Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak na 17 lv zarobić złoto

4 replies to this topic

#1 Enderheart

Enderheart

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 81 Postów:

Napisany 16.10.2014 - 15:58:15

Witam
Chciałbym zaprezentować moje sposoby na złoto.
1. Kiedy wykonamy misje z konopjami zaczynamy je znowu zbierać. Po zdobyciu 22 oddajemy je do opiekunki. Zbieramy następne 22 sztuki I w Eglore piszemy na czacie o sprzedaży konopi. Informujemy kiedy znajdzie się chętny o cenie ok. 30 za sztuke. Osoba z niskim lv prawdopodobnie nie znając ceny kupi to. Powtażamy kilkukrotnie. (Jest zysk)
2. Udajemy się przez Maragorn do Rechotowa. Będąc tam idziemy drogą do Vedoc. Zbieramy tam po drodze roślinki. (Szczegulnie to co przypomina żurawine). Oczywiście nie walczymy z mobami. Ī w szczegulności uciekamy przed czymś co wygląda jak chodzący ul. Jest agresywne I wali z daleka!
Samemu zarobiłem na tym 10 tysi w 2 godziny. Roślinki oczywiście sprzedajemy ;) .

Mam nadzieje, że pomogłem. Miłego zysku.

Meh

#2 materpl1

materpl1

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 213 Postów:
  • LocationRzeszów

Napisany 16.10.2014 - 17:17:51

@Enderheart nie wiem czy zdajesz sobie sprawę jak niewielki zysk twoje sposoby przynoszą... "10 tysi" ? Przy biciu mobów na swoim lvlu w ciągu dwóch godzin zarobisz kilka razy tyle i wbijesz 25, no chyba ze wolisz zamiast tego biegać po Rechotowie...

Poszukiwana #deadoralive

Człowiek głupi jest bliskim krewnym zwierzęcia, bo równie jak ono nie ma żadnych wątpliwości. Aleksander Świętochowski

j457yb.jpgCiekawostka - Efekt Zniszczony Pancerz stackuje się tylko 15-ście razy. Czemu "tylko"? Rozbojem byłbym w stanie nałożyć 25 stacków.

#3 Enderheart

Enderheart

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 81 Postów:

Napisany 16.10.2014 - 17:24:57

To zależy czy ustawiasz się na kasę czy na exp.

Meh

#4 materpl1

materpl1

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 213 Postów:
  • LocationRzeszów

Napisany 16.10.2014 - 20:34:46

@Enderheart

masz świadomość, że im wyższy lvl masz, tym wyższy potencjalny zarobek? Mając 17 lvl idziesz na modliszki w Iris, wbijasz 20, bo modliszki dają chyba najlepszy exp na tym lvlu, do tego masz szanse na bardzo dobra kartę z nich... I nie rozumiem czemu twoje nastawienie się na "kasę" to innymi słowy "zarabianie" groszy.

Przecież możesz odwiedzić kanały, tam dropić łup do dziennych misji, tj.  Zielony Śluz, Żrący Kwas, Płyty Chitynowe, możesz radzić, żeby zbierać wszystko co wypadnie, bo NPC wszystko przyjmie, możesz radzić, żeby kopać rudy i zbierać wszystkie rośliny i to nie dla "roślinek". Z każdej rośliny wpada Ci do plecaka Len, który bez problemu sprzedasz 400złota/sztuka. Nawet zbieranie konopii daje Ci Len... Ale o tym nie wspomniałeś ^^

Poszukiwana #deadoralive

Człowiek głupi jest bliskim krewnym zwierzęcia, bo równie jak ono nie ma żadnych wątpliwości. Aleksander Świętochowski

j457yb.jpgCiekawostka - Efekt Zniszczony Pancerz stackuje się tylko 15-ście razy. Czemu "tylko"? Rozbojem byłbym w stanie nałożyć 25 stacków.

#5 Treu1

Treu1

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 229 Postów:
  • LocationNordrhein-Westfalen

Napisany 17.10.2014 - 14:24:24

2 najbardziej zlotodajne lokacje to Rechotowo i Vedok (mowa o czystym zlocie z mobkow) , nie liczcie ze w Teuton czy Aloha wypada zloto kilami z mobkow (max to chyba 600) .

Sposoby zarabiania ma tu raczej kazdy gracz swoje , jedni dropia mike i bialko w kopalniach inni walcza ostro o dobre EQ 

a jeszcze inni robia eq z tanich przepisow aby je sprzedac . Nikt dokladnie nie zdradzi swojego sposobu ale skoro jestes zadowolony

z obecnych zyskow to jest ok .

Szanuj tych co płacą bo dzięki nim grasz za free 

Dodaj odpowiedź

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych