Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jestem przeciwny nowemu patchowi

50 replies to this topic

#21 bolosasasyno

bolosasasyno

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 144 Postów:

Napisany 10.04.2015 - 10:08:33

Rankingowcy z mniejszymi lvl ubijaja wiecej graczy od 60. Ogorka mogles wyrolowac z insygni zdobytych. Na 60 moze i wiecej sie zarabia ale i duzo wiecej wydaje. Samo plusowanie macie latwe i tanie.

Pozdro i do zobaczenia na Beta enzymie:)

#22 Mateo12364

Mateo12364

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 35 Postów:

Napisany 10.04.2015 - 10:56:06

Haha jak ten patch wejdzie w zycie to usuncie mlyn tellurowa oraz ksenos droga administracjo bez obrazy ale robicie z tej gry tetrisa powodzenia w dalszym reklamowaniu gry

#23 bolosasasyno

bolosasasyno

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 144 Postów:

Napisany 10.04.2015 - 11:22:09

Jak wejdzie, to nowi gracze szybciej nabija tam expa.

#24 Flabokotomy

Flabokotomy

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 69 Postów:
  • LocationTychy

Napisany 10.04.2015 - 14:53:31

I nie zrezygnują z gry tak szybko.

#25 Guradian

Guradian

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 257 Postów:

Napisany 10.04.2015 - 15:49:15

Nie kazda 60 ma ogorka i dobrze o tym wiesz ,niektorzy maja karty ktore n ie przekracxaja 4kk (w rejawiczkach).
Poza tym wy kase zdobywacie w grze, nie musicie az tyle wydawac na reale co ranker.

bierz pod uwage że nie tylko karta cienistego ogórka jest tyle warta np:

karta anubisa lub minotaura one też warte są ponad 10kk

#26 Horror29

Horror29

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 145 Postów:

Napisany 10.04.2015 - 16:07:56

@XSethy

O czym ty tu piszesz ??? Rakingowcy to nic innego jak 99% 60 lvl robiacych alty. Jedni robia to dla fun-u ( dla mnie watpliwego ), drudzy szukajac zarobku w postaci darmowych kart za insygnie + pseudoranking fachowców pvp. Te Wasze rankingi miałyby sens gdyby byly nabijane uczciwie, a tak - jest to nic innego jak kolejne omijanie regulaminu w celu zarabiania. Niskolevelowi rankingowcy wydaja kase wieksza niz 60 lvl?, to jest dopiero dobre i zabawne...Piszesz, ze noobki maja inne lokacje do farmienia, a nie pomyslales, ze czesc nowych graczy tez chcialaby nauczyc sie pvp? Gram i mecze sie rozbojem na 60 lvl i jak czytam takie brednie, ze jakis low lvl,  / ktory chce nabijac połlegalnie kase na nowych graczach / jest przeciwny zmianom w grze -  to mi sie zle robi...90% altów juz dawno bany powinna miec za ustawki mniejsze lub wieksze...Dla wiekszosci 60 lvl złodziei ten patch jest jak tlen, wiec prosze tu kulturalnie zamknać r....:-)

• zbrodniciel and Zdzihoo like this

#27 Immortalos

Immortalos

Królewski Doradca

• Members
  • PipPipPip
  • 75 Postów:

Napisany 10.04.2015 - 16:09:04

Ale w sumie, usunięcie przycisku, "wyjdź z wieży", to nie koniec świata tak w sumie, wystarczy chwile przemyśleć i tak na prawdę, może uzyskać 0 expa po wyjściu z wieżyczki poprzez portal, zarazem nabijając ranking :) Chwile pomyśleć, bo jakby nie patrzyć, gdy nas mob zabije(utrata expa, ale nie utrata rankingu) :) Wiec nie ma co tu się bać.

#28 xSethy

xSethy

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 105 Postów:

Napisany 10.04.2015 - 16:28:27

Wiem o tym immortalos, chwile pomyslalem :P

Nie napisalem ze zarabianie na 60 to banal,takze umiejetnosc czytania szwankuje.

#29 Ave

Ave

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 39 Postów:

Napisany 14.04.2015 - 07:07:08

Według mnie uniemożliwienie robienia rankingu w ten sposób, jest dobrym pomysłem. Nowi gracze wchodzą do młyna, bo mają zadania do wykonania, a tu rzucają się na nich inni z pro eq. Zniechęca? Oczywiście. Sama po paru incydentach, gdy to zabijał mnie gracz z nickiem Popolupo, przestałam tam wchodzić. Z gry jednakże nie zrezygnowałam, chociaż byłam blisko, ale z pvp owszem. Takie padania, gdy dopiero zaczyna się rozgrywkę i nie rozumie się jeszcze jak to wszystko funkcjonuje, sprzyja usunięciu gry z komputera. Rozumiem, gdyby w becie wyskoczy Rico czy Fedaykin i mnie zabił, ale młyn? Jest różnica między postacią na 50lvl, a 16. Pierwszy już wie, jak to funkcjonuje, drugi nie.Poza tym to śmiech na sali żeby Rico czy Feday przegrywali w rankingu z postaciami na 19lvl, Kto wydał więcej kasy na eq i ma większe doświadczenie w grze? ^^

Z góry odpowiadam na oczywiste pytania. Owszem, mam postać do rankingu na 29lvl (aktualnie 30lvl). Owszem, robiłam ranking. Jednakże tłuczenie nowych nigdy nie sprawiało mi wielkiej przyjemności, przez co kariery w rankingu nie zrobiłam. Avenong, pozdrawiam ;> 

• zbrodniciel and Aranx like this

#30 krepo123

krepo123

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 136 Postów:

Napisany 14.04.2015 - 11:15:45

I oczywiście rankingowcy zaczynają płakać bo dosłownie ZA DARMO zarabiają co miesiąc insygnia. Obstawiam że większość tych topowych rankingowców jest na zero albo do przodu z kasą więc nie rozumiem zupełnie płaczu. A co do postaci to uważam że jeżeli na rosyjskim serwerze coś będzie zbyt mocne to szybko to dostanie nerfa.  Pozdrawiam!

• b4kusiek likes this

#31 Granatowa

Granatowa

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 18 Postów:

Napisany 14.04.2015 - 12:00:21

Nagradzajac rankingowcow za zerowanie na nowych graczach nierozumiejacych jeszcze mechaniki tej gry jednoczesnie zniechecajac ich do jej poznania to tak jakby dac Hitlerowi Pokojowa Nagrode Nobla za holokaust.

Poza tym nie jest to jakiekolwiek osiagniecie z pro eq zabic kilkanascie razy nobka, ktory go nie posiada i dopiero poznaje swoja klase. Sztuka jest wygrywac pojedynki z rownym sobie.

• b4kusiek, zbrodniciel and Zdzihoo like this

#32 zakuluszak1

zakuluszak1

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 60 Postów:

Napisany 15.04.2015 - 06:47:34

Zrobilem snajpera 18 lvl na eq +6 wydalem 250000 naprawde czy to nie jest latwo i tanio .

Powinno byc tak ze ptk do rankingu so dodawane przez 1 miesiac na 19lvl 2 miesiace  na 29 itd

#33 Datte

Datte

Gracz Niedzielny

• Banned
  • PipPip
  • 44 Postów:

Napisany 15.04.2015 - 07:24:07

Gdy zaczynalem gre w rq zabijany bylem na zerro przez graczy typu CrazyBone jednak nawet raz nie zniechecilo mnie to do dalszej rozgrywki a wrecz przeciwnie postanowilem zrobic eq zeby ten gracz pozalowal. Jest wystarczajaco duzo map i expowisk zeby nabic wysoki lvl a zerro to typowa mapa pvp. Jesli ktos chce szybciej expic niz robii to sie na zwyklych mapach musi liczyc sie z konsekwencja i ryzykiem. Wielu rankingowcow zamawia reale nie mowie ze polowa serwa ale oni rowniiez utrzymuja serwer wiec dlaczego by im to odbierac? Osoby ktore rezygnuja z gry bo "umarli" to w 90% dzieci ktorzy nie radza sobie z ogarniajacych ich smutkiem. Na 60 lvl od samego farmienia zarabia sie duzo wiecej niz za caly miesiac ranku nie wliczajac zamki bossow itd to nagroda za rank jest smieszna. Teraz kazdy musi przymusowo wbijac 60 lvl przez placz nowych.

#34 bolosasasyno

bolosasasyno

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 144 Postów:

Napisany 15.04.2015 - 10:24:43

Nie chodzi tylko o placz. Rankingowiec wydaje bardzo duzo mniej na EQ, kasa z kart z insygni idzie na co chce. Zabija duzo wiecej graczy bez eq niz taka 60. 60 wydaje miliony na same rolle i jakos musi zbierac dlugo zeby Anubisa kupic:) to bardziej sprawiedliwe dla wysokich leveli.
  • Granatowa likes this

#35 xSethy

xSethy

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 105 Postów:

Napisany 15.04.2015 - 16:41:42

Dokladnie tak jak datte napisal. Jesli ktos rezygnuje z gry bo go rank zabil, to taka osoba (czytaj:placzek) i tak vy szybko z RQ odeszla.

Ale jak administracja chce. Wiekszosc rankow i tak zaniast levlowac postac, odejdzie predzej z gry :3

#36 Flabokotomy

Flabokotomy

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 69 Postów:
  • LocationTychy

Napisany 15.04.2015 - 16:58:44

Jak odejdą to odejdą mówi się trudno nikt nikogo na siłę nie będzie trzymał. Rankingowcy przeciwko temu patchowi bo nie będą mieli już sposobu na "zarobek" w postaci insygnii i zostanie im nic innego jak po prostu wbić lvl i starać się w jakiś inny sposób zdobyć insygnia.

#37 Ave

Ave

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 39 Postów:

Napisany 15.04.2015 - 22:45:41

"Dokladnie tak jak datte napisal. Jesli ktos rezygnuje z gry bo go rank zabil, to taka osoba (czytaj:placzek) i tak vy szybko z RQ odeszla."

To działa w obie strony. Jeżeli chcesz rezygnować z gry, bo nie możesz mordować noobków w zerro/młynie... Droga wolna =D Teraz Ty jesteś takim "płaczkiem" co to marudzi, że mu młyn,zerro zabierają. 

Patch zostanie i tak wprowadzony. Tyle w temacie. Protesty nic tu nie pomogą ;p

Sorry, ale nikt Wam nie kazał zatrzymywać się na lvl 19,29 i nie robić postaci na 60. To beta. Zmiany były, są i będą. 

#38 Horror29

Horror29

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 145 Postów:

Napisany 16.04.2015 - 00:35:23

Dokladnie tak jak datte napisal. Jesli ktos rezygnuje z gry bo go rank zabil, to taka osoba (czytaj:placzek) i tak vy szybko z RQ odeszla.

Ale jak administracja chce. Wiekszosc rankow i tak zaniast levlowac postac, odejdzie predzej z gry :3

1. XSethy - nazywasz kogos placzkiem, a sam jednoczesnie co robisz? Lekka hipokryzja...

2. A kto to sa "rankingowcy" zeby Admini mieli sie Wami wybitnie przejmowac? Raczej przez stanie na lvlach ta gra długo leżała bo na 60 lvl nie działo sie nic. Czytaj - gdyby nie było tych durnych pseudorankingów pewnie wiecej byłoby 60 lvl:), a co za tym idzie wieksza zabawa na lokacjach pvp typu piramida czy podczas oblężen. ( oczywiscie zdaje sobie sprawę, ze 90% rankingówców to 60 lvl )

3. Co ty Misiu porównujesz??? Oczywiscie, mozna wbic lvl nie chodząc na wieże/ młyn itd. Aczkolwiek wbijanie lvl juz bez aren jest bardziej uciążliwy, gdyz na engame ciezko sie gra bez nich pvp.

PS. Naprawe wzruszyłby mnie twoj post, gdyby te wasze rankingi to nie było jedno wielki oszustwo...czemu to nadal jest w takiej formie, nie wiem i srednio mnie to interesuje. Potrafie ucziwie zarobic na troche insygni. Patch wchodzi dzisiaj i super- gdyz ciezko sie grało "okradzionym ze skilli" złodziejem, o ironio:) Amen.

• Granatowa and Zdzihoo like this

#39 Norad

Norad

GOSU

• Royal Quest Community Manager
  • 1585 Postów:

Napisany 16.04.2015 - 07:21:10

Patch wejdzie w życie dzisiaj i najlepiej będzie, jeśli zwyczajnie poczekamy na efekty ;-)

#40 Nieskalany

Nieskalany

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 320 Postów:

Napisany 16.04.2015 - 10:53:58

Nie rozumiem tego płaczu, Osoba która wbija wszystko na +10 przy postaci 30 lvl-owej i nie robi nic oprócz gankowania osób które nie mają pojęcia na temat pvp nie jest jakimś pro. 

Argument w stylu olaboga wydaliśmy tyle na eq żeby kosić noobów, czas na koniec gry - Po co wydaliście te pieniądze? Żeby zarabiać insygnie a potem zamieniać je na hajs? A może dlatego, że na 60-tce już pvp nie idzie? 

Ranking nie jest adekwatny do umiejętności graczy. 

• Ave and Max212 like this

a1ex.png pai4.png kmb0.jpgpai4.png.a468X60_01_web.jpg

Dodaj odpowiedź

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych