Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowe muve.pl - Wersja BETA - Opinie

• Please log in to reply
504 replies to this topic

#41 Dawid Wojciechowski

Dawid Wojciechowski

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 11 Postów:

Napisany 05.07.2015 - 20:25:39

Recenzje chyba zostały wyłączone. Zmieniło się coś MG? 

#42 Marcin

Marcin

Matuzalem

• Król Forum
  • 1649 Postów:

Napisany 06.07.2015 - 08:34:16

Ja nie jestem MG. MG to Michał. Ja jestem Marcin.

A co do strony - zaraz się zorientuję, co tam wydarzyło się przez weekend. 

ps dzięki za świetny feedback dot. opinii.

#43 Dawid Wojciechowski

Dawid Wojciechowski

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 11 Postów:

Napisany 06.07.2015 - 15:17:40

Damn it. Pomyliłem się.:D Proszę o wybaczenie.:D To przez te upały.;D

#44 Kajdorf

Kajdorf

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 6 Postów:

Napisany 06.07.2015 - 17:03:32

Czy byłaby mozliwość dodawania gier do kolekcji z listy gier juz zakupionych? Jak na razie jest tylko sklep z aktualnymi kartami i własny wybór, a jest kilka tytułów które były kiedyś w sprzedaży, a już znikneły z pólki.

#45 ebbpp

ebbpp

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 23 Postów:

Napisany 07.07.2015 - 00:25:16

Recenzje z tego co widzę dochodzą, ale bardzo powoli - właśnie pojawiły się te, które napisałem w zeszłym tygodniu ;). Cieszy, że mogłem zakończyć misję super testera. Natomiast nie wiem jak jest z pytaniami, tych jeszcze nie widzę. Aha - widzę też, że łapki są w końcu jednokrotnego użytku-więc to też naprawione.

#46 Marcin

Marcin

Matuzalem

• Król Forum
  • 1649 Postów:

Napisany 07.07.2015 - 08:37:18

Czy byłaby mozliwość dodawania gier do kolekcji z listy gier juz zakupionych? Jak na razie jest tylko sklep z aktualnymi kartami i własny wybór, a jest kilka tytułów które były kiedyś w sprzedaży, a już znikneły z pólki.

Te zakupione powinny dodać się automatycznie do półki.

Recenzje z tego co widzę dochodzą, ale bardzo powoli - właśnie pojawiły się te, które napisałem w zeszłym tygodniu ;). Cieszy, że mogłem zakończyć misję super testera. Natomiast nie wiem jak jest z pytaniami, tych jeszcze nie widzę. Aha - widzę też, że łapki są w końcu jednokrotnego użytku-więc to też naprawione.

Dochodzą od razu, po prostu muszą być zaakceptowane przez moda.

#47 Łukasz

Łukasz

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 07.07.2015 - 10:18:47

Mam problem z odznaką Super Beta Tester. 2 lipca zakupiłem nagrodę w kompanii za złoto i do tej pory nie zaliczyło mi postępu w tej odznace za ten zakup

#48 Marcin

Marcin

Matuzalem

• Król Forum
  • 1649 Postów:

Napisany 07.07.2015 - 11:30:16

Mam problem z odznaką Super Beta Tester. 2 lipca zakupiłem nagrodę w kompanii za złoto i do tej pory nie zaliczyło mi postępu w tej odznace za ten zakup

Łukasz - napisz na kompania@muve.pl i podaj swój login. Pomożemy. Wydaje mi się, że póki co "zarezerwowałeś" nagrodę, a nie kupiłeś od razu. A tutaj mamy buga i ręcznie musimy to wprowadzać.

#49 Łukasz

Łukasz

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 07.07.2015 - 14:25:31

Łukasz - napisz na kompania@muve.pl i podaj swój login. Pomożemy. Wydaje mi się, że póki co "zarezerwowałeś" nagrodę, a nie kupiłeś od razu. A tutaj mamy buga i ręcznie musimy to wprowadzać.

Dzięki, napisałem maila. Faktycznie tak było, że najpierw nagrodę zarezerwowałem i potem z poziomu rezerwacji ją zakupiłem i otrzymałem nagrodę(kod) ale bez odznaki. 

• Marcin likes this

#50 Marcin

Marcin

Matuzalem

• Król Forum
  • 1649 Postów:

Napisany 07.07.2015 - 15:14:27

Dzięki, napisałem maila. Faktycznie tak było, że najpierw nagrodę zarezerwowałem i potem z poziomu rezerwacji ją zakupiłem i otrzymałem nagrodę(kod) ale bez odznaki. 

Dziś wieczorem powinna wejść łatka serwisu i tam już wszystko zaliczy.

• Łukasz likes this

#51 Fandir

Fandir

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 07.07.2015 - 23:44:44

Heja wszystkim, na początku chciałem powiedzieć, że nowa stronka i nowy sklep bardzo mi się podobają - wszystko ładnie zaprojektowane i śmiga aż miło popatrzeć :]

Nie mam jakichś większych zastrzeżeń czy błędów do zgłoszenia (oprócz kilku z tych, które już tu inni pozgłaszali) oprócz jednej rzeczy - nie mogę odpowiedzieć na pytanie, które inny użytkownik zadał odnośnie gry (którą ja również posiadam).

Nie wiem czemu jeszcze nikt tego nie zgłosił, może ten błąd wstępuje tylko u mnie, a może ta opcja nie jest jeszcze włączona i czegoś o tym nie doczytałem.

• Marcin likes this

#52 Marcin

Marcin

Matuzalem

• Król Forum
  • 1649 Postów:

Napisany 08.07.2015 - 08:24:40

Heja wszystkim, na początku chciałem powiedzieć, że nowa stronka i nowy sklep bardzo mi się podobają - wszystko ładnie zaprojektowane i śmiga aż miło popatrzeć :]

Nie mam jakichś większych zastrzeżeń czy błędów do zgłoszenia (oprócz kilku z tych, które już tu inni pozgłaszali) oprócz jednej rzeczy - nie mogę odpowiedzieć na pytanie, które inny użytkownik zadał odnośnie gry (którą ja również posiadam).

Nie wiem czemu jeszcze nikt tego nie zgłosił, może ten błąd wstępuje tylko u mnie, a może ta opcja nie jest jeszcze włączona i czegoś o tym nie doczytałem.

Dzięki wielkie. Zgłosiliśmy to już. Masz dobre oko. :) 

• Fandir likes this

#53 DyndaS

DyndaS

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 6 Postów:

Napisany 08.07.2015 - 12:51:53

Te punkty za "recenzje", pytania itp. prowadzą właściwie jedynie do bezsensownego spamu na zasadzie byle cokolwiek napisać i dostać pkt. Jak dla mnie poroniony pomysł z tym.

5. Od kiedy będę mógł zbierać punkty w nowym programie lojalnościowym?
Punkty będziecie mogli zbierać od momentu oficjalnego startu nowej strony muve.pl. Gry kupione wcześniej nie zostaną uwzględnione w programie lojalnościowym, chociaż będzie je mogli dodać do wirtualnej  „Mojej Półki”.

Czyli rozumiem, że jak teraz coś kupię, to nie dostanę złota tak?

Kiedy będzie orientacyjny start nowej strony muve?

#54 Marcin

Marcin

Matuzalem

• Król Forum
  • 1649 Postów:

Napisany 08.07.2015 - 14:17:27

Te punkty za "recenzje", pytania itp. prowadzą właściwie jedynie do bezsensownego spamu na zasadzie byle cokolwiek napisać i dostać pkt. Jak dla mnie poroniony pomysł z tym.

Czyli rozumiem, że jak teraz coś kupię, to nie dostanę złota tak?

Kiedy będzie orientacyjny start nowej strony muve?

Złoto możesz już zbierać. Co do systemu recenzji - już go zmieniamy.

Start - sprawa tygodni.

#55 jadzka

jadzka

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 8 Postów:

Napisany 08.07.2015 - 14:29:37

Czy będzie możliwość rejestracji w kompani gier zakupionych w innych sklepach? Tak jak było wcześniej na podstawie kodu z pudełka lub skanu paragonu/fv przy edycjach konsolowych?

#56 Marcin

Marcin

Matuzalem

• Król Forum
  • 1649 Postów:

Napisany 08.07.2015 - 14:46:56

Czy będzie możliwość rejestracji w kompani gier zakupionych w innych sklepach? Tak jak było wcześniej na podstawie kodu z pudełka lub skanu paragonu/fv przy edycjach konsolowych?

Możesz je dodać do swojej półki, ale nie otrzymasz za nie żadnych punktów w naszym programie lojalnościowym.

#57 jadzka

jadzka

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 8 Postów:

Napisany 08.07.2015 - 18:41:52

Możesz je dodać do swojej półki, ale nie otrzymasz za nie żadnych punktów w naszym programie lojalnościowym.

Ok, rozumiem.

A czy asortyment w normalnej wersji sklepu i w becie jest ten sam? Bo np nie mogłam znaleść Uncharted™: Kolekcja Nathana Drake'a (PS4) PL , a na normalnej wersji sklepu jest  :)

#58 DyndaS

DyndaS

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 6 Postów:

Napisany 08.07.2015 - 22:02:31

Chyba nie jest, bo była ostatnio promocja weekendowa na serię fallout, gdzie w wersji beta były normalne ceny.

#59 Fandir

Fandir

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 09.07.2015 - 02:05:42

Dzięki wielkie. Zgłosiliśmy to już. Masz dobre oko. :)

Dzięki za odpowiedź, w międzyczasie przyszła mi jeszcze do głowy taka myśl: czy nie można by ograniczyć pisania opinii/wystawiania ocen tylko do tytułów, które już się ukazały?

Bo trochę dziwnie to wygląda, że np. do premiery Fallouta 4 zostały jeszcze ponad 3 miesiące, a ludzie już wystawiająca oceny i piszą rzeczy w stylu "Czekam!".

#60 Marcin

Marcin

Matuzalem

• Król Forum
  • 1649 Postów:

Napisany 09.07.2015 - 08:30:59

Dzięki za odpowiedź, w międzyczasie przyszła mi jeszcze do głowy taka myśl: czy nie można by ograniczyć pisania opinii/wystawiania ocen tylko do tytułów, które już się ukazały?

Bo trochę dziwnie to wygląda, że np. do premiery Fallouta 4 zostały jeszcze ponad 3 miesiące, a ludzie już wystawiająca oceny i piszą rzeczy w stylu "Czekam!".

Wiesz można tam opisać swoje oczekiwania, kilka słów o serii czy podobne komentarze. Poczekajmy, sprawdźmy, jak to będzie działało i najwyżej będziemy zmieniać.

Ok, rozumiem.

A czy asortyment w normalnej wersji sklepu i w becie jest ten sam? Bo np nie mogłam znaleść Uncharted™: Kolekcja Nathana Drake'a (PS4) PL , a na normalnej wersji sklepu jest   :)

Asortyment się różni, bo mamy teraz 2 równoległe systemy niezależne od siebie. Promocji na razie nie robimy, bo trochę się boimy, czy jakichś tam dziur nie ma. ;)

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych