Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czarodziej i statystyki

czarodziej statystyki build

3 replies to this topic

#1 Fankalotr

Fankalotr

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 12.07.2015 - 19:30:46

Cześć wszystkim :) Gram od kilku dni i jako pierwszą postać wzięłam sobie maga - czarodzieja, ponieważ czytałam, że jest on jedną z najprostrzych postaci do ogarnięcia. Mam 20 lvl i jestem prawie całkowicie pewna, że mam źle rozdane statystyki. Wygladają one tak:

inteligencja: 46 (+8)

zręczność: 10 (+11)

wytrzymałość: 16 (+8)

szczęście: 8 (+6) 

ekwipunku prawie wgl nie ulepszałam dlatego takie małe te plusy :) I Teraz moje pytanie: jak powinny wygladać moje statystyki? Mam dostępną jeszcze misje u Bastiffa na reset stat. więc mogę je rozdać od nowa i chciałabym to zrobić już poprawnie :) Jeżeli to ważne to nastawiałam się na grę PvE.

BARDZO PROSZĘ O POMOC, ponieważ gra magiem mi się spodobała i chciałabym mieć w miarę silną postać :)

#2 xSethy

xSethy

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 105 Postów:

Napisany 12.07.2015 - 19:37:52

Nie jestem expertem od stat dla czaro, ale jesli  ciagle masz 20 lvl to kup listek mandragory, który kosztuje grosze. To lepszy i o wiele tanszy sposob na ressetowanie statystyk.

#3 Avifors

Avifors

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 34 Postów:

Napisany 12.07.2015 - 20:22:29

A questa zostaw na pozniej, a jesli chodzi o statystyki na PvE ja rozdawałam 3:1 w int i wytrzymałość, a gdy miałam maksa inteligencji to 2:2 wytrzymałość zręczność (obecnie 47lv i bdb mi się gra ale ważniejsze są talenty niż atrybuty, polecam dwa pierwsze drzewka i do połowy trzecie)

#4 Likush

Likush

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 131 Postów:

Napisany 13.07.2015 - 10:37:10

http://forum.muve.pl...dziej-poradnik/tutaj masz poradnik dla czarodzieja :)

Dodaj odpowiedź

Also tagged with one or more of these keywords: czarodziej, statystyki, build

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych