Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czarnoksiężnik co lepsze kosa czy bransoleta

6 replies to this topic

#1 Urek

Urek

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 7 Postów:

Napisany 25.08.2014 - 11:58:51

Jak wyżej

#2 Treu1

Treu1

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 228 Postów:
  • LocationNordrhein-Westfalen

Napisany 25.08.2014 - 23:18:42

PvE bransa , PvP ale to dopiero na 60lv kosa 

Szanuj tych co płacą bo dzięki nim grasz za free 

#3 max85@op.pl

max85@op.pl

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 40 Postów:

Napisany 26.08.2014 - 09:51:30

Zgodzę się z Panią, która napisała wyżej lecz nie do końca, gdyż z kosa możesz śmigać na magu np. 40poziom gdyż kosa to przede wszystkim dmg wiec pod PvE też sobie dobrze radzi.

#4 Treu1

Treu1

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 228 Postów:
  • LocationNordrhein-Westfalen

Napisany 09.09.2014 - 12:08:46

Gram czarno nie czarodziejem i kosa w pve gdzie czarno i tak jest papierowy raczej malo sie sprawdzi (gdzie bije nas wieksza liczba mobkow) a co do czarodzieja moze i da sobie rade ;)

Jeszcze nie robilem testow z kosa ale na 100% to zrobie .

PS - chlop jestem :)

Szanuj tych co płacą bo dzięki nim grasz za free 

#5 CrystalOtaku

CrystalOtaku

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 07.04.2015 - 12:17:14

Z jednego poradnika na forum wiem że kosy dodają dwie słabe i bez użyteczne AoE, ale jak ktoś lubi walki bezpośrednie to może być za to bransoleta ale z kulą ( zestaw kula i bransoleta )

dają trochę do obrony ( zależy ) ale obniżają troszeczkę zasięg.

Według mnie jak masz na oku np. jakąś kose oraz jakiś zestawik kula bransoleta to porównaj co daje więcej statów i tyle :D   

#6 Groven

Groven

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 28.05.2015 - 13:42:21

Jeśli grasz na odległość to księga lub Bransoleta, jeśli lubisz bezpośrednie starcia to kosa... ale jaki sens brać w zwarciu czarodziejm? To lepiej wybrać knighta (czytaj rycerz) i wtedy walczysz w zwarciu.

#7 Dekadent

Dekadent

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 25 Postów:
  • LocationŁódzkie

Napisany 28.05.2015 - 16:35:36

Troszkę nie rozumiem wypowiedz moich poprzedników ;]

Objasnię ci troszke jaka jest róznica miedzy kulą+ branzoletą a kosą czy też księgą ;]

Po pierwszym przyjrzeniu się mozna stwierdzić : Kosa dystans bliski, brazna średni a księga duży

No ale branzoletka ma kule dodatkowo a więc daje więcej statystyk i 4 sloty ;O

No niby tak, ale róznica jest taki mały szczegół, ze itemy róznia się też prędkością ataku/Dmg oraz pewną zależnością.

Kosa:

Jest druga jeśli chodzi o atak jaki daje oraz bonusowe statystyki + kilka dodatkowych skilli

Branza + kula

4 sloty, najslabszy atak i staty jednak po zsumowaniu z kulą wychodzimy na plus względem kosy

Księga:

Najwiekszy dmg, najwiekszy range i najwiekszy buff do skilli

Ktoś powie a więc kosa jest słaba omgf...

Osobiście grałem z księga i kosą na swoim czarno dawno temu. Księga była fajna, jednak pózniej przeszedłem na kose i grało mi się o przyjemnie. Lajtowo można ograniczyć walke na blisko, w końcu mamy mega dużo skilli oraz jest możliwośc zrobić pod kose skille ;] a więc jak się uprzesz wierze, że zrobisz wspaniał build pod kose! (sam mam zamiar się do tego przyłozyć kiedyś)

Ktoś powie, branza + kula najlepsza omgf...

Nie sądze, mimo że branza + kula maja 4 sloty, to nie są to 4 sloty w broni, fakt, jest tam co wsadzić jednak to nie będzie karta o wartości 10000000kk tylko zapewne krwawa z aren, jednak tracimy na tym zasięg jaki dawała by księga, oraz mamy broń z najniższymi obrażeniami na nasz lvl ;<

Zapomniałem skomentować książkę,

Księga no co tu dożo mówic, duży atak, fajny zasięg, jedyny minus utrata slota i troszke defa, ale co to ma niby dla maga znaczyć który może osiągnąć o wiele więcej bez deffa ;D niz inne klasy ;d

Ten post był edytowany przez Dekadent dnia: 28.05.2015 - 16:37:21

Dodaj odpowiedź

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych