Skocz do zawartości

Zdjęcie

Banowanie graczy

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
5 replies to this topic

#1 Pedo Bear

Pedo Bear

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 22.08.2015 - 14:27:33

Witam.

Chciałbym poruszyć bardzo ważny temat, mianowicie sposoby banowania graczy. Z tego co już się dowiedziałem sądzę że administracja gry postępuje w sposób mało uczciwy jeśli chodzi o sposoby banowania graczy i sam z własnego doświadczenia też zauważam pewnego rodzaju naciągnięcia w prawach GM'ów.

Dla sprawdzenia teorii zrobiłem dwa konta na jednym kupowałem reale co jakiś czas a na drugim nie, po 3 miesiącach postanowiłem sprawdzić i jak wyszło?

Konto na którym kupowałem reale a byłem wulgarny nie dostało ani razu żadnego bana nawet na dzień a byłem wyjątkowo obraźliwy dla pewnych graczy.

Konto na którym nie kupowałem nic dostało pierwszego bana po 3 dniach na 24h kolejnego na 7 dni i kolejny na 30dni.

Moje pytanie jest skierowane do administracji. Co wy robicie z tą grą? Czemu takie zachowania są tolerowane i czemu administracja gry w taki sposób podchodzi do graczy? Każdy powinien być równy i tak samo traktowany czy kupuje reale czy nie. Boicie się że stracicie zarobek? Przecież tacy gracze mają 50 innych kont na których pozwalają sobie na znacznie więcej zbanujecie na miesiąc to myślicie że nie wróci do gry? Że już nie kupi reali? Pff wróci i i tak kupi.

Oczywiście zrobiłem nowe konto na forum aby zachować anonimowość.

Jak tak dalej będzie to wyślę zgłoszenie bezpośrednio do wydawnictwa gry gdyż nie podoba mi się sposób w jaki to wszystko działa na Polskim serwerze.

Jak pisałem wyżej pierwszego bana dostałem na 24h bo ktoś mi napisał " Znam gm'a zaraz dostaniesz bana... " i faktycznie bana dostałem. 

Pozdrawiam GM'a który wtedy wbił i dał mi bana bez możliwości odwołania się.

#2 Thyrael

Thyrael

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 694 Postów:
  • LocationThe Fountain

Napisany 22.08.2015 - 15:38:51

Oczywiście zrobiłem nowe konto na forum aby zachować anonimowość.

Kolega zaplanował mistery plan pogrążenia administracji, poświęcając kupę czasu i pieniędzy by "udowodnić" swoją rację... a sądzi, że nowe konto na forum pomoże mu ukryć tożsamość internetową.

BK

"Don't be afraid to be weak
Don't be too proud to be strong"

Enigma - Return To Innocence

#3 Evil

Evil

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 64 Postów:

Napisany 22.08.2015 - 16:47:14

Co to banów to racja sam kiedyś dostałem bana z automatu na 3dni za wulgaryzm koło tygodnia później sama administracja na shoutbox napisała komuś że za 1 raz jest mute a reale kupywałem wiec prędzej za znajomość niz brak reali dostałeś ;)

#4 Zdzihoo

Zdzihoo

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 241 Postów:
  • LocationGdynia

Napisany 23.08.2015 - 13:39:58

Kolega zaplanował mistery plan pogrążenia administracji, poświęcając kupę czasu i pieniędzy by "udowodnić" swoją rację... a sądzi, że nowe konto na forum pomoże mu ukryć tożsamość internetową.

BK

Hmm... uwaga niby słuszna, ale od razu przypomina mi się puenta pewnego dowcipu, w którym mąż mówi do żony:

- Kochanie, nieważne, że cię zdradzałem i z kim. Ważne, kto zrobił te zdjęcia i chce rozbić nasze małżeństwo...

#5 Thyrael

Thyrael

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 694 Postów:
  • LocationThe Fountain

Napisany 23.08.2015 - 20:27:13

Dowcip znam.

Coś na a rzeczy jest, ale to tylko punkt widzenia :)

"Don't be afraid to be weak
Don't be too proud to be strong"

Enigma - Return To Innocence

#6 Norad

Norad

GOSU

• Royal Quest Community Manager
  • 1602 Postów:

Napisany 24.08.2015 - 09:06:16

Oczywiście kategorycznie zaprzeczamy, jakoby takie praktyki były stosowane i nie mają [zarzuty] nic wspólnego z prawdą. Nie rozumiem też ukrywania swojej tożsamości (a nick i awatar są godne pożałowania) i czemu ma to niby służyć.

Wszyscy gracze ZAWSZE traktowani są w sposób równorzędny i wyciąganie teorii spiskowych sugerujemy włożyć do lamusa, zwyczajnie jest to nie na miejscu i nieodpowiednie w stosunku do tych, którzy ciężko pracują nad tym, by gra na serwerze była przyjemna.

Nie wierzę też w misternie uknute plany i sprawdzanie sytuacji z różnych kont, bo mówisz tak, jakby administracja nie wiedziała, że masz ich kilka :)

Nie będziemy więcej odnosić się do sprawy i kolejne sugestie jakichkolwiek oszust ze strony GM-ów będą surowo karane.

Naturalnie jeśli tylko taka wiadomość Cie nie satysfakcjonuje i uważasz, że masz rację, sugeruję kontakt z wydawcą, tak jak zaznaczyłeś w swoim poście.

Pozdrawiam

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych