Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przenoszenie postaci z innego serwera

pomoc royal quest

11 replies to this topic

#1 Kazgarot

Kazgarot

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 22.03.2015 - 20:27:38

Witam.

Pytanko do administracji:

Czy istnieje możliwość przenoszenie postaci z rosyjkiego serwera RQ ?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

#2 Zdzihoo

Zdzihoo

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 241 Postów:
  • LocationGdynia

Napisany 22.03.2015 - 21:29:46

W żadnej grze nie spotkałem się, aby była możliwość przeniesienia konta z jednego serwera na drugi. Tym bardziej, że są to dwa różne serwery.

#3 Kazgarot

Kazgarot

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 23.03.2015 - 07:51:55

W żadnej grze nie spotkałem się, aby była możliwość przeniesienia konta z jednego serwera na drugi. Tym bardziej, że są to dwa różne serwery.

hmm :huh:  cóż w grze tej jest opcja przenoszenie postaci pomiędzy serwerami, ale wewnątrz jednej domeny...nie widzę żadnej różnicy...chyba że na poziomie łatek/poprawek/pakietów języków..poza tym client jest identyczny. Struktura na serwerze też powinna być identyczna.

#4 Zdzihoo

Zdzihoo

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 241 Postów:
  • LocationGdynia

Napisany 23.03.2015 - 22:01:59

Z jednym się z Tobą zgodzę - nie widzisz żadnej różnicy... ponieważ operujesz pojęciami, które są Ci obce.

#5 Kazgarot

Kazgarot

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 23.03.2015 - 22:17:40

Z jednym się z Tobą zgodzę - nie widzisz żadnej różnicy... ponieważ operujesz pojęciami, które są Ci obce.

hmm..szukałem pomocy, a nie ironii - ale cóż, moja własna wina -widocznie specjalistów trzeba szukać gdzie indziej, ale nie w dziale "pomoc". Pozdrawiam

#6 b4kusiek

b4kusiek

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 45 Postów:

Napisany 24.03.2015 - 12:11:04

BANG!

No to spotkałeś pierwszą z tych gier;) Ja oraz paru moich znajomych zostaliśmy przeniesieni z Globalnej wersji RQ na Polski server. 

Witam.

Pytanko do administracji:

Czy istnieje możliwość przenoszenie postaci z rosyjkiego serwera RQ ?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Niestety, GM ograniczył limit czasowy przenoszenia postaci, a czas dobiegł końca z dniem 28 luty. Dodam, iż była możliwość przeniesienia postaci tylko i wyłącznie z servera US na Ru albo z US na PL. Powodem transferu był upadek servera EU i różnica czasowa między graczami na serverze US o 6 godzin.

ddosattac_wnanrhp.jpg

#7 Kazgarot

Kazgarot

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 24.03.2015 - 22:13:38

BANG!

No to spotkałeś pierwszą z tych gier;) Ja oraz paru moich znajomych zostaliśmy przeniesieni z Globalnej wersji RQ na Polski server. 

Niestety, GM ograniczył limit czasowy przenoszenia postaci, a czas dobiegł końca z dniem 28 luty. Dodam, iż była możliwość przeniesienia postaci tylko i wyłącznie z servera US na Ru albo z US na PL. Powodem transferu był upadek servera EU i różnica czasowa między graczami na serverze US o 6 godzin.

Dzięki za info! właściwie to już napisałem do supportu i dostałem te same dane. Pozdrawiam i proszę o zamknięcie tematu...ehh  szkoda ..snajper 47 levela RU RQ pójdzie w niepamięć =o)

#8 Zdzihoo

Zdzihoo

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 241 Postów:
  • LocationGdynia

Napisany 25.03.2015 - 02:16:12

BANG!

Widzisz, jak sam napisałeś, przeniesienie postaci nie było wynikiem "kaprysu" gracza, a spowodowane zamknięciem jednego z serwerów. Jest/była to wyjątkowa sytuacja.

#9 Darth

Darth

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 25.03.2015 - 09:09:41

tutaj sie mylisz. np. w Shaiya Pl była (lub jeszcze jest) możliwosc przeniesienia postaci z serwera niemieckiego na serwer polski za pomocą IS

#10 Zdzihoo

Zdzihoo

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 241 Postów:
  • LocationGdynia

Napisany 25.03.2015 - 17:48:50

Cieszy mnie bardzo fakt, że w jakichś innych grach, można przenieść konto. Jednak Kazgarot już napisał, że otrzymał odpowiedź od supportu RQ, iż przeniesienie postaci nie jest możliwe. A to potwierdza moją wersję :P

#11 Kazgarot

Kazgarot

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 25.03.2015 - 18:48:22

ehh..

Możliwość istnieje, kolega wyżej już opisał sytuację kiedy jego konto zostało przeniesione na PL RQ- czyli mechanizm przenoszenie kont(oryginalnie chodziło mi o przenoszenie tylko samej postaci, a nie całego konta) istnieje, natomiast gorzej z realizacją: to była wyjątkowa sytuacja. Support nie będzie się rozpraszał, bo widocznie mechanizm przenoszenia nie jest zautomatyzowany, do tego ustawienie polityk/procesów/procedur; za dużo chętnych; problemy z przedmiotami.itd itp (listę można kontynuować) - czyli taka usługa (hmm, jak na razie?) nie będzie realizowana.

Dziękuję wszystkim uczestnikom za udział w tym temacie oraz życzę powodzenia (nie tylko :) )

w grze.

P.S. Proszę moderatorów o zamknięcie tematu.

#12 Norad

Norad

GOSU

• Royal Quest Community Manager
  • 1602 Postów:

Napisany 26.03.2015 - 12:09:47

Przenoszone były postacie z serwera globalnego, który był łączony z drugim. Nie ma szansy na powtórzenie takiego procesu, tym bardziej na przeniesienie postaci np z Rosji do nas.

Dodaj odpowiedź

Also tagged with one or more of these keywords: pomoc, royal quest

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych