Skocz do zawartości

Zdjęcie

Serdecznie witam

• Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 mordslowik

mordslowik

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 10 Postów:

Napisany 10.09.2014 - 11:07:21

Witam wszystkich!

Jestem początkującym, 22-letnim graczem RQ (gram dopiero kilka dni), ale ze względu na swoją marynarską profesję, w okresie kiedy jestem na lądzie, mam dość sporo czasu na granie.

Pierwszą postać (snajpera) totalnie skopałem, prawie wszystko dałem w szczęście, myślałem, że krytyki będą użyteczne, a quest na reset skilli zrobiłem nieświadomie przed 20lvlem. Domyślacie się jak się skończyło :)

Dzięki poradnikom na tym forum, wbiłem w kilka godzin 22lvl na nowym snajperze i dalej się rozwija wg wytycznych ;)

Jeśli ktoś (bardziej lub mniej doświadczony), chciałby razem poexpić, porobić questy etc śmiało pisać (nick w grze Kasiuleczka). Jednakże wolałbym, żeby to była osoba odrobinę starsza, właśnie ze względu na dzieci, przestałem grać w osławionego LoLa ;)

• Norad likes this

#2 BirdMashine

BirdMashine

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 124 Postów:

Napisany 10.09.2014 - 17:34:09

Witam na pokładzie. Może nie jestem " odrobinę starszy " niż Ty, ale gdybyś potrzebował pomocy w grze lub innej dziedzinie to śmiało pisz - tu lub w grze. 
Nick : Queex

Pozdrawiam :3

Skesh

BirdMashine

Noonamed

Find Me

#3 CumiK

CumiK

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 03.10.2014 - 08:30:27

Ema do wspólnego posmigania tez sie pisze wiek 25 wiec starszy i lolu tez tak myśle dzieciaki mnie zajezdzily nick Anaanas . Ps: pikachu widzę ze jesteś spox jbc tez odezwij sie pozdro
  • BirdMashine likes this

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych