Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ranking-oszustwa

44 replies to this topic

#21 Razah

Razah

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 02.06.2015 - 13:41:17

Ja zaś jestem zdegustowany postawą administracji. Niejednokrotnie wysyłałem zgłoszenie do Was z prośbą o przejrzenie logów z pojedynków Spunky'ego - brak odzewu. Każdy początkujący, który ogarnie lekko system naszej gry i zajrzy do OGÓLNEGO rankingu zawodnika stwierdzi, że coś nie tak jest z pozycją w rankingu powyższego gracza.

Wniosek z tego taki, że w ogóle nie spoglądacie do rankingu (takie jest moje suwerenne zdanie)

#22 Ave

Ave

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 39 Postów:

Napisany 02.06.2015 - 14:03:50

Zgłaszane, nie zgłaszane... Spunky dostał insy za olewanie regulaminu, a inni muszą się męczyć, żeby uczciwie wbić te pkt do rankingu. Bardzo fair ;x Nie wnikam czyja to wina, nikogo nie oskarżam. Uważam tylko, że to jest bardzo nieuczciwe i zniechęca. 

No cóż. Największe pretensje można mieć do graczy, którzy nie mają pojęcia o zasadach fair play. Pozdro. 

#23 Darven

Darven

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 16 Postów:

Napisany 02.06.2015 - 15:39:25

Znowu ten Spunky...

Co z niego wyrośnie...

Co zrobicie jak nic nie zrobicie. Wszystko w rękach administracji, a użalanie się nic tak na dobrą sprawę nie wniesie ani nie nic Wam nie da. Jeżeli administracja oleje wasze zapytania - to gracze oleją tą grę, bo to jednak ich działania wpływają na tą grę, a nie nasze.

#24 Norad

Norad

GOSU

• Royal Quest Community Manager
  • 1602 Postów:

Napisany 02.06.2015 - 15:46:51

Darven, Razah, może porozmawiamy o tym, że ktoś sobie robi multikonta na forum i rozmawia sam ze sobą?

Niejednokrotnie wysyłałem zgłoszenie do Was z prośbą o przejrzenie logów z pojedynków Spunky'ego - brak odzewu.

GM-owie zawsze na te zgłoszenia patrzą i je badają, natomiast nie mają obowiązku odpowiadać ani reagować na Wasze sugestie.

Jak już zaznaczyliśmy, w tym miesiącu kontrole będą znacznie bardziej konkretne. Zobaczymy po tym okresie, jak będzie wyglądać sytuacja. Wrócimy do tematu.

#25 Darven

Darven

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 16 Postów:

Napisany 02.06.2015 - 15:57:42

Rozmawiam z samym sobą, bo sam ze sobą się najlepiej dogadam, czyż się mylę?

PS.: Na odpowiedź na wysłane zgłoszenie (jedno z kilku) czekałem dokładnie 5dni :)

#26 Norad

Norad

GOSU

• 1602 Postów:

Napisany 02.06.2015 - 16:05:18

Rozmawiam z samym sobą, bo sam ze sobą się najlepiej dogadam, czyż się mylę?

Gratulujemy.

PS.: Na odpowiedź na wysłane zgłoszenie (jedno z kilku) czekałem dokładnie 5dni  :)

Zgłoszenie wysłałeś w czwartek o 22:00, odpowiedź dostałeś w poniedziałek. Na upartego, dwa dni robocze. Na resztę, zwrotki otrzymywałeś tego samego dnia. Ale po co o tym napisać.

Nie schodzimy z tematu proszę, kolejne posty nie mające nic wspólnego z wątkiem usuwamy.

#27 FUBAR

FUBAR

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 51 Postów:

Napisany 02.06.2015 - 20:56:50

Czy fizycznie możliwe jest stworzenie chatu pvp dostępnego dla każdego i niezależnego od lokacji?

• Darwin likes this

#28 Evil

Evil

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 64 Postów:

Napisany 03.06.2015 - 01:22:18

heheheh i zaś ten ranking :D

co to za problem mieć dużo znajomych każdy da sie zabić z 3x i administracja jest bez silna jest wiele sposobów na unikniecie "masz łeb i ***j to kombinuj" ;)

gdy grałem nie jednokrotnie było pokazywane jak administracja jest bez silna z różnymi przekretami :D

i co to wgl za rankingowiec na low lvl ten rankingowiec powinien być dla 50+ (moim zdaniem) wielu 60 kosi a nawet w 10 nie ma ich...

KILKA LAT I MOŻE GRA BĘDZIE PRAWIE DOPRACOWANA XD

#29 Vasqes

Vasqes

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 03.06.2015 - 10:31:07

Bardzo dobrze ze zostal wprowadzony ten temat na forum gry.

Akurat z tym sie zgodze jedni nabijaja ranking ciezko (staraja sie) , drudzy ida na łatwizne.

Teraz pytanie do administratorów w jakis posob weryfikujecie to czy gracz zdobywa punkty nieuczciwie. Weźmy na przykład wchodzę na lalkarza mam 5 rożnych znajomych z kilku gildi i zabijam pokolei każdego ten ma prota(osłabienie) wchodzą na zmianę i padają na zmianę co z tym robicie w jaki sposób to sprawdzacie?

Skoro do tej pory niektorzy oszusci unikneli kary bana znaczy ze wasz system jest słaby.

Pozdrawiam

#30 FUBAR

FUBAR

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 51 Postów:

Napisany 11.06.2015 - 09:41:19

Norad nie odpowiedziales, czy fizycznie możliwe jest stworzenie chatu pvp dostępnego dla każdego i niezaleznego od lokacji. Domyslam się, ze przyczyna jest brak takiej możliwości. Troche irytuje, ze ignorujesz pytania na które odpowiedz jest niewygodna.

Odnośnie ogłoszenia "Co w aurze piszczy- sprawy bieżące" uważam, że wbicie 700 pkt rankingu 1 dnia jest teoretycznie możliwe, ale mimo wszystko popieram pomysł wprowadzenia takiego limitu, dlatego że zrobienie tego wymaga wielu godzin gry i rzadko się zdarza komuś uczciwemu wbić 700pkt w 1 dobę. A jeśli będzie wiedział, że taki limit jest to raczej nie będzie się forsował i niepotrzebnie narażał na zbanowanie, a tym nieuczciwym może to troszeczkę przeszkodzić, bo zwykle probuja nabijac pkt natychmiastowo w krótkim odstępie czasu. W każdym razie uważam, że ten pomysł nie zaszkodzi, a może pomóc. Wypowiadam się tylko o rankingu zawodnika, nie znam sytuacji w agresorze.

Do końca miesiąca jeszcze daleko, ale pozwolę sobie już teraz wyrazić zdanie na temat zaostrzonej kontroli w tym miesiącu. Uważam, że jak do tej pory spisujecie się bardzo dobrze. Gracz, którego nabijanie ranku w zeszłym miesiącu było powodem zrobienia tego tematu w tym miesiacu został zbanowany natychmiastowo, Nie zdarzyl nabić nawet 1,5k pkt. Zauwazylem też bany dla 2 innych osob z top10 rankingu. O nieuczciwości jednej z tych osob jestem przekonany, co do drugiej nie wiem, wiec się nie wypowiadam. Oby ten nowy limit 700pkt w ciągu doby nie uśpił Waszej czujności. Jeśli poziom kontroli zostanie utrzymany to uważam, że z rankingiem powinno być wszystko w porządku.

#31 Norad

Norad

GOSU

• 1602 Postów:

Napisany 11.06.2015 - 11:20:41

Norad nie odpowiedziales, czy fizycznie możliwe jest stworzenie chatu (...) Troche irytuje, ze ignorujesz pytania na które odpowiedz jest niewygodna.

To nie jest niewygodne pytanie. Nie odpowiedziałem, ponieważ nie jestem zobligowany do udzielania odpowiedzi na każdy wątek. 

Ale aby był wilk syty i owca cała: w chwili obecnej nie ma takiej opcji, natomiast warto to przedyskutować z devem.

Odnośnie ogłoszenia "Co w aurze piszczy- sprawy bieżące" uważam, że wbicie 700 pkt rankingu 1 dnia jest teoretycznie możliwe, ale mimo wszystko popieram pomysł wprowadzenia takiego limitu(...)

700 to nie jest limit i nie należy go tak traktować. Jest to jeden z punktów, który podlega dodatkowym weryfikacjom i zwykle kończy się to w jednakowy sposób. W tym miesiącu z powodu oszustw w rankingach zbanowanych (na okres tygodnia, łącznie z zerowanym stanem punktowym) zostało już więcej osób, ale niektórych nadal to nie odstrasza.

Do końca miesiąca jeszcze daleko, ale pozwolę sobie już teraz wyrazić zdanie na temat zaostrzonej kontroli w tym miesiącu. Uważam, że jak do tej pory spisujecie się bardzo dobrze. 

Dziękujemy, ale słusznie piszesz, że musimy jeszcze poczekać i sprawdzić dokładnie, jak to wygląda :)

#32 Datte

Datte

Gracz Niedzielny

• Banned
  • PipPip
  • 44 Postów:

Napisany 17.06.2015 - 22:14:21

Wasze zaostrzone kontrole najwidoczniej nie sa trafne gdyz uczciwy gracz dostaje bana za pojedynki. Ostatnio z braku czasu wchodze na max pare h w dniu i walcze dla zabawy. Nabilem moze 300pkt w dzien (wedlug mnie to nie duzo) i dostalem bana na 7 dni. Dodam ze pvp robie max 2-3x z jednym graczem jesli ten pragnie rewanzu... W dodatku przewaznie walcze z wyzszymi lvlami wiec podkladaniee raczej nie wchodzi w gre. Napisalem odwolanie ic czekam na odpowieedz. Jak tak ma wygladac gra i system pvp to moze od razzu usuncie opcje pojedynkow bo ja jako uczciwy gracz czuje sie oszukany.
  • xSethy likes this

#33 FUBAR

FUBAR

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 51 Postów:

Napisany 18.06.2015 - 19:36:05

Ja nabiłem już 35k rankingu tylko na jednej postaci, a robiłem to jeszcze na kilku innych i jak do tej pory nie zostałem niesłusznie zbanowany. Widziałem, że napisałeś na chacie, że czekasz tutaj na odpowiedz od Fresque. Z tego co wiem sprawy banów załatwia się mailowo i to tam powinieneś czekać na odpowiedź. Jeśli faktycznie zostałeś niesłusznie zbanowany to mam nadzieje, że wszystko się wyjaśni.

#34 Norad

Norad

GOSU

• 1602 Postów:

Napisany 18.06.2015 - 20:25:06

Nabilem moze 300pkt w dzien

Możesz być pewny, że 300 punktów nie jest jedynym kryterium przyznawania przez GM-a banów. Natomiast jak zaznaczył kolega niżej, nie oczekuj wyjaśnień na forum, gdyż GM-owie nie zawsze tu zaglądają. Inna sprawa, że ze swoich decyzji tłumaczyć się nie muszą.

Skontaktuj się z nimi na gm@royalquest.pl

#35 Datte

Datte

Gracz Niedzielny

• Banned
  • PipPip
  • 44 Postów:

Napisany 18.06.2015 - 21:44:58

Nie musza... Jesli szanujecie swoich graczy i chcecie byc szanowani to ich nie zbywajcie na maila tez nie odpowiadacie. Ani pkt duzo nie nabilem ani nie robilem kilku pvp z jednym i tym samym graczem wiec mysle ze to nalezy ponownie sprawdzic.

#36 zakuluszak1

zakuluszak1

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 60 Postów:

Napisany 22.06.2015 - 15:05:33

Prosta sprawa ranking powinien byc zaliczany po 60 lvl .Tak wyglada ta gra wbijasz lvl 60 i zaczynaja sie zamki wojny itp .Zapytam tez czy uczciwe jest wygranie pojedynku gracza "rankingowca" z nowym graczem ?Taki nobek nie wie co i jak . Mlyn i zero powinno byc do trenowania a nie do nabijania 

#37 Enderheart

Enderheart

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 81 Postów:

Napisany 23.06.2015 - 20:12:39

Myślę, że prostym pomysłem było by stworzenie programu który zapisuje gdzieś imię gracza jeśli zabił on w określonym krótkim czasie kilka razy tę samą osobę. Utrudniło by to sprawę (oczywiście cwaniaki jakoś to obejdą) podkładania się.

Meh

#38 xSethy

xSethy

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 105 Postów:

Napisany 23.06.2015 - 20:38:33

Tylko ze co to za kryterium? Ja walcze po 10 razy z tymi samymi osobami cwiczac swoje umiejetnosci, jak wielu innych graczy. Jedyny sluszny system powinien polegac na progu pkt. Tak jak to juz zostalo ustalone 700-800. Oczywiscie taka osoba nie dostanie z miejsca bana,ale napewno szczegolowo sprawdzona.

#39 Datte

Datte

Gracz Niedzielny

• Banned
  • PipPip
  • 44 Postów:

Napisany 25.06.2015 - 13:12:36

Najlepsza bylaby blokada pkt. Po 2 wygranych pojedynkach z jeednym graczem nie dostaniemy za niego pkt o 1 w nocy reset...

#40 Norad

Norad

GOSU

• 1602 Postów:

Napisany 25.06.2015 - 13:35:22

W kwestii rankingów i nagród będziemy mieli dla Was wkrótce oficjalny komunikat.

Dodaj odpowiedź

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych