Skocz do zawartości

Zdjęcie

Darkensang - aktualizacje gra na kliencie

darmowe MMORPG

• Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 venzer

venzer

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 8 Postów:

Napisany 05.12.2014 - 12:34:01

Drakensang%2BOnline%2B250x130%2Bwww.kopa

Darkensang początkowa była grą wyłącznie na przeglądarkę, z powodu dużej ilości graczy oraz problemami z połączeniem i jakością gry autorzy postanowili przejść na klienta (plik do pobrania i instalacji)

Na dzień dzisiejszy mamy 5 serwerów PvE oraz jeden PvP. Instalka zajmuje niecałe 600Mb (po ściągnięciu 50 mb można już zacząć grać a dalsze pobieranie odbywa się w tle).

Słów kilka na temat samej gry. Jest to gatunek MMORPG free to play (darmowa). Rozgrywa toczy się w starym dobry stylu "hack and slash" z widokiem izometrycznym.

Eksplorując świat napotkamy niesamowite bestie potwory oraz boss-y z których lecą rozmaite przedmioty które są podstawą do ulepszania i modyfikowania ekwipunku nasze bohatera.

do wyboru są 4 klasy (początkowo było ich tylko 3):

• Rycerz zakonu smoka
  • Czarodziej Kręgu
  • Strażnik lasu
  • Parowy mechanikus

Rycerz to typowy tank  który jest w stanie przetrwać prawie każdy atak przeciwnika, korzysta zarówno z broni jednoręcznej oraz tarczy i wolniejszych ale mocniejszych broni dwuręcznych.

Czarodziej to typowy mag który włada magią żywiołów (zależenie od tego jak poprowadzimy jego drzewko umiejętności)

Strażnik lasu to nikt inny jak wysokiej klasy łucznik i zabójca w jednym. Główną bronią jaką się posługuje jest łuk lecz korzysta również ze sztyletów.

Parowy mechanikus to ciekawe połączenie baśniowych krasnoludów z nową technologią którą się posługują. Ich główną bronią są strzelby,  lecz mają w zanadrzu wiele trików takich jak rzucanie bomb czy wolnostojące działka przeciwpancerne;)

Rozwój umiejętności odbywa się na trzech polach Doświadczenie, Wiedza, Poważanie.

Każde z nich ma osobne drzewko w które inwestujemy punkty. Za każde 5 punktów możemy wybrać jeden z dwóch skili.

123.png

Ciekawostką jest możliwość rozdanie ponownego punktów i wybrania innych skili dzięki czemu można przetestować skile i wybrać te które najbardziej nam odpowiadają.

Jeżeli znudzi się nam zabijanie potworów zawsze można udać się na areny PvP. Do dyspozycji graczy oddano kilka trybów:

• 1 na 1
  • 3 na 3
  • 5na 5
  • 6na 6 (walka o twierdzę)

Za każdą walkę otrzymujemy punkty nauki które można wykorzystać i wykupić nowy skill. Czyli im więcej walczymy tym jesteśmy mocniejsi.

Ciekawostką są liczne wierzchowce i pety które zachwycają wyglądem są po prostu świetnie wykonane.

Sądzę że ten post nieco nieco przyblizy wam grę Darkensang i pozwoli wam wyrobić sobie opinię na temat tej produkcji

Filmik: https://www.youtube....ch?v=BSkg4-PZP3

#2 Thyrael

Thyrael

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 680 Postów:
  • LocationThe Fountain

Napisany 05.12.2014 - 13:40:41

Grałem, bardzo fajny Hack&Slash z open pvp serwerem co mi się niezmiernie podobało. Ale przestałem grać po 26 lvlu tylko z jednego powodu:

BRAK TRADE'INGU

Brak tak znacznego elementu ekonomi z grze to dla mnie jak bym stracił prawą rękę... pas.

"Don't be afraid to be weak
Don't be too proud to be strong"

Enigma - Return To Innocence

#3 venzer

venzer

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 8 Postów:

Napisany 05.12.2014 - 14:03:33

Nadal niema "trade" czyli wymiany przedmiotami z innymi graczami lecz mi to jakoś nie przeszkadza, Każdy może wydropić jakiś unikalny przedmiot taki którego nikt inny nie ma i dodatkowo go jeszcze ulepszyć. Z reszta pewnie wiesz o co mi chodzi jak grałeś.

PS. Nagrałem filmik z pvp : https://www.youtube....ch?v=ejW9BxxM5r

Teraz jest fajny świąteczny klimat!

#4 Guest_energy99_*

Guest_energy99_*
  • Guests

Napisany 28.05.2018 - 22:14:13

ja gram w metina

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych