Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zmiany w Kompanii Graczy

• Please log in to reply
75 replies to this topic

#61 Cortez

Cortez

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 23.06.2015 - 09:33:56

NO jest już 23 czerwca a nic sie nie dzieje

#62 Maciej Biliński

Maciej Biliński

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 24.06.2015 - 13:19:16

Posiadam konto muve. Chciałem atywować je w beta.muve jednak wymaga kodu aktywacyjnego. Czy jedynym wyjściem zdobycia kodu jest aktywacja kluczy z cdaction?

#63 Marcin

Marcin

Matuzalem

• Król Forum
  • 1649 Postów:

Napisany 24.06.2015 - 13:28:45

Posiadam konto muve. Chciałem atywować je w beta.muve jednak wymaga kodu aktywacyjnego. Czy jedynym wyjściem zdobycia kodu jest aktywacja kluczy z cdaction?

Kod z CD Action lub kod kupiuny tutaj: http://bit.ly/BETA_nowego_MUVE. Póki co jednak - pierwsza transza kodów już się skończyła.

Kolejna - jak nareperujemy pierwsze błędy.

#64 Cortez

Cortez

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 11.07.2015 - 10:35:03

no i gdzie to miejsce na wpisanie loginu z kompani żeby przenieść punkty ?

#65 michal.godlewski@muve.pl

michal.godlewski@muve.pl

Nadzorca

• Ekipa muve.pl
  • 120 Postów:

Napisany 14.07.2015 - 10:48:43

@Cortez
Sprawdź proszę FAQ na stronie bety:
https://beta.muve.pl...aktualnosci/faq

Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na pytanie, pisz proszę do nas na kompania@muve.pl

Pozdrawiam!

Michał Godlewski

michal.godlewski@muve.pl

#66 Cortez

Cortez

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 14.07.2015 - 17:32:08

trzeba mieć jeszcze kod aktywacyjny

#67 michal.godlewski@muve.pl

michal.godlewski@muve.pl

Nadzorca

• Ekipa muve.pl
  • 120 Postów:

Napisany 15.07.2015 - 15:24:44

trzeba mieć jeszcze kod aktywacyjny

Wysłałem Ci mój ostatni kod w wiadomości prywatnej. :)

Michał Godlewski

michal.godlewski@muve.pl

#68 Kafar

Kafar

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 20 Postów:

Napisany 19.07.2015 - 20:27:54

Tak patrzę na tą kompanię...czy wgl zamierzacie dać jakieś nagrod za srebro czy będą..tylko i wyłącznie te zniżki do sklepu ? (których swoją drogą nie ma na stanie)

Czy kupowanie czegoś w starym sklepie muve zlicza golda do nowego sklepu czy trzeba kupić w nowym sklepie ?

#69 michal.godlewski@muve.pl

michal.godlewski@muve.pl

Nadzorca

• Ekipa muve.pl
  • 120 Postów:

Napisany 20.07.2015 - 13:27:51

Tak patrzę na tą kompanię...czy wgl zamierzacie dać jakieś nagrod za srebro czy będą..tylko i wyłącznie te zniżki do sklepu ? (których swoją drogą nie ma na stanie)

Czy kupowanie czegoś w starym sklepie muve zlicza golda do nowego sklepu czy trzeba kupić w nowym sklepie ?

Hej,
za srebro kupisz wszystkie nagrody. Przelicznik będzie nieco inny, ale o to się nie martw. Szczegóły niebawem, po odpaleniu pełnej wersji sklepu.

Michał Godlewski

michal.godlewski@muve.pl

#70 Yngoth

Yngoth

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 28.07.2015 - 15:48:25

Ja mam pewne pytanie o Srebro, otóż w FAQ czytamy:

Punkty złota to docelowa waluta w programie lojalnościowym muve.pl. Zdobywacie ją, robiąc zakupy na muve.pl lub kupując ją za srebro.

W takim razie gdzie można to zrobić? Bo ja jakoś takiej opcji nie mogę znaleźć... A pytam się, ponieważ mam tak mało tych srebrnych monet, że za nie nic nie jestem w stanie kupić... Więc w takim wypadku zupełnie nie są one mi potrzebne, ale jakby dało się je zamienić w złoto (niekoniecznie w przeliczniku 1 do 1), to bardzo chętnie skorzystałbym z tej opcji!

#71 malcher

malcher

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 17 Postów:

Napisany 28.07.2015 - 18:15:01

Czy będą dostępne kody rabatowe na konsole obecnej generacji (XOne, PS4)? 

#72 Marcin

Marcin

Matuzalem

• Król Forum
  • 1649 Postów:

Napisany 29.07.2015 - 08:23:58

Ja mam pewne pytanie o Srebro, otóż w FAQ czytamy:

Punkty złota to docelowa waluta w programie lojalnościowym muve.pl. Zdobywacie ją, robiąc zakupy na muve.pl lub kupując ją za srebro.

W takim razie gdzie można to zrobić? Bo ja jakoś takiej opcji nie mogę znaleźć... A pytam się, ponieważ mam tak mało tych srebrnych monet, że za nie nic nie jestem w stanie kupić... Więc w takim wypadku zupełnie nie są one mi potrzebne, ale jakby dało się je zamienić w złoto (niekoniecznie w przeliczniku 1 do 1), to bardzo chętnie skorzystałbym z tej opcji!

Wymiana srebra na złoto będzie dostępna dopiero pod koniec roku. Póki co - czekamy za zakończenie migracji.

Czy będą dostępne kody rabatowe na konsole obecnej generacji (XOne, PS4)? 

System złota obniża ceny wszystkich zakupów. Również gier konsolowych. Samych kodów - nie będzie.

#73 Yngoth

Yngoth

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 03.08.2015 - 19:07:20

Wymiana srebra na złoto będzie dostępna dopiero pod koniec roku. Póki co - czekamy za zakończenie migracji.

Co prawda liczyłem, że od razu będę mógł z tego skorzystać, ale jednak dobrze wiedzieć, że w ogóle będę mógł to zrobić! Dzięki za odpowiedź! :)

#74 Marcin

Marcin

Matuzalem

• Król Forum
  • 1649 Postów:

Napisany 04.08.2015 - 09:54:19

Co prawda liczyłem, że od razu będę mógł z tego skorzystać, ale jednak dobrze wiedzieć, że w ogóle będę mógł to zrobić! Dzięki za odpowiedź! :)

Wiesz - na razie ciężko nam znaleźć odpowiedni przelicznik. Do końca września będziemy mieli komplet danych i będziemy mogli to srebro zamienić jakoś sensownie.

#75 silencer

silencer

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 11.12.2015 - 08:57:48

Czy jeszcze się da przenieść dane ze starego konta? Nie widzę takiej opcji podczas rejestracji. I czemu to nie zostało zrobione z automatu jeżeli mam taki sam e-mail w muve i w starej KG.

#76 Marcin

Marcin

Matuzalem

• Król Forum
  • 1649 Postów:

Napisany 11.12.2015 - 12:27:37

Czy jeszcze się da przenieść dane ze starego konta? Nie widzę takiej opcji podczas rejestracji. I czemu to nie zostało zrobione z automatu jeżeli mam taki sam e-mail w muve i w starej KG.

Już się nie da. Można było to robić do końca października (Kompania Graczy informowała o tym w bodajże 8 mailach).

Automatycznie to nie było możliwe. Z kilku powodów, ale nawet prawnie nie byliśmy uprawnieni - baza użytkowników Kompanii Graczy należy do Cenegi; Kompania (nowy program - należy do muve.pl).

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych