Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jestem przeciwny nowemu patchowi

50 replies to this topic

#1 Mateo12364

Mateo12364

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 35 Postów:

Napisany 09.04.2015 - 15:07:08

Nwm czemu administracja chce wklepac patch po ktorym gracz czy chce czy nie wbija lvl na jaskiniach elenium mi sie wydaje ze to zenada poniewaz gracz wydal duzo pieniedzy zeby zrobic dobre eq co o tym sadzicie

#2 Flabokotomy

Flabokotomy

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 69 Postów:
  • LocationTychy

Napisany 09.04.2015 - 15:54:20

Trzeba było nie robić alta pod ranking.Uważam iż ten patch jest bardzo sprawiedliwy.

• zbrodniciel likes this

#3 Mateo12364

Mateo12364

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 35 Postów:

Napisany 09.04.2015 - 16:49:44

A ja uwazam ze 1/2 przestanie grac az wreszcie upadnie

#4 Amarth

Amarth

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 140 Postów:

Napisany 09.04.2015 - 17:10:43

Uważasz, że 1/2 serwera jest nastawiona przede wszystkim na rankingowców? ciekawe

• zbrodniciel likes this

#5 Horror29

Horror29

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 145 Postów:

Napisany 09.04.2015 - 18:06:27

Ano wlasnie. Odwracajac kota ogonem - nowi gracze sie zniechecaja przez takich .... wlasnie, którzy kozacza bijąc noobkow. Zaje**** frajda zabijac ludzi, ktorzy nie wiedza dobrze co to RQ....

• Norad, b4kusiek, zbrodniciel and 1 other like this

#6 Mateo12364

Mateo12364

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 35 Postów:

Napisany 09.04.2015 - 18:22:06

Horror jak nowicjusze chca expic sa inne miesca niz jaskinie Elgore czy zerro np illayr 3 jeziora

#7 Norad

Norad

GOSU

• Royal Quest Community Manager
  • 1602 Postów:

Napisany 09.04.2015 - 18:36:51

Takie zmiany to naturalna kolej rzeczy. Patche mają urozmaicać rozgrywkę i wdrażać pewne zmiany. Teraz Ci się to nie podoba, wkrótce możesz zmienić zdanie. Jeśli nie, potem będą kolejne. O to w tym chodzi ;-)

#8 xSethy

xSethy

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 105 Postów:

Napisany 09.04.2015 - 18:39:26

Tez jestem przeciwny. Nalezy tu zastanowic sie nad paroma sprawami...
1. Rankingowcy sa osobami ktore pakuja kupe hajsu w rozwoj serwera.
2. Wiezcie czy nie ale na serwerze jest masa rankow ,wiec przez patch wiekszosc z nich odejdzie. Przyczynic sie to moze y do powolneho zamierania RQ.

3. tutaj do graczy na 60tkach- gra jako rankingowiec nie sluzy tylko do zabijania noobkow, jest to rowniez pojedynkowanie sie z innymi rankingowcami,co czyni pvp 10-19, 20-29 nie tak nudnym i monotonnym jak sie to moze wydawac.

Licze na odpowiedz administracji, mam nadzieje ze masz serwer nie ma PRZYMUSU do wprowadzania tego patcha, choc pewnie i tak to zrobicie, przez co duzo graczy odejdzie.

Pozdrawiam Seethy! :)

#9 Flabokotomy

Flabokotomy

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 69 Postów:
  • LocationTychy

Napisany 09.04.2015 - 19:49:16

Może pakują kupę kasy w rozwój serwera ale inni też pakują w swoją główną postać więc nie tylko rankingowcy.Teraz przynajmniej powoli ten ranking będzie właściwie pkt nie będzie nabijania pkt na nowych graczach.Kto ci karze chodzić na młyn możesz zostawić postać i siedzieć w stolicy i szukać osób do pojedynków pozostaje tylko walczyć o miejsce zawodnika miesiąca.Uważam,że patche powinny być wprowadzane by urozmaicić grę,zmiany są i będą jak w każdej grze na dobre lub gorsze.

#10 xSethy

xSethy

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 105 Postów:

Napisany 09.04.2015 - 20:05:06

"Sa dobre i gorsze" Jesli patch jest "gorszy" to wgl nie powinien zostac wprowadzany.

Tak przy okazji to na ten patch i tak jest sposob by dalej zabijac graczy w lokacjach pvp, takze nie widze sensu wprowadzania tego.

#11 Softblade

Softblade

Królewski Doradca

• Members
  • PipPipPip
  • 66 Postów:
  • LocationBattleground

Napisany 09.04.2015 - 20:54:52

"Sa dobre i gorsze" Jesli patch jest "gorszy" to wgl nie powinien zostac wprowadzany.

Tak przy okazji to na ten patch i tak jest sposob by dalej zabijac graczy w lokacjach pvp, takze nie widze sensu wprowadzania tego.

A więc uważasz, że wszystkie te zmiany http://forum.muve.pl...-wersji-094151/są "gorsze" i nie należy ich wprowadzać ? Nie, stwierdziłeś, że patch jest do niczego ponieważ nie jest korzystny dla ciebie i innych rankingowców którzy już nie mogą farmić sobie na nowych (lub mniej nowych :P )graczach. Patch zostanie wprowadzony na 100 % - zbyt dużo osób wyczekuje urozmaicenia i hmmm.... "lepszego balansu" między poszczególnymi klasami. Żeby nie było - ja też mam pewne wątpliwości co do nadchodzących zmian w końcu zostanie mi znerfione OP combo ( gram rckiem ), no i jednak potrafię zrozumieć twoją sytuacje. 

I Want It all. And I want it now.

#12 xSethy

xSethy

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 105 Postów:

Napisany 09.04.2015 - 21:23:22

Dla kogo jest korzystny ten patch? (Mowa o rankach) Chyba tylko dla noobkow,ktorzy nie wiedza ze mozna expic gdzies poza wiezami i mlynem. I tak noobki beda padac jak padaly, tego nie da sie zmienic zadnym patchem.

#13 bolosasasyno

bolosasasyno

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 144 Postów:

Napisany 09.04.2015 - 21:31:16

Rankingowcy na malych levelach punktują zabijając slabych graczy, co jest niekorzystne dla 60 lvl z eq.

#14 Amarth

Amarth

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 140 Postów:

Napisany 09.04.2015 - 21:50:44

Tez jestem przeciwny. Nalezy tu zastanowic sie nad paroma sprawami...
1. Rankingowcy sa osobami ktore pakuja kupe hajsu w rozwoj serwera.

Jestem pewien, że pakują mniej od graczy endgame'owych. Za jeden item na 60 lvl z podbiciem + karta i pieczka można zrobić połowę ekwipunku dla rankera.

Horror jak nowicjusze chca expic sa inne miesca niz jaskinie Elgore czy zerro np illayr 3 jeziora

A jak ty chcesz nabijać ranking, to są inne miejsca niż wieża - piramida, lalkarz. Powodzenia

#15 xSethy

xSethy

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 105 Postów:

Napisany 09.04.2015 - 22:01:55

1. Na max lvlu zarabiacie kase robiac daily , dropiac itemki i karty,wiec nie musicie wydawac tyle kasy realnej na tworzenie postaci.
2. Akurat ranker ma np. Ciernistego ogorka za 15 kk, ,wiec nie sadze ze polowa jego eq = jednemu itemkowi na 60... Bez przesady...

#16 Amarth

Amarth

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 140 Postów:

Napisany 10.04.2015 - 05:35:07

No a 60 lvl ma ogórka + rękawice za 6kk + wydał 5kk na wyrollowanie dobrej pieczki + 50 wosków + podbicie...

#17 xSethy

xSethy

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 105 Postów:

Napisany 10.04.2015 - 05:43:48

Nie kazda 60 ma ogorka i dobrze o tym wiesz ,niektorzy maja karty ktore n ie przekracxaja 4kk (w rejawiczkach).
Poza tym wy kase zdobywacie w grze, nie musicie az tyle wydawac na reale co ranker.

#18 Norad

Norad

GOSU

• Royal Quest Community Manager
  • 1602 Postów:

Napisany 10.04.2015 - 06:50:22

Licze na odpowiedz administracji,

xSethy - administracja już się wypowiedziała, ten patch na pewno wejdzie na Chrobrym II.

#19 oiraM

oiraM

Królewski Doradca

• Members
  • PipPipPipPip
  • 138 Postów:

Napisany 10.04.2015 - 07:22:36

nie wiem czy wiecie, ale na 60lvl TEZ MOZNA ROBIC WALKI RANKINGOWE :o jest wieze lalkarz i nawet piramida

baaa nawet pojednyki mozna robic!

jak xSethy "słusznie" zauważył na 60 zarabianie kasy to banał wiec na luzie zrobicie sobie wymarzone sety 

ktos pewnie powie ze gra malo osob ze sa puste mapki pvp... wracajac do słów naszego mistrza ułamków Mateo12364 "1/2' serwera ktora przestanie grac czyli rankingowcy z lvl 19, 29 gdy wbija w koncu 60lvl zapelna te lokacje i bedą mogli sie tam rżnąć dowoli

btw. z 60lvl spokojnie mozna tez chodzic na zamki (ktore od jakiegos juz czasu sa codziennie, jedna 4 i jedna 8, BEZ LIMITU LVL- taka zacheta od tworcow do wbijania max lvl) oraz arkon (sobota i niedziela) gdzie rowniez mozna sie tłuc :D

jak widac szeroki wachlarz mozliwosci na 60lvl udostepniony przez tworcow gry nie był wystarczajaca zacheta, wydaje mi sie ze dlatego zdecydowali sie na zmiany w mechanice aby zmotywowac graczy do poznania calej gry z nie 3 pierwszych mapek

powodzenia w wbijaniu leveli

pozdrawiam 

Mario

• Norad likes this

#20 bajojek

bajojek

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 18 Postów:

Napisany 10.04.2015 - 07:28:04

Na 60 kasa to banał tak ? tylko wez pod uwage ze jeden roll na pieczec w przedmiocie kosztuje oki 120 k ... sam rol bez wosku . sam wywalilem 10 kk na wbicie pieczeci trwalosci . A xSethy myslisz ze jak wbijesz ogorka w rekawiczki to jestes pro koksu ? bo bijesz noobki bez eq ? nie kazdy ma ochote walczyc z rankingowcami . to nie jest walka fair play jak na 60 poziomie gdzie juz kazdy stara sie miec jak najlepsze eq ( na 19 nosi sie byle co ) tak wiec cieszyl bym sie gdyby naprawde wyeliminowano rankingowcow ;D

Dodaj odpowiedź

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych