Skocz do zawartości

Zdjęcie

Totem Zatrasa - Jaskinia Międzyrzecza

2 replies to this topic

#1 Peszek

Peszek

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 18 Postów:
  • LocationSzczecin

Napisany 12.09.2014 - 23:12:38

Ponieważ należę do tych co za wszelką cenę starają się być samodzielni i czerpać przyjemność z wydropionych itemów postanowiłem lotnąć brakujący totem zatrasa ze slotem. Dodam, że 95 % mojego equ jest efektem zapartych poszukiwań i dziesiątek bądź setek godzin spędzony na farmie.. Nosze na sobie wyłącznie jeden przedmiot, który kupiłem z rynku. Potrafiłem 3 tygodnie dzień w dzień dropić branzoletkę na II poziomie kopalni, którą finalnie dorwałem w formie przepisu. Na chwilę obecną bo pełnego equ ze slotem brakuje mi totemu Zatrasa. A więc wybrałem się do  Jaskini Międzyrzecza i przez ładnych kilka dni próbowałem go wydropić Efekt sprzedałem ponad 6000 przeklętej krwii a z lotu dorwałem tylko 2 bezslotowe totemy. Nie mówiąc już o kolejnych kilku tysiącach, które przestałem już po prostu zbierać. Mało tego nie wydropiłem żadnej karty ani wartościowego itemu. Czas spędzony na loceniu Totemu mógłbym obrócic w kilku bądź kilkunastu milionowy dorobek na stancjach z endgame itemami. Należę do upartych dążących do celu i nie chce za bardzo się poddać. Może ma ktoś jakieś wskazówki bo nosić mnie zaczyna !!!  Gdzie najczęście dropicie totem ? Bo w Jaskini jest chyba jakaś klątwaa Peszka ;/

Dzięki i Pozdro

Peszek

• Thyrael likes this

A to peszek ? :)

#2 Thyrael

Thyrael

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 671 Postów:
  • LocationThe Fountain

Napisany 13.09.2014 - 06:51:24

Krótko mówiąc... peszek. Ale pociesze Cię, mi totem Zatrasa ostatnio wypadł ze skrzyni Królewskich Łowów tyle, że bez slota,a co znaczy, że i ze slotem też polecieć może. Głowa do góry, skoro jesteś taki uparty to wieżę, że wytrwasz i z tej skrzyni Ci poleci.

High Five!

"Don't be afraid to be weak
Don't be too proud to be strong"

Enigma - Return To Innocence

#3 Horror29

Horror29

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 145 Postów:

Napisany 30.09.2014 - 01:47:52

Peszku chyba najlepiej jak dropniesz go u kierownika targowiska - zreszta chyba juz to zrobiłes:P

Dodaj odpowiedź

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych