Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaka postac i pod co w PVP !

5 replies to this topic

#1 GanjaFarmer

GanjaFarmer

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 05.10.2014 - 16:52:04

Siemanko , od dawna jestem fanem pvp w mmo (gram tylko po to w skrocie) i chcialbym was zapytac , z waszego doswiadczenia , jak myslicie , ktora klasa nadaje sie najbardziej w dzisiejszych czasach w pvp? W jakim przedziale levelowym ? Z jakim uzbrojeniem? ( Np. Snajper : Pistolety , karabin , mozdziez?) , Pod jaki build talentow i statystyk ? A takze bez wydawania kasy na gre. 

Jezeli chodzi o mnie to lubie kazdy typ postaci oprocz tankow bo dmg nie maja :) Prosze o konkretne odpowiedzi i przepraszam za pismo ale mieszkam we Wloszech i nie mam zainstalowanej polskiej klawy w windowsie :D

#2 materpl1

materpl1

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 213 Postów:
  • LocationRzeszów

Napisany 05.10.2014 - 21:44:42

@AndeR zacznij doceniać puszki, bo wbrew pozorom obrażenia mają OK, zwłaszcza Rycerze Ciemności. Jak celujesz w 36+ to każda profka będzie dobra, po odblokowaniu wszystkich skilli i w dobrych sprzętach wszystkim sobie poradzisz. A przykładowo takim Skrytobójcą, przed 36-tym bez Rozpruwacza to jak bez ręki troche, podobnie RC'ek, przed 28 to on żadnych skilli nie ma :-P Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale nie tak łatwo po prostu powiedzieć "Rób tak". Sam build nie zrobi z ciebie dobrego gracza. Najlepiej zacznij od przeczytania poradników każdej klasy, może nie wiem, pograj chwile każdą, żeby przynajmniej mieć niewielkie odczucie jak PVP może daną profesją wyglądać, a dopiero później poproś kogoś o dopasowany build. Albo z własnego doświadczenia i z tego jak ty się czujesz pozmieniaj delikatnie build, który znajdziesz w poradniku.

Ale wracając do twojego pytania. Prawdopodobnie w PVP najlepiej sobie będą radzić Snajper i Czarnoksiężnik - to dwie najlepsze profesje jeżeli chodzi o dps.Mówię o Snajperze z Rolandem(wymaksowane 3 drzewko) i następnie rozwijając Strzał Snajperski(drzewko numer 2), zaczynając od dodania 4 pkt w drzewku pierwszym. Snajper oczywiście moździerz przy lvl45+, na niższych lvlach różnica obrażeń między karabinem a moździerzem jest niewielka. Jak dokładnie talenty dodawać znajdziesz w poradniku w dziale Strzelcy. Osobiście ja bym nie kończył w pełni drugiego drzewka i zamiast tego dodał w 4-te, ale... Cóż. Nie da się kłócić z obrażeniami, jakie Snajperski zadaje. Statystyki oczywiście Celność i wytrzymałość do końca, dalej w zręczność.

Jeżeli mówimy o Czarnoksiężniku, tu jest o wiele więcej możliwości ale z pewnością bez wymaksowanego 4-tego drzewka średnio. Runa Szaleństwa + Miraż OP :ph34r:  I dalej już jest różnie. Ludzie robią 3 drzewko, tam jest kilka przyjemnych talentów i talent, dzięki któremu nasze DOTy mogą krytować, ale ja osobiście robiłem 2 drzewko, tam jest kilka talentów, które pomagają w expie i po wymaksowaniu masz Runę Chaosu, 50% więcej dmg za free. Ja w sumie nie robiłem Runy Szaleństwa, zamiast tego zdecydowałem się robić 1 drzewko, ala Czarodziej ze Złodziejem Zaklęć i Polem, ale to tylko dla zaskoczenia przeciwnika, który nie spodziewałby się tak rozwiniętego czaroksiężnika. Przytaczam mój własny build, tylko dla podkreślenia, że masz dużo możliwości grając, nieważne w sumie którym, magiem.

Cóż, mam nadzieję, że trochę pomogłem. Nie mam już teraz czasu żeby się rozpisywać...

• Norad likes this

Poszukiwana #deadoralive

Człowiek głupi jest bliskim krewnym zwierzęcia, bo równie jak ono nie ma żadnych wątpliwości. Aleksander Świętochowski

j457yb.jpgCiekawostka - Efekt Zniszczony Pancerz stackuje się tylko 15-ście razy. Czemu "tylko"? Rozbojem byłbym w stanie nałożyć 25 stacków.

#3 Treu1

Treu1

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 228 Postów:
  • LocationNordrhein-Westfalen

Napisany 10.10.2014 - 14:05:02

Czarnoksieznik

Co do 3eciego drzewka to bardzeij jest przydatne na zabijanie magow ,,Runa Glodu" o ile sie nie myle.

Szanuj tych co płacą bo dzięki nim grasz za free 

#4 Horror29

Horror29

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 145 Postów:

Napisany 16.10.2014 - 08:05:39

Dobrze zrobiony RC-ek to prawdziwa maszynka do zabijania w pvp:)

#5 Incarnatione

Incarnatione

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 21 Postów:

Napisany 17.10.2014 - 01:28:31

Jeśli szukasz postaci, która jest w stanie w najkrótszym czasie wyeliminować przeciwnika to zdecydowanie skryto lub snajper - największy DPS, postacie pod kryta, moździerz.

Fajnymi klasami pvp są czarnoksiężnik i rozbójnik - bardzo dużo skilli pozbawiających przeciwnika kontroli nad postacią, sprawdza się zwłaszcza w 1vs1. Wymagają jednak od gracza sporo umiejętność (trzeba umieć precyzyjnie zgrać combo skilli, żeby przeciwnik nie wydostał się spod kontroli)

Czarodziej ma bardzo dużą przeżywalność dzięki polom/barierom może zredukować otrzymywane obrażenia nawet o kilkaset %, ma też dużo leczenia, a dzięki odbiciu rzeczywistości jest świetną kontrą na snajperów. Niestety trochę brak im dps.

Rycerz ciemności wbrew pozorom to też niezła postać pvp, zwłaszcza w większym niż 1vs1. Nikt nie targetuje tanka jako pierwszego, ma dużo życia i defa, a z dobrze zrobioną lancą potrafi zadawać nizły dps na kombo mrożenie>nawałnica>przełamanie.

Co do krzyżowca to trudno powiedzieć. Przed ostatnimi patchami zdecydowanie nie była to dobra postać pvp, teraz sporo się pozmieniało, ale klasy wyżej wymienione nadal wydają się lepsze. Z drugiej strony taki Amarth potrafi trochę krwi napsuć na arenie.

Zdecydowanie odradzam Łowcę, to chyba najsłabsza postać pvp i na endgame zabijać będziesz tylko graczy na niższym od siebie levelu. Może na rosyjskim serwerze mają jakieś lepsze bulidy, ale na naszym serwerze nie spotkasz łowcy zdolnego siać popłoch w pvp.

Czarnoksieznik

Co do 3eciego drzewka to bardzeij jest przydatne na zabijanie magow ,,Runa Glodu" o ile sie nie myle.

Runa głodu to skill przydatny wyłącznie przy biciu bossów. Zanim zacznie zadawać porządny dps trzeba 10 razy nałożyć na przeciwnika negatywne efekty (na przykład strzałą chaosu). Każdy ogarnięty czarodziej zdejmie sobie tego debuffa łamaniem zaklęć lub kryształem. Czarno pod pvp maksuje szaleństwo, obowiązkowo bród do zegarka (mroczne czasy), podstawy magii czy zniszczenie to już jak kto woli. Runa chaosu wydaje się fajna ale szkoda rezygnować z % do ataku jaki daje archiwista. 

#6 Scaret

Scaret

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 10 Postów:

Napisany 11.02.2015 - 12:12:14

jaką postać wybrać no to zajrzyj tutaj W tym przypadku polecam zajrzeć tutaj http://forum.muve.pl...staci-poradnik/

I wybrać sobie jakąś która najbardziej ci pasuje ja polecam Skrytobójce już dla doświadczonych graczy pod pvp a tak dla początkujących to czarnoksiężnika ale jak mówiłem to jest twoja decyzja a pod co to ja już nie wiem xD.

Dodaj odpowiedź

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych