Skocz do zawartości

Zdjęcie

Linki polecające

Linki polecenie złoto rada

• Please log in to reply
3 replies to this topic

Ankieta: Linki polecające (0 użytkowników głosowało)

Czy według Ciebie w serwisie Muve.pl mogłyby istnieć linki polecające?

1. Tak (0 głosów [0.00%])

Procent głosów: 0.00%

2. Nie mam zdania (0 głosów [0.00%])

3. Nie (0 głosów [0.00%])

Głosuj Goście nie mogą głosować

#1 Salman

Salman

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 28.07.2015 - 14:09:25

Witem serdecznie Kompanie

Otóż zobaczyłem, że serwis Muve.pl trochę zmienił swoje działanie dodając możliwości otrzymywania złota, zakupu za nie gier a także obniżanie ich cen. Pomysł bardzo fajny a zwłaszcza dla lojalnych klientów sklepu. I tak się zastanawiałem czy może nie byłoby warto dodać do serwisu czegoś takiego jak linki polecające. Działałoby to tak, że każdy członek Kompani dostawałby link polecający, który mógłby przekazywać np. swoim znajomym, umieszczać go na stronach internetowych, kanałach w serwisie YouTube itp. a za każdy zakup z linku polecającego osoba która z owego linku poleciła produkt innym otrzyma jakiś mały procent złota. Według mnie pomysł jest dobry i mógłby działać a zapewne niektórzy członkowie kompani będą zadowoleni z takiego rozwiązania. W temacie dodałem także ankietę w, której możecie wyrazić swoją opinie na ten temat.

Pozdrawiam

#2 Marcin

Marcin

Matuzalem

• Król Forum
  • 1649 Postów:

Napisany 28.07.2015 - 14:40:04

Witem serdecznie Kompanie

Otóż zobaczyłem, że serwis Muve.pl trochę zmienił swoje działanie dodając możliwości otrzymywania złota, zakupu za nie gier a także obniżanie ich cen. Pomysł bardzo fajny a zwłaszcza dla lojalnych klientów sklepu. I tak się zastanawiałem czy może nie byłoby warto dodać do serwisu czegoś takiego jak linki polecające. Działałoby to tak, że każdy członek Kompani dostawałby link polecający, który mógłby przekazywać np. swoim znajomym, umieszczać go na stronach internetowych, kanałach w serwisie YouTube itp. a za każdy zakup z linku polecającego osoba która z owego linku poleciła produkt innym otrzyma jakiś mały procent złota. Według mnie pomysł jest dobry i mógłby działać a zapewne niektórzy członkowie kompani będą zadowoleni z takiego rozwiązania. W temacie dodałem także ankietę w, której możecie wyrazić swoją opinie na ten temat.

Pozdrawiam

Cześć,

nawet jest podobny mechanizm już zaimplementowany, ale nie działa on dokładnie, jak opisałeś. Jak przekopiesz sie przez swoją kartę gracza, bo w zakładce "Obserwowani" możesz zapraszać znajomych do sklepu. Na razie jeszcze - system rekomendacji jest w budowie i pewnie niedługo zakończymy nad nim pracę.

Pomysł - bardzo dobry.

#3 Salman

Salman

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 28.07.2015 - 15:22:31

Cześć,

nawet jest podobny mechanizm już zaimplementowany, ale nie działa on dokładnie, jak opisałeś. Jak przekopiesz sie przez swoją kartę gracza, bo w zakładce "Obserwowani" możesz zapraszać znajomych do sklepu. Na razie jeszcze - system rekomendacji jest w budowie i pewnie niedługo zakończymy nad nim pracę.

Pomysł - bardzo dobry.

Miło to słyszeć bo powiem szczerze że według mnie sklep Muve.pl jest najlepszym growym sklepem online a widząc, że się rozwija to nic tylko się cieszyć :)

#4 Marcin

Marcin

Matuzalem

• Król Forum
  • 1649 Postów:

Napisany 28.07.2015 - 15:45:12

Miło to słyszeć bo powiem szczerze że według mnie sklep Muve.pl jest najlepszym growym sklepem online a widząc, że się rozwija to nic tylko się cieszyć smile.png

To dopiero miło słyszeć! Dzięki!

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych