Skocz do zawartości

Zdjęcie

zbój-pod crity czy szybkość ataku?

3 replies to this topic

#1 Avifors

Avifors

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 34 Postów:

Napisany 10.07.2015 - 20:49:39

Hej, ostatnio grałam sporo skrytkiem, tam sytuacja jest prosta - jak największy cryt :D Ale tak jakoś zaczęłam się zastanawiać nad zbójem, w sumie kiedyś już nim grałam ale nie za długo, chciałabym spróbować swoich sił w rozbujniku, w sumie chciałam stworzyć postać na dwa miecze i na początku na PvE, zastanawiam się nad ostatnimi talentami, czyli magiczna bombka (ją sb akurat chyba odpuszczę, to drzewko chciałam rozwijać tylko do głębokiego mrożenia), rzut toporem (nigdy nie widziałam żeby ktoś z tego korzystał ;d ja będę korzystać z mieczy), i mam teraz dylemat pomiędzy łomotem a masakrą, kiedyś dałam w masakrę, ale teraz nwm czy lepiej nie byłoby dać w łomot, nom... Nad tym się jeszcze zastanowię, nie wystarczy mi talentów na oba drzewka, spróbuje przetestować oba skille na 20lvlu, ale mam tutaj pytanie dla bardziej doświadczonych rozbujów ode mnie, na początku dylematu nie ma daje się 2:2 w siłę i wytrzymałość, ale potem? Lepiej dawać w szybkość ataku czy krytyka? Ja bym bardziej się skłaniała w szybkość ataku, ale nwm... czy dobrze myślę ;D

#2 xSethy

xSethy

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 105 Postów:

Napisany 10.07.2015 - 20:56:02

Jak szybkosc ataku to bedziesz zmuszona grac sztyletami bo maja wieksza bazowa predkosc ataku.

#3 Avifors

Avifors

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 34 Postów:

Napisany 10.07.2015 - 21:22:30

O i jeszcze jedno mi się przypomniało, ostatnio często widzę zbujów z kartami żywiołów na broniach, w sensie że na dwóch mieczach na jednym trucizna na drugim chaos i się zastanawiam jak to działa? xD Taka nowa moda...

Czyli że jeśli pod prędkość to sztylety? Topory pod siłę, a miecze są takie zbalansowane, tak?

#4 _aksio_

_aksio_

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 65 Postów:

Napisany 14.07.2015 - 12:53:52

W sumie miałem rzut bronia pod pvp rzucasz magiczna i bronia ale najlepiej wedlug mnie miec bombke i łomot

I radził bym ci grac sztyletami i mieczami bo na 49 jest fajny toporek

Dodaj odpowiedź

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych