Skocz do zawartości

Zdjęcie

Usunięto Oblężenie

15 replies to this topic

#1 Guradian

Guradian

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 257 Postów:

Napisany 17.12.2014 - 21:17:48

Jak ja jak i inni na pewno się nie zgadzają z tym że zostanie usunięty efekt Oblężenia

to  znaczy gildie jak Rage i Wariaci będą co dziennie wystawiać po 10-20 party żeby głupi zamek zdobyć

nie braliście pod uwagę resztę gildii które też chcą brać udział / zdobyć zamek

A nie w spomne o arkonie

To jest jedna wielka jakby to ująć ***** nie będę się wyrażał na forum

Szczerze zamki od jutra są dla Rage i Wariatów

Kto to samo sądzi o tym niech się wypowie na ten temat

#2 Immortalos

Immortalos

Królewski Doradca

• Members
  • PipPipPip
  • 75 Postów:

Napisany 17.12.2014 - 21:51:26

Zamki będą niczyje :) nikt z tego powodu nie jest zadowolony, nawet "Wariaci" i "Rage". Będzie to ogromna masakra, ludzie nie wyrobia, gildie nie wyrobią, drop z zamków traci sens, a arkon jest już smiechu warty, bo nie wiadomo jak to będzie wyglądało, skoro każdy moze iść na 4, (w sobote i niedziele mozna wtedy iść? wiec i sens traci sam arkon jak i zdobywane punkty na nim). Beznadziejny patch dla każdego, niby sporo wnosi, a zarazem odechciewa sie grać. Ale My na to wplywu nie mamy, patch jest od Ru, my Go tylko przyjmujemy, takim jakim jest. Licze na to, że szybko Ruskie zareaguja, bo na forum Ru też ludzi masa sie burzy o te zamki i zmienia na stary system, jak i wroci wszystko do normy i gry. Milej nocy.

Pozdrawiam Immo ;)

#3 Granatowa

Granatowa

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 18 Postów:

Napisany 17.12.2014 - 21:52:20

Royal Quest RIP :D 

• Guradian likes this

#4 Amarth

Amarth

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 140 Postów:

Napisany 17.12.2014 - 22:30:09

Zamki będą niczyje :)

Dokładnie, już kiedyś coś takiego przerabialiśmy. Na każdy zamek było zapisanych 20 pt, po 5 minutach oblężenia klucz "utykał" na którejś z płytek, zmieniało się tylko co chwilę pt, które go posiadało. W rezultacie, z całego tygodnia przejęte były tylko 1-2 zamki.

#5 Galpharm

Galpharm

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 56 Postów:

Napisany 17.12.2014 - 22:35:17

Chcieliscie pvp. Macie pvp.

• materpl1 and Michał Nurek like this

105.jpg

#6 Guradian

Guradian

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 257 Postów:

Napisany 17.12.2014 - 23:57:34

Zgodzę się z immortalos i amarthem to będzie to już nie będzie zdobywanie zamków tylko kolejna walka na wojnie bo inaczej tego nie można opisać bicie się o nic

#7 bolosasasyno

bolosasasyno

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 144 Postów:

Napisany 18.12.2014 - 06:59:40

Napewno będzie fajna zadyma. Ale zdobywanie zamków będzie Tragedia. Była kiedys mowa o 1 dniowej blokadzie na 8 a tu z 4 sciagniete:)

#8 KAmiL00

KAmiL00

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 6 Postów:

Napisany 18.12.2014 - 10:05:12

Według mnie to nie od nas zależy  to Ruski zrobili wiec nie zmienią tego musimy  z tym żyć . 

PS.  Też dużo osób chciało update a jak dowiedzieli się tego to już nie chcą update 

#9 bolosasasyno

bolosasasyno

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 144 Postów:

Napisany 18.12.2014 - 11:25:25

To nie rosyjscy gracze wprowadzili tego update.
To, ze wprowadzili nie znaczy ze mamy z tym żyć, to nie dyktatura. Będzie zadyma o klucz, Spadek fps absolutny, nie wspominając o arkonie.

#10 dawidek1024

dawidek1024

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 47 Postów:

Napisany 18.12.2014 - 11:27:56

Mi osobiście też się to nie podoba :) Nie mam zamiaru spędzać dziennie po 1h bijąc się o klucz:)

#11 Treu1

Treu1

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 229 Postów:
  • LocationNordrhein-Westfalen

Napisany 18.12.2014 - 14:29:39

To teraz na bitwe o Arkon moze wejsc kazdy i zawsze ? Jesli tak to bez sensu , bedzie wchodzil tlum tylko po to aby przeszkadzac.

Szanuj tych co płacą bo dzięki nim grasz za free 

#12 Guradian

Guradian

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 257 Postów:

Napisany 18.12.2014 - 14:40:11

W tym momencie po dodaniu patch'a granie w RQ jest bez sensu

CHCEMY ŻEBY WRÓCIŁO TO CO BYŁO!!!

#13 Horror29

Horror29

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 145 Postów:

Napisany 18.12.2014 - 17:27:57

Ja w grze jeszcze nie byłem , bo chwilowo nie mam jak, ale.......no coż mnie sie na usta cisnie jedno:) Wyciaganie kasy z graczy. Takie zamki będą generować koszty, a ludzie nie bedą tak naprawdę nic zyskiwać. Nie chce nawet wypowiadac sie o zabraniu rozbojnikowi Odwrócenia Uwagi w pvp, a postawienie na tym samym poziomie leczenia np magowi:) Cos tam ktos pisał o równowadze klas w tym update, a to dobre...:-) Juz widze mase nowych rozbojow na servie - a przeciez jest ich "tak wielu" na 60 lvl....

• Granatowa likes this

#14 Kim-Wu

Kim-Wu

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 13 Postów:
  • LocationAir

Napisany 27.12.2014 - 19:44:20

Ja w grze jeszcze nie byłem , bo chwilowo nie mam jak, ale.......no coż mnie sie na usta cisnie jedno:) Wyciaganie kasy z graczy. Takie zamki będą generować koszty, a ludzie nie bedą tak naprawdę nic zyskiwać. Nie chce nawet wypowiadac sie o zabraniu rozbojnikowi Odwrócenia Uwagi w pvp, a postawienie na tym samym poziomie leczenia np magowi:) Cos tam ktos pisał o równowadze klas w tym update, a to dobre...:-) Juz widze mase nowych rozbojow na servie - a przeciez jest ich "tak wielu" na 60 lvl....

Nawet tutaj musisz beczeć o tego rozbója ? Rozwiązaniem dla Ciebie jest zrobienie maga ot co !

Na ruskim sever 1 dominuja 2 gildie w zamkach i też im sie to nie podoba, więc problem nie dotyczy tylko nas. Zmiany na pewno beda w tym kierunku, bo po to jest beta nie ? gre się robi pod graczy, a nie graczy po grę Oo

#15 pOMYKACZ13

pOMYKACZ13

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 28 Postów:

Napisany 28.12.2014 - 07:05:20

hue hue hue .......... Powiem tyle ze wyglada to jak by ten zacny pacz był zrobiony pod jedna gildie bo jak by nie patrzec maja naj wieksze szanse by przejmować zamki i to robia . Albo powinno byc tak jak było albo bynajmniej te 48 godziny po kazdym zamku zaczęło by to wymagać myślenia jak gdzie i jakie pt wysłać .

#16 Horror29

Horror29

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 145 Postów:

Napisany 28.12.2014 - 11:19:03

Nawet tutaj musisz beczeć o tego rozbója ? Rozwiązaniem dla Ciebie jest zrobienie maga ot co !

Na ruskim sever 1 dominuja 2 gildie w zamkach i też im sie to nie podoba, więc problem nie dotyczy tylko nas. Zmiany na pewno beda w tym kierunku, bo po to jest beta nie ? gre się robi pod graczy, a nie graczy po grę Oo

Misiu nie becze o rozboja, jak cos - aczkolwiek delikatnie mowiac wk**** mnie jak niszowa klasę, przy kazdym kolejnym update pierd*** coraz bardziej. Mogę czuc lekką irytację? No to czuję...

Dodaj odpowiedź

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych