Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zimobranie, dzień 10

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
10 replies to this topic

#1 Marcin

Marcin

Matuzalem

• Król Forum
  • 1649 Postów:

Napisany 14.12.2013 - 12:01:09

Uwaga! Ostatnie 24 godziny Zimobrania! Dziś prawie wszystkie tytuły z okresu całej promocji do Waszej dyspozycji. Nie zdążyliście czegoś kupić? Dziś macie kolejną szansę.

Dodaj obrazek

#2 Revenant

Revenant

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 36 Postów:

Napisany 14.12.2013 - 13:14:46

A mojego AoE II HD Edition jak nie było tak nie ma :P, trudno... kupie w takim razie u konkurencji :D na Alledrogo ^^, kupił bym też inne te tytuły od was gdyby były to promocje na pudełkowe tytuły bo niestety... zanim bym kilko GB ważącą grę ściągnął to bym 3 dni musiał czekać :P (chodzi mi o inne platformy do ściągania bo z tego co czytam wasz Muve downloader słabo sobie radzi z wysyłaniem do klienta plików ;p) a mi się nie chcę czekać. Potem jeszcze dojdą od twórców kiedyś jeszcze jakieś patche i jeszcze dłuższe przy moim necie czekanie bym miał xD

2z8afwh.jpg

#3 Paweł

Paweł

muve digital

• Ekipa muve.pl
  • 55 Postów:

Napisany 14.12.2013 - 13:20:20

A mojego AoE II HD Edition jak nie było tak nie ma :P, trudno... kupie w takim razie u konkurencji :D na Alledrogo ^^, kupił bym też inne te tytuły od was gdyby były to promocje na pudełkowe tytuły bo niestety... zanim bym kilko GB ważącą grę ściągnął to bym 3 dni musiał czekać :P (chodzi mi o inne platformy do ściągania bo z tego co czytam wasz Muve downloader słabo sobie radzi z wysyłaniem do klienta plików ;p) a mi się nie chcę czekać. Potem jeszcze dojdą od twórców kiedyś jeszcze jakieś patche i jeszcze dłuższe przy moim necie czekanie bym miał xD

Hej, co do działania muve downloadera - ostatnimi czasy wprowadziliśmy bardzo dużo zmian przyspieszających pobieranie, a większość tytułów ściąga się teraz z pełną prędkością łącza (np. u mnie w domu łącze 120 mbit/s jest użyte w pełni przy pobieraniu przez MD). Mamy również narzędzie, które na bieżąco pozwala niwelować błędy przy konkretnych tytułach - wystarczy zgłosić je odpowiednią opcją w downloaderze.

Podsumowując, jest sporo lepiej. :)

#4 Razmus

Razmus

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 14.12.2013 - 15:02:38

ehh, chciałem kupić dlc Brave New World do Civilization V dzisiaj rano, ale już nie było, jakby było info, że jeszcze może będzie kilka kluczy to byłbym szczęśliwy

#5 Jerzy Stoszek

Jerzy Stoszek

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 185 Postów:

Napisany 14.12.2013 - 15:11:16

Ale mi "Muve downloader" nie działa od wczoraj (mam Win 7 64-bit)

Dołączyłem raport

Problem tkwi w:

Nazwa modułu z błędem QtCore4.dll

wersja modułu z błędem 4.8.4.0

#6 Eg4o

Eg4o

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 62 Postów:

Napisany 14.12.2013 - 15:29:57

Nowe osiągnięcie na Steamie odblokowane! ( ^ . ^ )

Dodaj obrazek
  • Marcin, Paweł and Revenant like this

#7 CougarV6

CougarV6

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 14.12.2013 - 16:58:29

Dzień Dobry.

Zakupiłem dziś kopię Blood Dragon. Absolutnie nie uśmiecha mi się korzystanie z Muve Downloadera, więc ucieszyłem się z możliwości pobrania gry bezpośrednio z Uplay. Niestety platforma odrzuca dostarczony mi klucz. Co mogę w tej sytuacji zrobić? 

#8 Kuba

Kuba

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 76 Postów:
  • Locationz nienacka

Napisany 14.12.2013 - 20:39:53

Dzień Dobry.

Zakupiłem dziś kopię Blood Dragon. Absolutnie nie uśmiecha mi się korzystanie z Muve Downloadera, więc ucieszyłem się z możliwości pobrania gry bezpośrednio z Uplay. Niestety platforma odrzuca dostarczony mi klucz. Co mogę w tej sytuacji zrobić? 

Najlepiej to zgłosić się na pomoc@muve.pl

Co do Zimobrania:

Dodaj obrazek

Dzięki za promocje. :)

• Marcin likes this

0545.png

#9 Paweł

Paweł

muve digital

• Ekipa muve.pl
  • 55 Postów:

Napisany 15.12.2013 - 21:29:35

ehh, chciałem kupić dlc Brave New World do Civilization V dzisiaj rano, ale już nie było, jakby było info, że jeszcze może będzie kilka kluczy to byłbym szczęśliwy

Niestety popularność tego tytułu (pamiętajmy, że jest przeznaczony na Maki, które są w naszym kraju dużo mniej popularne) przerosła nasze oczekiwania. Bez obaw jednak, nie wszystko stracone. :)

Ale mi "Muve downloader" nie działa od wczoraj (mam Win 7 64-bit)

Dołączyłem raport

Problem tkwi w:

Nazwa modułu z błędem QtCore4.dll

wersja modułu z błędem 4.8.4.0

Na przyszłość trzymajmy się proszę wątku o muve downloader w dziale pomoc techniczna, szybciej zauważę. Czy problem się powtarza dalej? Wygląda na problem sprzętowy lub systemowy, bo nie spotkałem się jeszcze z takim zgłoszeniem. Dla formalności, muve downloader bez problemów działa na wszystkich "nowożytnych" Windowsach do 8.1 64 bit włącznie.

Nowe osiągnięcie na Steamie odblokowane! ( ^ . ^ )

Dodaj obrazek

xD

Dzień Dobry.

Standardową drogą reklamacji jest pomoc@muve.pl. Jaki to komunikat błędu i numer zamówienia? Może uda mi się rozwiązać problem od ręki.

#10 Jerzy Stoszek

Jerzy Stoszek

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 185 Postów:

Napisany 16.12.2013 - 14:11:13

1.Słuszna uwaga a propos trzymania się wątku.Przepraszam.

2.Tak. Dalej mam problem z Muve downloader - 1.51  .

(dalsza treść nieaktualna) - patrz poniżej :)

#11 Jerzy Stoszek

Jerzy Stoszek

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 185 Postów:

Napisany 16.12.2013 - 16:46:27

Przechodzę z tym tematem do "Nowa wersja downloadera" :)

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych