Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ustawianie rankingu

pvp rank

62 replies to this topic

#41 GarbatyAnioł

GarbatyAnioł

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 22 Postów:

Napisany 30.08.2014 - 14:51:57

No siema  :D No widzisz jak ja o tobie muszę myśleć skoro ciągle poruszam twój temat  :P  Podkładali ci się ludzie z gildii na altach i dobrze o tym wiesz,teraz poszli grać na globalu to byś musiał nowych jeleni szukać.Zresztą temat został nagłośniony to i tempo nabijania pkt spadło drastycznie,jak widać w końcowym rank-część osób nabiła więcej pkt w 1 tygodniu(zanim poruszyłem sprawę)niż w pozostałych 3tyg.Zbieg okoliczności?Czy co tam napiszecie?Wakacje?Nvm-kolejne blablabla w każdym razie bankowo.Kolejnym powodem twojego spadku w rank jest ban jaki ci zafundowałem za regularnego "pedofila"-zapomniałeś się pochwalić?Boli mnie że cię nie mogę ubić solo?Dobre...przypominam że padłeś wielokrotnie(fakt-padłem dużo więcej razy)i padniesz jeszcze nie raz(NuZajcPagadi lub Popolupo też mnie składają 1vs1 i jakoś o nich tu nie piszę),ale nigdy nie pisałem że jesteś słabym graczem albo że ja jestem jakimś pro elo.Twierdze za to że mimo umiejętności i naprawdę dobrego eq idziesz na skróty i z czystego lenistwa(bądz faktycznie braku czasu)nabijałeś pkt na altach kolegów i twoj wynik w dużym stopniu jest jednym wielkim przekrętem tak jak w przypadku MrSpunky w zawodniku albo np Marshala.

Co do filmików to tak jak wspominałem - daj znać jak będziesz to się nawet ogolę żeby lepiej wyjść na filmikach.Z tego jestem średnio zadowolony bo niema nic jak ze skrzydełkami uciekam:D W dodatku wyciąłeś kilka swoich gleb zanim nas ubiłeś więc jak już coś wrzucasz to całość nxt time wrzuć.Liczę na więcej takich filmików bo jest mi to naprawdę na rękę - też mam swój kanał na yt i jeszcze dziś(max jutro)pod twoim filmikiem pojawi się link do mojego kanału gdzie znajdziesz coś ciekawego o tobie... Dawno nic nie nagrywałem,ale urzekła mnie twoja historia więc znowu troszkę ponawijam sobię :ph34r: Ponad 93tys.wyświetleń mam,więc liczę że z tobą przekroczę 100tys.teraz:D  Takich jak ty to ze świeczką szukać -rly  B) W każdym razie dziękóweczka za reklamę i już niedługo zapraszam do przesłuchania świeżej nutki.                                                                                                                      

<MWN> :blink:

#42 GarbatyAnioł

GarbatyAnioł

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 22 Postów:

Napisany 31.08.2014 - 14:53:55

...zapraszam na YT ( Hekate rq ) a filmików mam dużo tylko nie mam czasu żeby je zmontować ale będę dodawać co jakiś czas jaki z ciebie nie ogar pozdrawiam Wilczków xD

...mi się najbardziej podoba hekateerqdiss szczerze mowiąc ;) pozdrawiam MamoBedePro xD

#43 Hekate

Hekate

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 11 Postów:

Napisany 31.08.2014 - 16:34:06

witam widzę ze jesteś takim nie ogarem w grze jak i w realu bo nie umiesz się nawet wypromować tylko same diss naprawdę ciota z ciebie i nie reklamuj się na moim kanale bo sam nie należysz do świętych tylko klniesz jak dziecko i ty jesteś dorosły ? dla mnie jesteś nikim i do tego pedofilem

i idz popłacz do GM bo to ci wychodzi najlepiej cioto !!!

#44 Hekate

Hekate

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 11 Postów:

Napisany 31.08.2014 - 20:03:10

zapamiętaj  ( QWERTY ) bo to cię zabija na młynie

i to zdjęcie pasuje do ciebie takie przysłowie

PIES KTÓRY DUŻO SZCZEKA NIE GRYZIE

#45 GarbatyAnioł

GarbatyAnioł

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 22 Postów:

Napisany 31.08.2014 - 21:02:50

blablabla jak zwykle - czego się mogłem spodziewać :D 

Dlaczego nie odniosłeś się do tematu wcale,tylko odwracasz kota ogonem i uciekasz od tematu>

Dlaczego nie wrzucisz filmiku jak dziś z atenaa latałes i random wilczkiem,a ja z fojkiem na alcie i we 3 leżeliscie?Ja nagrałem-nvm -obejrzysz już niedługo:D Nie mówię że jestem pro elo jak już wspominałem,ale ty zarozumiały rozkapryszony chłopczyku wcale nie jesteś taki super za jakiego się masz.Bez wiadra pot z shopu nic ciekawego nie pokazujesz,ja natomiast znam mozliwosci luczika vs mag na tym lv.Ty masz heal co pare sek,cale wiadra potek,pieczęć milczenia i szaleństwo a lucznik 0skilla samo dmg:D Brak stuna i opatrunku więc co mogę?:D Śmieszne jest to że od początku piszę tu o podkładaniu i nabijaniu rank a ty od początku starasz się pokazać jaki jesteś super :D  Tutaj bluzgać potrafisz a na TS nie łaska wejść?Zapraszam na TS MamoBedePro -będę grzeczny;) Nagram twoją wizytę i wrzucę pod twoimi filmikami jak ci twoje argumenty(ale jakie?????xD) w buty wkładam i pokazuje ile jesteś wart:D POZDRAWIAM  ;)

ps...gryzie czy nie gryzie osikać zawsze może  B)

#46 Hekate

Hekate

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 11 Postów:

Napisany 31.08.2014 - 21:22:21

Ja odwracam kota ogonem ??  To nie było z Atena zobacz filmik bo tez go mam a co do  NWM to masz na swoim kanale napisałem ( NWN na mnie nie działa bo z ciebie zajebana pała! A ty w Royalu obawiaj się qwerty bo będziesz na młynie jebnięty, a jeszcze mam asdf ale nie musze używać bo ty nie ogar jest xD ) a co do to potek  ty wiesz jakie hity lecą ty i zając dps i do tego mag to co myślisz ile mogę wytrzymać ??? co do klasy ja ci nie wybierałem nobie jutro wrzucę filmik jak z wami walczę na arenie bez potek za  reale bo mam nagrane i nie zapomnij o polu bo tez mam nagrane  PIES KTÓRY DUŻO SZCZEKA NIE GRYZIE

#47 GarbatyAnioł

GarbatyAnioł

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 22 Postów:

Napisany 31.08.2014 - 21:37:46

hahahahaha Boże widzisz i nie grzmisz:D Co to za rymowanka niby?Coś tobie tym razem jak to sam mówisz nie"pykło" chyba:D

Wrzucaj sobie tych filmików do woli - jak już mówiłem na rękę mi to jest:D Nigdzie nie napisałem że jestem lepszy więc twoje filmiki kompletnie nie robią na mnie wrażenia:D Podpisuję się pod każdym z nich:TAK TO WŁAŚNIE JA-no i co?Pamiętaj jedno-mogę paść nawet milion razy(chyba ze wingsy zdążę odpalić)ale to ty tu jesteś przegranym od samego początku.Pleciesz coś od rzeczy cały czas a temat jest o ustawianiu rankingu a nie o tym jaki kto jest pro elo:D Od samego początku pisałem"mimo umiejętności i konkretnego eq wybieracie drogę na skróty"wystarczy czytać ze zrozumieniem ale tobie to nie grozi raczej.Dalej nic do ciebie pewnie nie dociera ale nic już na to nie poradzę.Wrzucaj jak najwięcej filmików ale przynajmniej chatu nie zasłaniaj żeby wszyscy widzieli jakie ty bzdury wypisujesz tam i jak sam siebie ciśniesz :D                                                                    

Do zobaczenia panie Wajda xD

#48 Norad

Norad

GOSU

• Royal Quest Community Manager
  • 1585 Postów:

Napisany 01.09.2014 - 15:11:11

Proszę o wstrzymanie się od dalszych komentarzy. Macie sobie coś do powiedzenia, róbcie to na PW, nie musimy wszyscy znać tu Waszych wywodów.

(dalsze posty będą już karane)

#49 Hekate

Hekate

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 11 Postów:

Napisany 01.09.2014 - 17:49:25

to ty naucz się czytać ze zrozumieniem od samego początku pisałem ze nikt mi się nie podkłada sam się męczyłem ale do ciebie jak do słupa więc doszedłem do wniosku że płaczesz  bo nie możesz mnie pokonać bo jak to sobie to wytłumaczyć ??

#50 GarbatyAnioł

GarbatyAnioł

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 22 Postów:

Napisany 01.09.2014 - 22:48:39

i znowu blablabla ...   doszedł do wniosku mój drogi Watson xD

Bez sensu żebym się powtarzał milion razy.JA WIEM SWOJE a ty dalej oszukuj sam siebie i cały świat.Już mówiłem jesteś dla mnie rozkapryszonym,rozpieszczonym gówniarzem który nie potrafi się przyznać do porażki żadnej.I dalej się będę trzymał swoich racji i liczę na wspomnianą weryfikację.Duża część twojego score jest tak samo prawdziwa jak score w zawodniku MrSpunky albo np Marshala.I tyle w tym temacie.

#51 Hekate

Hekate

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 11 Postów:

Napisany 02.09.2014 - 20:40:23

a ty znowu tą samą płyte balblabla zmień ją bo to już nudne jest :) Widzę że w grze musisz mieć kogoś do pomocy tak samo jak w realu. W grze bo nie dajesz rady kogoś ubić i płaczesz i wymyślasz historyjki. A w realu jak sam wspomniałeś dzięki mnie masz reklamę, więc  do tego  jestem ci potrzebny żebyś się wypromował. Jaki z tego wniosek ?? BezMajtek w realu i w grze nie ogarnia i zawsze ktoś musi mu pomóc bo sam jest nikim

#52 GarbatyAnioł

GarbatyAnioł

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 22 Postów:

Napisany 03.09.2014 - 00:57:50

a ty znowu tą samą płyte balblabla(i kto to mówi?:D) zmień ją bo to już nudne jest(no właśnie-powtarzasz się)  :) Widzę że w grze musisz mieć kogoś do pomocy tak samo jak w realu. W grze bo nie dajesz rady kogoś ubić(padłeś kilka razy więc czasem jednak daje:D ) i płaczesz(chlip-chlip) i wymyślasz historyjki(FAKTY). A w realu jak sam wspomniałeś dzięki mnie masz reklamę(no widzisz może wyjdziesz na tym jak Soblewska-czy jak jej tam na Dodzie), więc  do tego  jestem ci potrzebny żebyś się wypromował(no widzisz-niby bezużyteczny a się do czegoś przydałeś). Jaki z tego wniosek (jedziesz Watsonie)?? BezMajtek w realu i w grze nie ogarnia i zawsze ktoś musi mu pomóc bo sam jest nikim(drogą dedukcji do tego doszedłeś???xD-błędny trop bo jakoś sobie radzę jednak)

kolejny post nie wnoszący nic do tematu - kolejne blablabla o tym jaki jesteś pro elo fajny i super.Jak padasz w gierce bankowo gryziesz klawiaturę i walisz głową w monitor skoro w co 2 poście podkreślasz że ktoś cię nie może zabić...    

#53 Nieskalany

Nieskalany

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 320 Postów:

Napisany 03.09.2014 - 14:36:21

Jak Norad wspomniał tego typu podjazdy przenieście na pw. Tymczasowo wręczam wam trzy dni odpoczynku od forum.
  • Norad and Enderheart like this

a1ex.png pai4.png kmb0.jpgpai4.png.a468X60_01_web.jpg

#54 Evil

Evil

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 64 Postów:

Napisany 06.09.2014 - 00:58:08

A co do tych konsekwencji to jak bedzie wiadomo czy ktos sie podklada czy nie np w wiezy jest 1 gracz i nie wychodzi a ja ganiam za nim i go tluke to odrazu znaczy ze on mi sie podklada takie cos mozna wychwycic na zawodniku nie agresorze mogla by byc limit 3-5 killi 1 ta sama osobe i juz nie daje ona ptk... ale wielu graczy by sie oburzylo ze taka blokada jest JEDNYM WYJSCIEM JEST NIE WCHODZIC NA MAPKI PVP Low lvl np mag od 20 lvl moze ezpic w andypolis polecam duzo wiekszy exp.

#55 Hekate

Hekate

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 11 Postów:

Napisany 07.09.2014 - 08:30:11

dobrze mówi polać mu ;)

#56 Horror29

Horror29

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 145 Postów:

Napisany 10.09.2014 - 01:50:22

Czytam te bluzgi i zasypiam, tak sa interesujące...

@Norad - czy naprawde nie da sie nic zrobic z tym durnym rankingiem? Zwykła zenada i pozywka dla wszelkiego rodzaju kombinatorów. Uczciwie wbijających mozna policzyc na palcach jednej ręki. Jeden bije noobów, inny klanowiczów, a jeszcze inny ( wiekszosc wie o kogo chodzi ) płaci po 15k od zgonu. No ludzie...co to do k**** nędzy jest za ranking? Zmiencie nazwę na ranking najlepszego kombinatora i  najlepszego "sprzedawczyka" albo cos w tym stylu, bo z agresorem itd nie ma to nic wspolnego. Dodatkowo jeszcze jak sie czyta czat jak te "błazny" wyzywaja sie w stolicy do odechciewa sie tam wchodzić...O tym, że ma nie byc insygni za to badziewie słyszę juz pół roku - i nic w temacie sie nie zmienia. Czy tak trudno zrobić randomowe areny, zmienic zasady tych rankingów na uczciwe i przejrzyste ??? Zwykla kpina ten ranking...

Pozdrawiam Horror

#57 GarbatyAnioł

GarbatyAnioł

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 22 Postów:

Napisany 10.09.2014 - 10:31:51

na początek 2pytanka  do team:

co z wspominaną weryfikacją?

kiedy wspominane zmiany w regulaminie?

Horror : święta prawda - jak tak to ma wyglądać to lepiej całkiem wyłączyć nagradzanie czymkolwiek rankingu który w 90% jest jednym wielkim wałem.

Evil : Myślenie nie boli koleżko - rly - " najlepszym wyjściem jest nie wchodzenie na mapy pvp...." hahahaha co za typ.Pozwolić kombinatorom działać dalej tylko przestać sie temu przyglądać???Co to niby za wyjście jest?Co to da że taki jakiś random nie wejdzie jak wejdzie 5qmpli z ts np???Co do formy weryfikacji to są na to sposoby ale nie oczekuj że ktoś ci tu wyjaśni jak to ma wyglądać-to by było jak tłumaczenie kombinatorom jak dalej to ciągnąć żeby się nie dać złapać.Ale na wszystko są logi drogi żuczku i zbiegi okoliczności nie występują hurtowo raczej więc da się to zrobić... Mam nadzieje że do cb coś dotrze i coś zrozumiesz  bo z  niereformowalnym heka nie widzę sensu dalszej dyskusji-....chyba że na TS(którego się obawia kurczaczek)    

ps: nowa nutka w ten weekend;)

#58 Evil

Evil

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 64 Postów:

Napisany 10.09.2014 - 10:49:30

...

#59 Brzas

Brzas

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 26 Postów:

Napisany 29.09.2014 - 14:19:26

Jeeeej, w końcu :D. Pytanie brzmi co z tymi ludźmi co nabijali do teraz? I jakie kary są przewidywane dla tych cwaniaczków?

#60 Fresque

Fresque

Royal Quest GM

• Royal Quest Support
  • 966 Postów:

Napisany 29.09.2014 - 14:37:06

W myśl zasady że prawo nie działa wstecz, to ten miesiąc zostanie im normalnie zaliczony.

Nowy regulamin wchodzi w życie 1 Października, a kary będą dotkliwe - od tygodniowego bana po zmniejszenie lub zabranie wygranych insygni.

Pracujemy również w chwili obecnej nad możliwością weryfikowania czy wręcz zerowania punktów rankingowych. Także, jak widać nowe Zasady Gry radykalnie ukrócą tego typu praktyki.

• Norad likes this

Zanim napiszesz wątek o błędzie lub zgłosisz błąd w grze kliknij TUTAJ