Skocz do zawartości

Zdjęcie

TTTTTTT

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
3 replies to this topic

#1 pawelpno1

pawelpno1

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 01.12.2014 - 17:18:44

odnośnie gracza TTTTT w agresor miesiąca ma 6,8k pkt w jeden dzień ja sam miałem 4,5k w miesiąc

#2 Ave

Ave

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 39 Postów:

Napisany 01.12.2014 - 19:10:19

Cóż, może gracz TTTTT jest upierdliwy i dogadać się z nim nie idzie, ale... Jest ALE! Znam go na tyle, aby wiedzieć, że potrafi cały dzień spędzić w zerro okładając KAŻDEGO. Myślę, że wbicie tylu pkt u niego jest możliwe. Jeżeli chcesz drążyć temat, bo jesteś przekonany, iż jedzie na podkładaniu, wypada wrzucić jakieś dowody. Nie obrzucamy błotem ludzi, nie mając dowodów  :)

A 4,5 to ja też miałam w miesiąc, tyle że wbijałam pkt w parę dni i więcej mnie nie było niż byłam. Tyle pkt w 1 dzień na luzie się wbija ^^

Ps. Zalogowałam się z ciekawości  na swoje konto i ja tam nie widzę w rankingu tylu pkt, więc... to musiało być z zeszłego miesiąca. Temat uważam za zamknięty  :rolleyes:

#3 pawelpno1

pawelpno1

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 02.12.2014 - 15:29:18

ale tam mieli wszyscy 600pkt a on 6k a w zeszłym miesiącu w top 20 nikt nie miał 600pkt

#4 Norad

Norad

GOSU

• Royal Quest Community Manager
  • 1602 Postów:

Napisany 03.12.2014 - 09:21:38

Zawsze sprawy poszczególnych graczy kierujcie do nas, nie ma rzeczywiście sensu obsmarowywać kogoś na forum, kiedy jego wynik być może naprawdę jest zdobyty w normalny sposób ;)

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych