Skocz do zawartości

Zdjęcie

Lis na forum

3 replies to this topic

#1 Hopeakettu

Hopeakettu

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 02.08.2015 - 19:50:23

Witam!

Właściwie zarejestrowame się ze strony z kwatery głównej, jedynie słusznej strony do kupowania gier hihihi.

No dobra tośmy sobie pożartowali, a tak powazniej pisząc to witam, jestem Michał.

Mówi się że człowiek ma tyle lat na ile się czuje więc 7 lat max co ze mnie może być ;) (a tak serio mam 3 z przodu :( ).

Z gier, bo to forum przecież zrzesza graczy, lubię symulatory, oraz strategie, oraz wszelkie gry typu Cities:Skylines (NIE! Sim City od EA nie lubię fu!).

Tyle ode mnie, jakby ktoś coś potrzebował to łapac mnie na priv lub pisać tutaj ;)

Byc może zadomowie się na stałe i będę częściej wpadał...

No chyba że nadwyręzę gościnność admina i dostanę bana po 3 dniach ;)))

Pozdro

#2 Marcin

Marcin

Matuzalem

• Król Forum
  • 1649 Postów:

Napisany 03.08.2015 - 11:00:21

Witam!

Właściwie zarejestrowame się ze strony z kwatery głównej, jedynie słusznej strony do kupowania gier hihihi.

No dobra tośmy sobie pożartowali, a tak powazniej pisząc to witam, jestem Michał.

Mówi się że człowiek ma tyle lat na ile się czuje więc 7 lat max co ze mnie może być wink.png (a tak serio mam 3 z przodu sad.png ).

Z gier, bo to forum przecież zrzesza graczy, lubię symulatory, oraz strategie, oraz wszelkie gry typu Cities:Skylines (NIE! Sim City od EA nie lubię fu!).

Tyle ode mnie, jakby ktoś coś potrzebował to łapac mnie na priv lub pisać tutaj wink.png

Byc może zadomowie się na stałe i będę częściej wpadał...

No chyba że nadwyręzę gościnność admina i dostanę bana po 3 dniach wink.png))

Pozdro

Cześć, 

też mam 3 z przodu. :)

#3 Hopeakettu

Hopeakettu

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 03.08.2015 - 12:58:22

Cześć, 

też mam 3 z przodu. smile.png

O to nie będę czuł się samotny :)

#4 Murazor

Murazor

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 51 Postów:

Napisany 14.09.2015 - 17:03:40

Ja mam jeszcze 2 z przodu  :P.

Witam Cię w naszej społeczności i jeśli kiedyś będziesz potrzebował pomocy to pisz.

pozdrawiam Murazo

Dodaj odpowiedź

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych