Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rozbójnik - pomocy

6 replies to this topic

#1 Czenir

Czenir

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 17 Postów:
  • LocationKryje się w cieniu, a gdy cię znajdę, będziesz wić się w cierpieniu...

Napisany 15.04.2015 - 19:12:57

Czy ktoś mógłby zebrać wszystko do kupy... i powiedzieć jak rozkładać staty? Skille rozkładam pod to czego najczęściej używam, jednak z statami mam problem. Myślę żeby nie wkładać w hp tylko w siłę i prędkośc ataku, i troszke mniej w szczęście.
Hp nic,

Siła jak najwięcej

Prędkośc ataku tak jak siła (5 punktów mniej niż siła),

szczęście mało(10 punktów mniej niż prędkość ataku).

Mam 27 lvl :D Ktoś pomoże? Z góry Serdecznie dziękuje za pomoc.

O0saAvg.jpg

Chaos

#2 bolosasasyno

bolosasasyno

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 144 Postów:

Napisany 16.04.2015 - 10:22:58

Bez hp nie pozyjesz, rozbojnik ma zabijac wiec lepiej szczescie niz krytyk. Po patchu pewnie bedzie lepszy.

#3 Czenir

Czenir

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 17 Postów:
  • LocationKryje się w cieniu, a gdy cię znajdę, będziesz wić się w cierpieniu...

Napisany 16.04.2015 - 14:15:54

Bez hp nie pozyjesz, rozbojnik ma zabijac wiec lepiej szczescie niz krytyk. Po patchu pewnie bedzie lepszy.

Bez hp nie pożyjesz - Sherlock "Holems" znowu w akcji
Lepiej w szczęście niż krytyk - z tego co mi wiadomo pakując w szczęście zadaje większe krytyki.
Po patchu pewnie będzie lepszy - Co to ma do mojego pytania ^^?

O0saAvg.jpg

Chaos

#4 bolosasasyno

bolosasasyno

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 144 Postów:

Napisany 16.04.2015 - 17:09:48

Blad w poscie. Lepiej szczescie niz zrecznosc, ktora do czego Ci potrzebna. Rozbojnik opiera sie na kontrolowaniu walki i obrazeniach krytycznych. Gram w to troche i widze jak walczy rozbojnik, a patch ktory wiele zmienia u zlodziei powinien Cie interesowac. Popytaj innych rozbójnikow ile byli wstanie przezyc i czy zrecznosc im potrzebna;)

PS. pakując w szczescie masz wieksza szanse na krytyka,nie jego cios. Do 60 dobijasz?

Dawaj 2 sila, 2 wytrzymalosc, 3 sila, 1 wytrzymalosc, tak na zmiane. Reszta w szczescie.

#5 oiraM

oiraM

Królewski Doradca

• Members
  • PipPipPipPip
  • 138 Postów:

Napisany 16.04.2015 - 17:50:06

Bolo a uniki?

troche zreki tez sie przyda ale to na end game

na tak niskim lvl to sila vit 2:2 zeby miec z 200- 250 energii na uzywanie skilli, zboj lubi szybko spalac energie ;)

jesli brakuje Ci hpka mozna dac wiecej w vita ale bez przesady jest ognisko, gorzałka, kielbaski i inne potki ;p

szczescie dopiero gdy wymaksujesz sile

na 60lvl jak juz zbierzesz wymarzone itemki i bedziesz znal swoja postac zrobisz reset statow na taki by pasowal do Twojego stylu grania i eq np zmniejszajac vita i dajac w zreke lub szczescie

#6 Czenir

Czenir

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 17 Postów:

Napisany 16.04.2015 - 20:03:13

Dzięki :D 

O0saAvg.jpg

Chaos

#7 Horror29

Horror29

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 145 Postów:

Napisany 17.04.2015 - 17:57:51

Pod zrecznosc to był skryto, rozbojnik to raczej sila kryta ( kazdy tylko nie moj :D ).

1. robisz pod tzw one shot - walisz wszysto co ci daje sile kryta, szanse na kryta itd.

2. kontrola - taki troche offtank, wiecej hp, obrony i talenty dajace cc/ teraz min bombka chaosu, glębokie mrożenie,ciernista siec itd itp)

3. no i taki własnie pod uniki - czyli wszystko co ci daje uniki+ duza ilosc zrecznosci ( sam musisz pokombinowac ile, tak zebys nie był jednostrzałowcem ). Kiedys mysłalem nad czyms takim, fajny byłby taki rozboj własnie pod lekka kontrole:)+uniki Przeszło mi jak rozboj dostał po tylku, teraz czemu nie - juz cos tam by mozna wymyslic:) :)Wiadomo - taki rozbojnik nie bedzie bił jakos wyjatkowo mocno, ale moze byc upierdliwy:)

Dodaj odpowiedź

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych