Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pomocy!!!

#Pomocy #pytanie #gry

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
7 replies to this topic

#1 Ksurix

Ksurix

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 27.08.2015 - 19:15:29

Witam,Kupilem gre  Duke nuken forever i na koncu pisalo ze cos wygralem i zeby wejsc na strone www.kompania.cenega.pl no i dobra,Wszedlem na ta strone ale tam cos pisze ze juz kompania graczy nie jest dostępna i zebym wbil tutaj,Więc wbijam,Jak zrealizowac kod?  ;)

#2 Marcin

Marcin

Matuzalem

• Król Forum
  • 1649 Postów:

Napisany 28.08.2015 - 08:20:51

Witam,Kupilem gre  Duke nuken forever i na koncu pisalo ze cos wygralem i zeby wejsc na strone www.kompania.cenega.pl no i dobra,Wszedlem na ta strone ale tam cos pisze ze juz kompania graczy nie jest dostępna i zebym wbil tutaj,Więc wbijam,Jak zrealizowac kod?  ;)

Kompania Graczy już nie działa od jakiegoś czasu. Teraz programem lojalnościowym, z którego możesz korzystać to Kompania na muve.pl.

A gdzie dokładnie otrzymałeś tę informację.

#3 Bartłomiej Szwedo

Bartłomiej Szwedo

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 37 Postów:

Napisany 28.08.2015 - 12:12:55

pewnie chodzi koledze o ulotkę z kompanii graczy

jaka zawsze dodawana była w pudełku z grą  gratulacje wygrałeś      zarejestruj grę na kompanii

graczy i wymień pkt na nagrody     jeszcze się takie gry z takimi ulotkami trafiają w sklepach 

pozdrawiam serdecznie

ps. ma na pewno klucz do zarejestrowania gry w KG Cenega     :)       

#4 Marcin

Marcin

Matuzalem

• Król Forum
  • 1649 Postów:

Napisany 01.09.2015 - 08:40:26

pewnie chodzi koledze o ulotkę z kompanii graczy

jaka zawsze dodawana była w pudełku z grą  gratulacje wygrałeś      zarejestruj grę na kompanii

graczy i wymień pkt na nagrody     jeszcze się takie gry z takimi ulotkami trafiają w sklepach 

pozdrawiam serdecznie

ps. ma na pewno klucz do zarejestrowania gry w KG Cenega     :)       

No wiem, wiem. Tylko że to już nie działa. Dlatego lepiej po prostu zapisać się do Kompanii na muve.pl.

#5 mario76

mario76

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 8 Postów:

Napisany 01.09.2015 - 19:37:10

pomijając te nagrody ,a gre  kupioną to też już nie dziala żeby zarejestrować z kodu.Mam ten sam problem kupiłem gre otwieram pudełko a tam zarejestruj grę na www.kompania.cenega.pl to co gry już nigdzie nie zarejestruję

#6 Marcin

Marcin

Matuzalem

• Król Forum
  • 1649 Postów:

Napisany 02.09.2015 - 10:20:09

pomijając te nagrody ,a gre  kupioną to też już nie dziala żeby zarejestrować z kodu.Mam ten sam problem kupiłem gre otwieram pudełko a tam zarejestruj grę na www.kompania.cenega.pl to co gry już nigdzie nie zarejestruję

Możesz dodać ją na półkę gracza w swoim sklepie. To ma taką samą moc, jak rejestrowanie gier w Kompanii przecież.

#7 mario76

mario76

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 8 Postów:

Napisany 02.09.2015 - 13:58:17

juz wszystko jest ok tylko wczesniej nie chcial przyjac kodu miales racje dziekuje za pomoc

#8 Marcin

Marcin

Matuzalem

• Król Forum
  • 1649 Postów:

Napisany 02.09.2015 - 14:33:30

Zamykam w takim razie. :)

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych