Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rozbójnik szaleniec z dwoma broniami - Poradnik

23 replies to this topic

#21 Szwagier

Szwagier

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 17 Postów:

Napisany 23.05.2015 - 13:04:09

Koledzy, Nie żebym miał coś do was. Ale posłuchajcie, Sam rozbójnik powinien zadawać same krytyczne obrażenia. Czyli staty 

100 siła

100 wytrzymałość

39 (albo 49 nie pamiętam) dajemy w szczęście i reszte ciągniemy na itemach.

Im częstszy krytyk. Tym szybciej rozwali się wroga, Rozbójnik na 60 poziomie z eq +5-6 może rozwalić Rycka ciemności z eq 10+ Jeśli ma częste krytyki.

Pomoglem? Wynagrodz mnie!

Potrzebujesz pomocy? Wystarczy do mnie napisac!

Potrzebujesz wiecej wiedzy na temat gry? Daj mi znac, a zaskocze cie!

Pozdrawiam! - Szwagier

logo.gif

#22 Flabokotomy

Flabokotomy

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 69 Postów:
  • LocationTychy

Napisany 23.05.2015 - 15:23:13

Koledzy, Nie żebym miał coś do was. Ale posłuchajcie, Sam rozbójnik powinien zadawać same krytyczne obrażenia. Czyli staty 

100 siła

100 wytrzymałość

Im częstszy krytyk. Tym szybciej rozwali się wroga, Rozbójnik na 60 poziomie z eq +5-6 może rozwalić Rycka ciemności z eq 10+ Jeśli ma częste krytyki.

Uważam,że się mylisz.Ja posiadając eq+8 mam problemy by pokonać takiego DK z eq +9/10 2h.Aktualnie posiadam siłę krytyka 200%+ i szansy krytyka 50%+ i nie jest tak kolorowo jak myślisz ;) Dobij pierw ten 60 lvl a zobaczysz,że jest ciężko i nie tak kolorowo.Ja żeby poradzić sobie z takim graczem potrzebuje około 20pvp by wiedzieć,gdzie popełniam swoje błędy i uczę się jak grać przeciwko tej klasie.Szybciej nie rozwalisz "wroga" chyba,że mooba bo osoba posiadająca 80+ na humany zadajesz mniej z krytyka.

#23 Szwagier

Szwagier

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 17 Postów:

Napisany 23.05.2015 - 15:31:43

Kolego, Tak bardzo, Ale myślę że jak wykona się jakieś combo, to wróg musi mieć poniżej 50% hp w kilka sekund :)

Pozdrawiam

-Szwagier

Pomoglem? Wynagrodz mnie!

Potrzebujesz pomocy? Wystarczy do mnie napisac!

Potrzebujesz wiecej wiedzy na temat gry? Daj mi znac, a zaskocze cie!

Pozdrawiam! - Szwagier

logo.gif

#24 Horror29

Horror29

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 145 Postów:

Napisany 23.05.2015 - 22:18:06

100 siła

100 wytrzymałość

To ja pójde dalej - przy dwóch kombinacjach broni odpowiednio 1) 1800 ataku,210% sily kryta, 70% szansy / siekacze+5 kart minotaura 1 samca alfy /  lub odpowiednio 2) 1500 ataku+, 240% sily kryta i takiej samej szansie / siekacz 4 kart samca alfy i 2 minotaury / - nie zabije ogarnietego RC pokroju Pajonka czy Pocisqa nawet gdybym na głowie stanął :) Pomijając noskill, lagi etc. Nie ma co przesadzac z sila kryta nie majac sily ataku albo co gorsze szansy na trafienie krytyczne. Min np minotaurami w siekaczach a kartami pod kryta - kosmetyczna róznica. Co do tak rozdanych statów -dawno temu moze taki build był op itd. czy najlepszy nadal, watpliwe. Ja mam max sile, / ponad 210 / ale mam duzo wiecej szczescia niż wytrzymałosci. Co ci da sama sila kryta, jak nie bedziesz miał szansy:) Gdybym teraz robil rozboja - bankowo zrobilbym go inaczej:) Robiłem go w starych czasach i nie stac mnie na zmiane pieczek,itemów itd. PvP szalu nie robi, pve miodzio, hity po 30k w mooby fajna sprawa;)

Pozdrawiam.

Dodaj odpowiedź

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych