Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zimobranie, dzień 9

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
20 replies to this topic

#1 Marcin

Marcin

Matuzalem

• Król Forum
  • 1649 Postów:

Napisany 13.12.2013 - 12:08:31

Skyrim Legendary Edition, Dishonored GOTY, Saints Row 4, Brink, Rage, Fallout New Vegas, Darksiders 1 i 2, Dungeon Siege 3, Bastion, Civilization V Gold (Mac) i wiele innych. Jest dobrze?

Dodaj obrazek

#2 Arteas

Arteas

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 13.12.2013 - 12:14:01

Prawie faila zaliczyłem już płacąc za Borderlands 2 oraz Bioshocka Infinite... ;]

Saint's Row w takiej cenie? Nic tylko brać :D (Szkoda że mi nie pójdzie na lapku...)

Pytanie za 100 ptk do Administracji lub kogoś kto może to sprawdzić:

Borderlands 2 GOTY dostępna w sklepie jest wersją Steam Play czy też nie?

#3 szczypiorofix

szczypiorofix

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 2 Postów:
  • LocationWarszawa

Napisany 13.12.2013 - 12:28:20

Rozumiem że nie ma szans, żeby Star Wars Jedi Knight i Jedi Academy udało się uruchomić na PCie?

#4 Marcin

Marcin

Matuzalem

• Król Forum
  • 1649 Postów:

Napisany 13.12.2013 - 12:31:38

Prawie faila zaliczyłem już płacąc za Borderlands 2 oraz Bioshocka Infinite... ;]

Saint's Row w takiej cenie? Nic tylko brać :D (Szkoda że mi nie pójdzie na lapku...)

Pytanie za 100 ptk do Administracji lub kogoś kto może to sprawdzić:

Borderlands 2 GOTY dostępna w sklepie jest wersją Steam Play czy też nie?

Co do wersji gry - na karcie każdego produktu cyfrowego masz pozycję "DRM". Jeżeli widnieje tam Steam, to gra podpina się pod Steama, jeżeli inna platforma, to już nie pod steama. :)

#5 Nestor

Nestor

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 13.12.2013 - 13:21:18

Co do [color=rgb(40,40,40);font-family:helvetica, arial, sans-serif;]Borderlands 2 GOTY działa na win.[/color]

#6 szczypiorofix

szczypiorofix

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 2 Postów:
  • LocationWarszawa

Napisany 13.12.2013 - 17:52:29

Zwiedziony tym, że na steamie Jedi Outcast i Jedi Academy są oznaczone jasko SteamPlay kupiłem oba. I co się okazało? Jedi Outcast nie działa. Szkoda, że nikt mi nie odpisał bo te marne 8 złotych mogłem przeznaczyć na cokolwiek innego :/

#7 Adam Bednarski

Adam Bednarski

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 13.12.2013 - 19:33:52

Promocja na Saints Row 4 juz zniknela? szybko

#8 Razzy

Razzy

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 13.12.2013 - 19:39:04

Co się stało, włożyłem już do koszyka X-com Enemy Unknown i jedno z DLC, po czym ceny nagle wróciły do normalnych? Czy promocje nie miały trwać przynajmniej do następnej zmiany/dodania gier do promocji?

cya

Raziel-chan

#9 Arteas

Arteas

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 13.12.2013 - 20:16:47

Coś jest nie tak- kilka cen podskoczyło, kilka promocji zniknęło... Trzeba czekać na odpowiedź muve :)

#10 wroo

wroo

Ojciec Chrzestny

• Ekipa muve.pl
  • 45 Postów:

Napisany 13.12.2013 - 20:40:05

Promocja na Saints Row 4 juz zniknela? szybko

Witam,

Saints Row IV jest dostępny w promocji - zapraszamy do składania zamówień:)

#11 Jerzy Stoszek

Jerzy Stoszek

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 185 Postów:

Napisany 13.12.2013 - 20:52:34

1.System troszkę szaleje tzn. ceny na zasadzie... pojawiam się i znikam (cena promocyjna) np. "Darkest Hour A HoI" (raz 30.90 a raz 7.75, PLN, King's Bounty Wojownicy Pólnocy VE raz 66.99 a raz 17.50 etc. (co prawda ja plan sobie wykonałem ale być może inni mają kłopot).

2.Move Downloader mi nie działa - przestał działać gdy instalowałem DLC Tom Clancy's Ghost Recon FS. (mam Win 7 64 -bit.)

#12 wroo

wroo

Ojciec Chrzestny

• Ekipa muve.pl
  • 45 Postów:

Napisany 13.12.2013 - 21:07:30

Coś jest nie tak- kilka cen podskoczyło, kilka promocji zniknęło... Trzeba czekać na odpowiedź muve :)

BARDZO przepraszamy - wszystko powinno być już ok - prośba tylko o przeczyszczenie caache przeglądarki

#13 wroo

wroo

Ojciec Chrzestny

• Ekipa muve.pl
  • 45 Postów:

Napisany 13.12.2013 - 21:08:26

1.System troszkę szaleje tzn. ceny na zasadzie... pojawiam się i znikam (cena promocyjna) np. "Darkest Hour A HoI" (raz 30.90 a raz 7.75, PLN, King's Bounty Wojownicy Pólnocy VE raz 66.99 a raz 17.50 etc. (co prawda ja plan sobie wykonałem ale być może inni mają kłopot).

2.Move Downloader mi nie działa - przestał działać gdy instalowałem DLC Tom Clancy's Ghost Recon FS. (mam Win 7 64 -bit.)

Tak, przez moment zasysając ceny na jutrzejsze Grande Finale mieliśmy problem - ale powinno być już ok. W sprawie downloadera - przestał działać w momencie instalacji gry?

#14 krjab

krjab

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 13.12.2013 - 21:09:03

Potwierdzam.

Wszystko już jest ok. Udało się stracić parę złotych.

#15 wroo

wroo

Ojciec Chrzestny

• Ekipa muve.pl
  • 45 Postów:

Napisany 13.12.2013 - 21:16:32

Potwierdzam.

Wszystko już jest ok. Udało się stracić parę złotych.

Zapraszamy zatem także jutro:)

#16 Jerzy Stoszek

Jerzy Stoszek

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 185 Postów:

Napisany 13.12.2013 - 21:53:55

Niestety tak "Cappo di tutti capi" czyli "Ojcze Chrzestny", :) Muve Downloader przestał działać gdy instalowałem  "Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier DLC Raven Strike" same DLC zainstalowało się ale od tego czasu "wywala" mi Muve Downloader to znaczy pojawia mi się komunikat: Program Muve Downloader.exe przestał działać - System Windows może wyszukać rozwiązanie tego problemu w trybie online - wyszukaj rozwiązanie w trybie online i zamknij program - Zamknij program.

I zastanawiam się  teraz czy nie odinstalować i zainstalować ponownie MD 1.5 czy poczekać? :)

#17 wroo

wroo

Ojciec Chrzestny

• Ekipa muve.pl
  • 45 Postów:

Napisany 13.12.2013 - 22:09:50

[w tle muzyka z Ojca Chrzestnego] Hmm, spróbuj przeinstalować. To nieznany problem mi. Jak nie pomoże to prześlij maila na pomoc@muvepl Don Support pomoże :)[/w tle muzyka z Ojca Chrzestnego]

• Kuba likes this

#18 Jerzy Stoszek

Jerzy Stoszek

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 185 Postów:

Napisany 13.12.2013 - 22:44:54

Niestety Ojcze Chrzestny odinstalowanie i ponowne zainstalowanie nie rozwiązało problemu z Muve Downloader v. 1.5 i wygląda na to, że problem nie leży po mojej stronie bo ja wyczyściłem wszystko z pamięci i zero odzewu! :) Nawet kopanie nie pomaga! :)

A jeszcze przed południem działał poprawnie i bez problemu ścigałem z swojego konta "King's Bounty Ścieżki Przeznaczenia" i 4 inne rzeczy!

Przestał działać w trakcie instalacji DLC "Tom Clency'sa Ghost Recon Future Soldier."

#19 wroo

wroo

Ojciec Chrzestny

• Ekipa muve.pl
  • 45 Postów:

Napisany 13.12.2013 - 22:53:00

Niestety Ojcze Chrzestny odinstalowanie i ponowne zainstalowanie nie rozwiązało problemu z Muve Downloader v. 1.5 i wygląda na to, że problem nie leży po mojej stronie bo ja wyczyściłem wszystko z pamięci i zero odzewu! :) Nawet kopanie nie pomaga! :)

A jeszcze przed południem działał poprawnie i bez problemu ścigałem z swojego konta "King's Bounty Ścieżki Przeznaczenia" i 4 inne rzeczy!

Przestał działać w trakcie instalacji DLC "Tom Clency'sa Ghost Recon Future Soldier."

wyślij maila na pomoc - to b. nietypowy przypadek. Musimy sprawdzić. Samo DLC powinno pozwolić się zainstalować z poziomu podstawowej wersji gry.

#20 Jerzy Stoszek

Jerzy Stoszek

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 185 Postów:

Napisany 13.12.2013 - 23:00:59

Tiaa a ten tego  jak wkleja się cokolwiek do tekstu/ramki forum/postu? Poważnie nie wiem co nacisnąć bo metoda wytnij /kopiuj i wklej nie działa.

Ooo - mimo to wysłałem pomyślnie (tak myślę) raport!

I widzę tez że w tym raporcie jest m.in. info:

Nazwa modułu z błędem:

QtCore4.dll

Wersja modułu z błędem:

4.8.4.0

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych