Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kontrowersyjna gra "Hatred"

Postal Hatred Manhunt gra kontrowersyjność przemoc brutalność mroczność Unreal Engine 4 Destructive Creations

• Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 Revenant

Revenant

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 36 Postów:

Napisany 19.10.2014 - 13:05:58

Więc czym jest gra Hatred?. Gra Hatred jest grą w której wcielamy się w anonimowego psychopatycznego mordercę który znienawidził Świat w którym żyje, ludzi i wszystko co żyje i postanowił właśnie niszczyć żywe istoty dotąd aż jego ktoś nie zabije :P.

Gra na tyle zebrała wśrod mediów jak i samych odbiorców kontrowersji że już producenci nie będą musieli nic wydawać na reklamy swojego produktu bo już w ciągu 4-3 dni stała się dość popularnym tytułem o którym się ciągle wciąż mówi w branży gamingowej ;].

Ja z kolei się zastanawiam czy po tyle fali hate'u na tą grę, Polscy producenci Destructive Creations będą ją chcieli nadal wydawać. Ja tym czasem zakładam ten temat by poczytać co sądzą użytkownicy forum muve.pl o tej grze :), czy tego typu gry powinny być nadal robione?, skąd ta nagła nienawiść wśród graczy do tego typu gier przecież 10 lat temu były już podne tego typu gry tworzone np. Postal, Manhunt i jakoś tak dużej fali nienawiści wśród swoich odbiorców nie zebrały jak Hatred :P.

Ja bym bardzo chciał aby ta gra wyszła na rynek bo Ja mam akurat mocną psychikę na tego typu odbiór i nie potrzebuje wycenzurowanych gier, właśnie lepiej się bawie wśród takich mrocznych i brutalnych gier niż przy sweetaśnych Battlefieldach :P, nawet horrory już nie potrafią mnie przestraszyć :P

A jeśli ktoś myśli że tego typu gry mogą zrobić z kogoś psychola, mordercę to się będzie raczej mylił no chyba że zagra w to ktoś nie pełnoletni to może mu taka gra zryć nie źle psychikę :P a z psychola i mordercy nie wyleczycie jego choroby żeby przestał zabijać ;].

A teraz pora na waszą wypowiedź co sądzicie o tej grze :)

2z8afwh.jpg

#2 Nieskalany

Nieskalany

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 320 Postów:

Napisany 19.10.2014 - 16:30:49

Nudna. 

a1ex.png pai4.png kmb0.jpgpai4.png.a468X60_01_web.jpg

#3 vanghastly

vanghastly

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 182 Postów:

Napisany 20.10.2014 - 12:58:38

Granie tym złym? I'm in!

Also tagged with one or more of these keywords: Postal, Hatred, Manhunt, gra, kontrowersyjność, przemoc, brutalność, mroczność, Unreal Engine 4, Destructive Creations

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych