Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ustawianie rankingu

pvp rank

62 replies to this topic

#21 wsadziok

wsadziok

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 24 Postów:

Napisany 13.08.2014 - 18:03:17

Mowie ci kurde ze w wieży jest to ni opłacalne bo prędzej znajdziesz innych niz swoich podstawiaczy których będziesz szukał albo latał za nimi :D . Jesteś zazdrosny jak kolega pisze. Nie płacz  już proszę . TTTTTT bardzo dobrze gra i wgl dużo gra. I on nic nie podstawia bo jak cos kumpluje się z ludzimi na swoim poziomie a ludzie na wyzszym nie bede sie dawac mu zabijac bo straca punkty. To chyba logiczne co nie ??? Bo po co maja sie podsawiac jakies nooobki jak sam ich cisnie 1vs 5 i oni stoja tylko dlatego ze i tak nic nie zdziałaja z uwagi na to ze TTTTT to jeden wielki pociarz

#22 GarbatyAnioł

GarbatyAnioł

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 22 Postów:

Napisany 14.08.2014 - 21:51:10

Człowieku co ty piszesz.....

Dzisiaj mamy 13 .. to oczywiście że jest możliwe wbić 10000 pkt.

Widać że kolego jest zazdrosny ^^

Wbił na samym początku 10k+ a teraz tylko tempo zmienił bo po co przeginać jak się ma 50% przewagę nad kolejnym miejscem?To siś robi nudne z tym powtarzaniem ze ja i tak wiem swoje i liczę na tą cała weryfikację:D Skończ już przynudzać najlepiej i przyjrzyj się tabelce w ostatnich 2,3 dniach,a potem coś napisz.

Mowie ci kurde ze w wieży jest to ni opłacalne bo prędzej znajdziesz innych niz swoich podstawiaczy których będziesz szukał albo latał za nimi :D . Jesteś zazdrosny jak kolega pisze. Nie płacz  już proszę . TTTTTT bardzo dobrze gra i wgl dużo gra. I on nic nie podstawia bo jak cos kumpluje się z ludzimi na swoim poziomie a ludzie na wyzszym nie bede sie dawac mu zabijac bo straca punkty. To chyba logiczne co nie ??? Bo po co maja sie podsawiac jakies nooobki jak sam ich cisnie 1vs 5 i oni stoja tylko dlatego ze i tak nic nie zdziałaja z uwagi na to ze TTTTT to jeden wielki pociarz

A ja ci mówiłem że to dla ciebie nie jest opłacalne dla innych może być opłacalne... Zazdrosny?Nie rozśmieszaj mnie proszę cię:D Dziwne że sam TTTTT wypowiedział się 2 razy w  tym temacie i dał sobie spokój a ty mu dalej smarujesz wazeliną siodełko od roweru,wspominając na koniec o potkach żeby nie było że to całkiem jakieś LOVE....

#23 xbarrdx

xbarrdx

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 15.08.2014 - 09:11:20

Drogi BezMa... w tym miejscu pokazujesz jak Cie to naprawdę musi bolec , że inni Cie wyprzedzają w RANK. Graj tyle ile on i będziesz widział efekty . Pozdrawiam :D

PS. I przestać ciągle płakać bo jesteś zazdrosny i żałosny .

#24 GarbatyAnioł

GarbatyAnioł

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 22 Postów:

Napisany 15.08.2014 - 10:09:31

blablablabla ile razy mam to samo powtarzać tu jeszcze???Najzabawniejsze w tym wszystkim jest to że wypowiadają się koledzy(z gry,gildi lub ts) wymienionych przeze mnie osób.I dla twojej wiadomości to w tym miejscu pokazuje jak robię kupeczkę na osoby które nie potrafią wbić uczciwie rankingu i wręcz przeciwnie nie boli nic a nic-nawet deska klozetowa taka fajna...chłodnawaxD

Kiedy dotrze do ciebie że ja pisze w większości o faktach a nie domysłach tutaj?Sami się pucują do mojego 59 nieświadomi nawet że to mogę być ja(a tym bardziej u nich w gildii)a potem się zaczyna odwracanie kota ogonem i czeski film ;D Na zerro też mam 2 alty tajnych agentow pepe panów dziobaków mój drogi i 1 również obecnie wysoko w rank;) I dla mnie jest to oczywiste że duża część topki rank nawet jeżeli ogarnia swoją klasę prawie do perfekcji już to i tak spora część ich pkt pochodzi z jednego wielkiego wała.PROSTE. Nie rozumiem tylko dlaczego nikt z tym nic dalej nie robi i żaden członek team nie raczy się wypowiedzieć w tym temacie.

PS. Przestań gadać od rzeczy bo jak już mówiłem ja wiem swoje ,ty wiesz swoje ale prawda jest po mojej stronie.Jedyną żałosną osobą jesteś w tym momencie ty skoro starasz się tutaj poświecić nie będąc w żadnym stopniu autorytetem w tej dziedzinie gry:D Zwykła szara mysza bez skilla i eq a chce być mądrzejsza on internetu.I jedyne czego mogę zazdrościć TTTTT (czyli MadaraUcicha z Wariatów)to lepsza pogoda w jego mieście czy tam wiosce,bo u mnie jak nie żarówa to leje:D 

• max85@op.pl likes this

#25 Norad

Norad

GOSU

• Royal Quest Community Manager
  • 1585 Postów:

Napisany 16.08.2014 - 12:37:01

Proszę abyście przestali robić sobie osobistych wjazdów. Jeśli już musicie się na siebie boczyć, róbcie to poprzez prywatne wiadomości. Nie każdy użytkownik musi wiedzieć co robicie na innych graczy.

Naszykowaliśmy odpowiedni zapisek regulaminu, który wejdzie w życie po zaimplementowaniu nowego patcha w grze (a ten jest już właściwie gotowy do wdrożenia), przez co zachowania nabijania rankingów będą już oficjalnie karane i nie będzie od tego odskoczni ani wyjaśnień.

#26 Atrea

Atrea

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 16.08.2014 - 14:09:43

Jestem nowym graczem i chętnie posiedziała bym sobie w wieży aby wbić troszkę lvl, który w porównaniu do innych lokacji leci tam naprawdę szybko. Niestety,

praktycznie non stop siedzi tam ktoś swoim "nupem" z eq +8/10 i uniemożliwiają to. Zresztą nie tylko mi, takich jak ja jest masa.

Ja wiem, że jest to strefa pvp i nie mam nic przeciwko temu. Grałam w kilka gier mmorpg i pvp było jednym z moich ulubionych zajęć. Ale co innego stanąć oko w oko z graczem równym sobie, który podobnie jak ja rozpoczyna tą gre, powoli i mozolnie zbiera kase na lepsze eq (w które defacto na tym lvl nie warto inwestować) a z kimś kto ma główną postać wysoko lvl-ową, ma duże możliwości zarobku i co za tym idzie - doposażenie swojego nupa w naprawdę dobre eq.

To samo jest na arenie. 

To naprawdę zniechęca. I to nie jest moje użalanie się nad sobą. Wiem że zaraz pojawią się "hejty" pod tytułem "to też wbij sobie 60lvl, zarabiaj a potem leć polować na nupy". Tylko że przez pewną grupę ludzi (gram krótko ale już widać kto, co, gdzie i jak) mi sie porostu odechciewa. W innych grach dawało sie jeśli coś dogadać, tu widzę tylko żądzę bycia top w rankingu, nieważne jakim kosztem.

#27 Hekate

Hekate

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 11 Postów:

Napisany 16.08.2014 - 18:02:01

Witam  Garbaty Anioł ma nick w grze BezMajtek Gildia (Mamo będę pro) :D on napisał ze niby mi sie pokładają żeby wbić ranking to zobacz ile ty masz pkt to tobie dopiero się podkladaja :D sam chłopak nie daje rady mnie ubić a stracił Reale na EQ żeby mnie pokonać i nic mu to nie dało to płacze jak dziecko i wymyśla historyjki on tylko potrafi płakać i używać  skrzydełek :)  pomaganie innym nie jest zabronione i możemy biegać w pt a to ze ubijam jej mobki i ja uzdrawiam to nie znaczy ze pomagam jej ubić innych graczy nie moja wina ze twoja gildia nie może liczyć na ciebie taki z ciebie Lider :P mam nadzieje ze GM ma możliwość sprawdzenia kto komu się podkłada albo ile kto czasu spędził w młynie bo mam już dosyć tych fałszywych oskarżeń   pozdrawiam Hekate ;)  i do zobaczenia w młynie płaczku :ph34r: i nie zapomnij skrzydełek :angry:

#28 GarbatyAnioł

GarbatyAnioł

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 22 Postów:

Napisany 16.08.2014 - 21:41:58

Witam  Garbaty Anioł ma nick w grze BezMajtek Gildia (Mamo będę pro) / dla jasności "Bede" / :D on napisał ze niby mi sie pokładają żeby wbić ranking to zobacz ile ty masz pkt to tobie dopiero się podkladaja/musiałbym miec nick hekatee żeby być na tyle...rozgarniętym by mając cokolwiek na sumieniu robić szum wokół tego tematu i domagać się weryfikacji ściemniaczy twojego pokroju /  :D sam chłopak nie daje rady mnie ubić /padałeś wiele razy już ale nie możesz się z tym pogodzić i sam się oszukujesz/a stracił Reale na EQ żeby mnie pokonać /nie pochlebiaj sobie że masz cokolwiek wspólnego z jakąkolwiek inwestycją inną niż wrzucenie pieniażka do kubeczka bezdomnego / i nic mu to nie dało /no coś tam jednak dało ;) /to płacze jak dziecko i wymyśla historyjki /wykłada kawę na ławę / on tylko potrafi płakać i używać  skrzydełek :)  / mam ich cały zapas ale łezki nie uroniłem jeszcze-zawsze miękko ląduje,mają spadochron / pomaganie innym nie jest zabronione i możemy biegać w pt a to ze ubijam jej mobki i ja uzdrawiam to nie znaczy ze pomagam jej ubić innych graczy /właśnie to robisz biegając z tą osobą w pt,robiąc 90% dmg na targecie,healając swojego rzepa i oddając mu wykończenie przeciwnika /nie moja wina ze twoja gildia nie może liczyć  na ciebie/czasem może czasem nie nie tobie to osądzać / taki z ciebie Lider :P / jaki? / mam nadzieje/ja też / ze GM ma możliwość sprawdzenia kto komu/ tobie/ się podkłada albo ile kto czasu spędził w młynie bo mam już dosyć tych fałszywych /nie ładnie kłamać / oskarżeń /faktów /   pozdrawiam Hekate ;)  i do zobaczenia w młynie płaczku :ph34r: /aloha/ i nie zapomnij skrzydełek :angry: /mam przypomnienie w tel nie zapomnę /

#29 wsadziok

wsadziok

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 24 Postów:

Napisany 16.08.2014 - 21:51:32

zgadzam sie z heekate

#30 wsadziok

wsadziok

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 24 Postów:

Napisany 16.08.2014 - 21:52:03

I gonie cie bezmajtek lepiej rank wbijaj :D

#31 GarbatyAnioł

GarbatyAnioł

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 22 Postów:

Napisany 17.08.2014 - 00:00:30

zgadzam sie z heekate

twoja sprawa:D

I gonie cie bezmajtek lepiej rank wbijaj :D

nie pali się-zresztą pierwsza 10tka mnie zadowoli więc niema pośpiechu:D

#32 Hekate

Hekate

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 11 Postów:

Napisany 17.08.2014 - 07:04:54

Ty mnie pokonałeś ?? To jest twoje marzenie w pt nie masz szans a gdzie tu solo ;)  wiec się ogarnij bo ty do normalnych nie należysz wszyscy się jakoś męczą i biegają po Młynie/Wieżach i się tłuką  nie płaczą ze mają mało pkt jak trafisz na dużo osób to szybko się uzupełni pkt trochę szczęścia jak nie ten miesiąc to może inny  ;) kiedyś  mi napisałeś  ze się tu bawisz a ja widzę coś innego bo jak ktoś cię wyprzedzi w pkt to zaraz płaczesz :)i ty to nazywasz zabawa ?? a i nie wyjeżdżaj mi tu TS bo jak ci już pisałem to z pedofilami nie rozmawiam 

#33 GarbatyAnioł

GarbatyAnioł

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 22 Postów:

Napisany 17.08.2014 - 09:44:19

Ty mnie pokonałeś ?? /tak JA /To jest twoje marzenie /Marze o trójkącie z kingą rusin i catherine zeta jones - cb żadne marzenie nie dotyczy / w pt nie masz szans/yhm / a gdzie tu solo /padałeś już nie raz i dalej sam sie oszukujesz / ;)  wiec się ogarnij bo ty do normalnych nie należysz /no ty do normalności masz daleko /wszyscy się jakoś męczą /ja też /i biegają po Młynie/Wieżach i się tłuką  nie płaczą ze mają mało pkt /a czy ja płacze że mam mało? / jak trafisz na dużo osób to szybko się uzupełni pkt trochę szczęścia jak nie ten miesiąc to może inny  ;) kiedyś  mi napisałeś  ze się tu bawisz(bo bawię - najbardziej zabawne są osoby jak ty które spotykam na swojej zadymionej drodze / a ja widzę coś innego /chyba ciemność / bo jak ktoś cię wyprzedzi w pkt to zaraz płaczesz :) /kolega FoJeQ wyprzedził i niemam z tym problemu:D Nie widzę potrzeby rywalizacji z nim nawet /i ty to nazywasz zabawa ?? /no raczej i to przednią /a i nie wyjeżdżaj mi tu TS bo jak ci już pisałem to z pedofilami nie rozmawiam / mam nadzieje że wyłapiesz bana za tego wielokrotnego"pedofila" bo to się robi już nudne.Co ty myślisz że tu tylko dzieci grają?Jeśli tak to grubo się mylisz.Nie interesują mnie twoje przykre doświadczenia ze starszymi graczami w necie i proszę mnie do tego nie mieszać .

#34 Hekate

Hekate

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 11 Postów:

Napisany 17.08.2014 - 10:53:42

Tak kolega FoJeQ ci nie przeszkadza ze cię wyprzedził bo jest z tobą w gildii (BLACKDRIVE ) to ci nie przeszkadza ze cos szybko wbił pkt ?? a to ze TTTT wbił to już tak. TTTX mam nadzieje ze go wyprzedzisz na 19 lev  jak cos to pisz do mnie jak będzie on w grze ;) bo jak mnie  widzi to ucieka z młyna wiec nie nabije pkt a wieczorami mu się podkładają  i kończę to pisanie bo dla mnie zawsze będziesz płaczkiem i zmień nazwę gildii na Mamo lubię uciekać bo to wam lepiej pasuje

#35 GarbatyAnioł

GarbatyAnioł

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 22 Postów:

Napisany 17.08.2014 - 14:03:14

Tak kolega FoJeQ ci nie przeszkadza ze cię wyprzedził bo jest z tobą w gildii (BLACKDRIVE ) /Na Fojku też będzie jak 3dniowa kara minie /  to ci nie przeszkadza ze cos szybko wbił pkt ?? /on na te pkt cieżko pracuje sobie to ma /a to ze TTTT wbił to już tak. TTTX mam nadzieje ze go wyprzedzisz na 19 lev  jak cos to pisz do mnie jak będzie on w grze ;) bo jak mnie  widzi to ucieka z młyna /i nie tylko-wychodzę też z domu i idę się schować za biedronkę i dla jasności to fakt skrzydła idą w ruch ale wyjście raczej jak już niema kogo bić i ty jesteś to po co tam siedzieć ? :D /wiec nie nabije pkt a wieczorami mu się podkładają /czekam na wspomnianą weryfikację / i kończę to pisanie bo dla mnie zawsze będziesz płaczkiem /twoje zdanie faktycznie jest znaczące... :D /i zmień nazwę gildii na Mamo lubię uciekać bo to wam lepiej pasuje /poproszę o obiecany link do filmiku na yt który obiecałeś nagrać-dziś nawet się specjalnie ogoliłem i dokupiłem skrzydełek żebyś mógł sobie najlepsze ujęcia powybierać:D Co do nazwy gildii to ta mi się podoba ale dzięki za troskę /

#36 Horror29

Horror29

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 145 Postów:

Napisany 27.08.2014 - 01:57:18

Zabiora Wam dzieciaki mozliwosc juz wkrótce nabijania insygni na kumplach ....Wezcie sie za gre a nie kombinowanie. / dotyczy wszystkich tych w/w płaczków /.

#37 GarbatyAnioł

GarbatyAnioł

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 22 Postów:

Napisany 27.08.2014 - 11:06:38

RACJA:D ale przydały by się jakieś konsekwencje dla kombinatorów...jeżeli nie ban to blokada pkt w rank(żeby sobie mogli kombinować do woli bez profitów)albo chociaż  jakieś prace społeczne typu hekatee zamiatający varlone 1godz dziennie przez 30dni,albo polerowanie broni top20 w każdą sobotę;D 

#38 wojwojo

wojwojo

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 27 Postów:

Napisany 27.08.2014 - 11:07:49

echh płaczecie dzieci nad tym że komuś się podkładają MAMO! ON PODŁOŻYŁ SIĘ JEMU DAJ MU BANA! tak to wygląda ich sprawa a wy możecie sami pkt wbić a nie szukacie ludzi którzy się wam podłożą  :P

#39 GarbatyAnioł

GarbatyAnioł

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 22 Postów:

Napisany 28.08.2014 - 00:02:21

Albo za dużo dziś wypaliłem albo gościu UP plecie od rzeczy B)

"Ich sprawa że się podkładają a my możemy sami wbić pkt,a nie szukać ludzi którzy się nam podłożą?"

Po 1 to właśnie nie jest ich sprawa(może i była ale najwyższa pora to zakończyć) a po 2 to sami wbijamy pkt nie szukając łatwiejszej drogi jak w/w.BAN raczej odpada ale jak wspominałem są inne możliwości... ;)

w sumie pan"dorosły"(up-14latek nazywający innych dziećmi-paradox) i tak nic nie trybi dalej ale fajnie że coraz więcej osób dostrzega problem i temu nie przyklaskuje.   + 

• Immortalos likes this

#40 Hekate

Hekate

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 11 Postów:

Napisany 30.08.2014 - 07:32:06

Witam odczep się już ode mnie bo ciągle poruszasz mój temat. Jak ktoś by mi się podkładał to bym miał dużo pkt a zobacz ile ty masz to chyba tobie się podkładają . Ja już wiem co cię tak boli BezMajtek to że nie możesz mnie ubić solo w pt jak jesteście to macie co robić. Tak padłem jak mnie biliście ale tez potrafię wam dokopać a ty już raczej nie solo zapraszam na YT ( Hekate rq ) a filmików mam dużo tylko nie mam czasu żeby je zmontować ale będę dodawać co jakiś czas jaki z ciebie nie ogar pozdrawiam Wilczków xD

Dodaj odpowiedź

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych