Skocz do zawartości

Zdjęcie

KtoRa klasa lepsza na mlyn albo na zerro

12 replies to this topic

#1 Mateo12364

Mateo12364

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 35 Postów:

Napisany 16.12.2014 - 23:58:03

Tak jak w temacie

#2 Michał Nurek

Michał Nurek

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 49 Postów:

Napisany 17.12.2014 - 07:29:08

A co chcesz nawalać w nowicjuszy?

Najlepszą chyba jest mag, wszyscy go biorą.

Ja osobiście wolę złodzieja.

#3 xSethy

xSethy

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 105 Postów:

Napisany 17.12.2014 - 07:32:28

Jak dla mnie nie ma w tym nic zlego..

Kazda klasa jest w miare dobra. Chyba najgorszy jest wojownik do mlyna i lowca do zerro.

#4 xSethy

xSethy

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 105 Postów:

Napisany 17.12.2014 - 07:34:29

Jest najlepszy na mlyn ,potem zlodziej.

Ja gram zlodziejem i mam jakies szanse z magami ,szczególnie jak ma sie karty na heala :D

#5 materpl1

materpl1

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 213 Postów:
  • LocationRzeszów

Napisany 17.12.2014 - 07:42:52

Nigdy nie robiłem takowej postaci, bo mniemam, że pytasz jaka klasa/profesja najlepiej poradzi sobie w PvP w Młynie/Zerro, moje odpowiedzi będą sugerowane tym, jak profesja na danym lvlu prezentuje się z ilością skilli.

~19lvl to na 100% tylko i wyłącznie Złodziej. Ten już na tych poziomach ma kilka podstawowych złodziejowych skilli - niewidka, pościg, cios z ukrycia, nagłe uderzenie. (mogę się mylić :D )

Mag też pewnie by się sprawdził nieźle, może nawet lepiej od złodzieja, łatwiej magiem bić kilka osób naraz niż zlodziejem.

~30lvl

Tutaj łatwiej mówić o profesjach, której brakuje kilka ważnych zdolności do znośnego radzenia sobie. Głównie mam na myśli krzyżowca, który swoje skille leczące dostaje na 34 i 36 (o ile dobrze pamiętam), Łowca też raczej średnio, bo to co czyni Łowcę mocnego w wieżach, jest Hipnoza, którą ma od 32-iego (W stygmacie Alfa natomiast idziesz Łowcą, hipnotyzujesz Solę 52lvl i raczej nikt do Ciebie nie podejdzie....). Czarnoksiężnik też dostaje parę ciekawych skilli 30lvl+ ale nie ma to aż takiego znaczenia ogółem. (brak Obsesji, Wchłaniania Magii, Więzów Krwii, Czy to może jednak duża strata? ;) ), gdzie również można się kłócić, że i Czarodziejowi coś brakuje (Regeneracja, Chmura Burzona, Łamanie Zaklęć :lol: )

• Zdzihoo likes this

Poszukiwana #deadoralive

Człowiek głupi jest bliskim krewnym zwierzęcia, bo równie jak ono nie ma żadnych wątpliwości. Aleksander Świętochowski

j457yb.jpgCiekawostka - Efekt Zniszczony Pancerz stackuje się tylko 15-ście razy. Czemu "tylko"? Rozbojem byłbym w stanie nałożyć 25 stacków.

#6 Scaret

Scaret

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 10 Postów:

Napisany 11.02.2015 - 12:08:08

W tym przypadku polecam zajrzeć tutaj http://forum.muve.pl...staci-poradnik/

I wybrać sobie jakąś która najbardziej ci pasuje ja polecam Skrytobójce już dla doświadczonych graczy pod pvp a tak dla początkujących to czarnoksiężnika ale jak mówiłem to jest twoja decyzja!.

#7 raon1_

raon1_

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 7 Postów:

Napisany 27.02.2015 - 15:52:49

Do zerro nie dam rady ci dokładnie powiedzieć ale tam to rozbójnicy i czarnoksięznicy są najlepsi, a do młyna jest najlepszy mag chociaż jak złodziej ma karty na heala to też potrafi zarąbać kilku graczy

#8 gregor67

gregor67

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 7 Postów:

Napisany 22.06.2015 - 08:24:09

nie mam maga i w zerro mnie leja ile wlezie

#9 Katerix

Katerix

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 21.10.2015 - 09:30:26

Czarno dla początkujących? ;-;

#10 PannaWykleta

PannaWykleta

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 18 Postów:

Napisany 23.10.2015 - 10:07:17

Już nie ma co robić rankingowców, wszyscy się wykruszyli ze względu na to że nie ma nagród :) . A na 19 lvl podupadli gdy zostało może z 6 rankingowców ;d

#11 Tarosatoshi

Tarosatoshi

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 77 Postów:

Napisany 19.08.2016 - 08:41:31

Witam,

trochę mi żal, gdy przeczytałem o tym, że nie ma już nagród za pvp. Niestety jest to również dla mnie doskonale zrozumiałem. Jak grałem w 2014 to non stop były ustawiane rankingi więc było to bezcelowe. Mimo, że zgodnie z regulaminem gry jest to zabronione i grozi banem to i tak widać ludzie lubili nabijać fragi ze znajomymi. Szkoda, że nie można wymyślić jakichś alternatyw dla takiego przedsięwzięcia. Dla mnie pvp to jedna z najważniejszych rzeczy w grze :) Znów przekonałem się do mojego czarodzieja. Teraz stwierdziłem, że zobaczę jak działa czarnoksiężnik.

Zdaję sobie sprawę, iż temat jest zapewne nieaktualny, jednakże gdy wchodzę na forum to widzę tylko róże pustynne i czuję się jak Travolta (if you know what I mean), to postanowiłem odezwać się w paru tematach i może zmobilizować chociaż odrobinę społeczność do pisania. Z tego co widziałem to serwery wcale pustkami nie świecą, jednakże nikt nie ma chęci do udzielania się w pustym barze :)

Żeby też nie dać sobie zarzucić całkowitego off topicu. Teraz po zmianach widzę to następująco. W jaskiniach króluje mag w pve, egzekwo ze złodziejem w pvp. Łucznik zajmuje drugie miejsce w pve, wojownik i złodziej in my opinion egzekwo trzecie. Zarówno szermierz jak i złodziej mają ~2-3 skille obszarowe. Wojownik trochę dłużej powalczy bez wspomagaczy, złodziej zada więcej dmgu. W kwesti pvp to zdecydowałbym się na maga=złodzieja>łucznika>szermierza. Z drugiej strony szermierz świetnie komponuje się w każdym party, gdzie reszta jest nastawiona typowo na solo.

Co do wieży, przyznam bez bicia, że się tam jeszcze nie wybrałem, więc nie wiem jak na dziś to wygląda,  jednak patrząc po skillach to myślę, że łowca śmiało z companionem może iść. Czarodziej i czarnoksiężnik rzecz jasna również. Dark Knight pewnie też dałby radę, nie wiem jak z Crusaderem. Moim zdaniem najłatwiej expi się i walczy wciąż klasami magicznymi. Są bardzo przyjemne i bezproblemowe. Uniwersalne i wszechstronne więc każdemu polecam magów. To typ klasy easy to learn hard to master. Łatwo nauczyć się grać, trudno być mistrzem :)

Pozdrawiam wszystkich graczy którzy jeszcze czytają forum i zapraszam do dyskusji we wszystkich możliwych tematach. Jeśli ktoś chciałby trochę ożywić forum, gdzieś pogadać to jestem skory do towarzystwa!

• Nokomiis, Thyrael and Zdzihoo like this

#12 Nokomiis

Nokomiis

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 52 Postów:

Napisany 19.08.2016 - 12:23:31

Ja w ogóle mam wrażenie, że rankingi są nieco bez sensu... z jednej strony zdobyć takie nagrody, fajny buff. Z drugiej, tak jak mówią poprzednicy, nabijanie rankingów poprzez podkładanie, wypaczyło całkiem te ideę. Ale dość o rankingach, bo nie o tym ten temat. Jednak uważam, że powinny być drużynowe a nie solo. Załatwione jak jest w innych grach. Tzn chce dołączyć do walki wybieram opcję: healer, dps, dps, tank (np) wchodzę na lokację tylko dla dwóch drużyn i tam trwa sobie walka. opcja podłożenia się spada niemal do zera, a jak nie będzie możliwym wejście w danym pt, to jeszcze mniejsza.

Wracając jednak do głównego wątku. Nie rozumiem pytań typu KTÓRA klasa najlepsza do... Wydaje mi się, że RQ jest typową grą drużynową, bo jest w dużej mierze oparta na grindzie. Ja np nie wyobrażam sobie w pojedynkę siedzieć i trzy dni klikać mordując bestię A w lokacji B, żeby wydropić np kartę. Za moich czasów to się robiło inaczej. Brało się X osób, ktoś lurował, ktoś trzymał aggro, ktos wykańczał akcję. Szybko prosto i w miłej atmosferze. To samo jest w wieżach i innych lokacjach pvp. Gdyby gra była przeznaczona dla solo graczy, to po jakiego grzyba istniałby tank? Po to, żeby grindowac sobie w spokoju i żeby uciec magowi? Uważam, że każda klasa jest dobra, zależy tylko gdzie dla siebie widzisz miejsce w DRUŻYNIE.

Zaczęłam grac od początku i wybrałam krzyżowca. Tzn szermierza, bo do krzyzowca to wciąż mi jeszcze sporo brakuje (czasu na grę coraz mniej) Ale gdy wchodzi się na młyn to bawią mnie słowa typu: "Dwóch na jednego?!?! To nieuczciwe". Aż chce mi się śmiać wówczas, i odpowiedzieć takiemu człowiekowi, że na tym to polega. Pamiętam, że kiedyś nie było dwóch na jednego, a 4 na np 6! Wchodziły takie Pingwiny. Wykończyły kilku Rageowców, biegających dwójkami, więc Rage skrzykiwał większe pt i działo się więcej niż przy oblężeniu zamków! (dobór gildii nieprzypadkowy, swego czasu dwie główne gildie serwera, proszę o nie komentowanie haterów jednych czy drugich, bo nie mam na celu wzniecać wojen o gildie). Dla mnie to stanowi o sukcesie tej gry, a to kim grasz, to już Twoje własne preferencje. Nie myśl o grze, przez pryzmat siebie, myśl, przez pryzmat ludzi z którymi chciałbyś współpracować.

• Tarosatoshi likes this

#13 Jegermaister

Jegermaister

Gracz Niedzielny

• Banned
  • PipPip
  • 23 Postów:

Napisany 01.09.2016 - 02:27:07

taka ze speedhackami 

Dodaj odpowiedź

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych