 dni po doręczeniu (w przypadku płatności przy odbiorze).

#7 jadzka

jadzka

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 8 Postów:

Napisany 12.10.2015 - 13:40:00

Przy realizacji zamówienia (przy opłacie z góry). Lub 10 dni po doręczeniu (w przypadku płatności przy odbiorze).

A czy jeśli mam już zamówioną jedną rzecz z opcją płatności przy odbiorze to jeśli złoże zamówienie z nagrodą osobne to czy zostanie to przysłane razem czy muszę zaznaczyć jakąś opcje?

#8 Marcin

Marcin

Matuzalem

• Król Forum
  • 1649 Postów:

Napisany 12.10.2015 - 14:56:27

A czy jeśli mam już zamówioną jedną rzecz z opcją płatności przy odbiorze to jeśli złoże zamówienie z nagrodą osobne to czy zostanie to przysłane razem czy muszę zaznaczyć jakąś opcje?

Żeby gadżet z Kompanii poszedł razem z zamówieniem musisz je mieć razem w koszyku przed zakończeniem procesu.

Pewnie będziesz musiała anulować zamówienie i złożyć je jeszcze raz. Póki co - trzeba pisać na pomoc@muve.pl, by to ogarnąć.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych