Skocz do zawartości

Zdjęcie

29 lvl gdzie szukać questów?

4 replies to this topic

#1 chutulu

chutulu

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 13.09.2014 - 09:12:12

Witam, jak w temacie, nie wiem gdzie szukać zadań. Dotychas miałam ich pełno a teraz pustka. POMOCY!

#2 Treu1

Treu1

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 228 Postów:
  • LocationNordrhein-Westfalen

Napisany 13.09.2014 - 18:15:42

Do 40 lv zrobilem max 15 qestow ,w tej grze nie musisz robic samych misji , graj normalnie i bij to co lubisz a qesty to tylko dodatek jaki mozesz robic ale nie musisz.

Szanuj tych co płacą bo dzięki nim grasz za free 

#3 AdiQ97

AdiQ97

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 15 Postów:

Napisany 20.09.2014 - 15:32:33

Do 40 lv zrobilem max 15 qestow ,w tej grze nie musisz robic samych misji , graj normalnie i bij to co lubisz a qesty to tylko dodatek jaki mozesz robic ale nie musisz.

Oj, kolego... Z własnego doświadczenia wiem, że akurat w tej grze opłaca się robić questy :) Gram 3 dni, mam 27lvl, od początku robię tylko questy :P Poznałem typa, jak miałem 19lvl i on też - on ciągle expił, a ja robiłem tylko questy i obecnie mam prawie 28lvl, a on 22lvl.

Ale wróćmy do tematu - Chutulu, widzę tak samo do gry się przyłożyłeś, jak i ja :D Również od samego początku questy robisz i również skończyły Ci się questy. Jeżeli już absolutnie w żadnym mieście nie masz questów do zrobienia to polecam iść do "Tellurowa Wieża" i tam włączyć się do pvp. Chodzi o to, że tam fajnie się expi i zdobywa loot na sprzedaż. Żeby Cie nie zdziwiło, tam od razu itemów i expa nie dostaniesz - to się wszystko kumuluje do czasu, kiedy znudzi Ci się i opuścisz arenę normalnym wyjściem, wtedy system podlicza Ci, ile zdobyłeś doświadczenia, itemów itp. I jeszcze jedno, bo być może nie wiedziałeś o tym... Jeżeli naciśniesz "M", a następnie wejdziesz w zakładkę "Dostępne zadania" to tam ukaże Ci się lista questów, które zrobiłeś i nie zrobiłeś. Zauważysz tam ikonki, takie jak znaczek ala recyklingu, koronę na fioletowym tle, ale też może nie być żadnego znaczka koło zadania, to więc oznacza, że musiałeś nie zauważyć tego zadania i możesz go wykonać, więc klikasz na nie i pojawi ci się standardowa informacja, gdzie masz iść, aby wykonać ten quest. Osobiście zdarzyło mi się przeoczyć 3 questy, ale na szczęście dowiedziałem się o tej zakładce, która pokazuje listę zrobionych i niezrobionych questów. Myślę, że pomogłem - powodzonka.

#4 chutulu

chutulu

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 24.09.2014 - 21:03:45

Dzięki za pomoc ;)

• Norad likes this

#5 BirdMashine

BirdMashine

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 158 Postów:

Napisany 27.09.2014 - 12:53:36

Trochę późno ale napiszę. Pomiędzy 29-35 lvl jest kryzys - questów prawie brak, ale nie zapominajmy o dziennych. Ja przetrwałem ten okres w większej części zwiedzając mapę gry i szukając miejscówek do expienia. Uwierz na słowo od 37 lvl jest taki nawał zadań że nie wiadomo w co ręce włożyć :D

Powodzenia w grze 

Dodaj odpowiedź

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych