Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ustawianie rankingu

pvp rank

62 replies to this topic

#1 GarbatyAnioł

GarbatyAnioł

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 22 Postów:

Napisany 10.08.2014 - 21:01:32

/poprzedni temat dotyczył zawodnika miesiąca więc proszę nie zamykać-tym razem agresor,z góry dziękuję:D

...za siedmioma górami,za siedmioma rzekami...blablabla....i smoki wymarły,chuck norris poszedł na emeryturę i niema komu pilnować rankingu fair play:D 

Wcześniej all kombinowali z zawodnikiem miesiąca a  teraz i na agresorze cyrki już są(i pewnie zawsze były,ale dopiero teraz się przekonałem na własnej skórze jak to wygląda...)

Na wejściu zaznaczam że to nie jest forma"płaczu" tylko próba otwarcia oczu przynajmniej kilku osobom;)

Topka agresora.....zacznijmy od TTTTT - zawrotne tempo nabijania pkt nie porównywalne do innych wyników,potrafi podskoczyć o parę tyś. w bardzo krótkim czasie gdy tylko ktoś zacznie deptać mu po ogonie.I może nikt mu się nie podkłada?To samo dotyczy Hekatee ale ten to już rarytas prawdziwy:D Tak zwana niania z młyna-dobre eq i gz umiejętności bo jest naprawdę dobry i ciężko go uwalić ale duża część jego pkt pochodzi od jego kolegów którzy mu się podkładają,a gdy już uzyska w miarę możliwą przewagę nad kolejnym miejscem(w rank).Potrafi się odwdzięczyć nabijając komuś ranking jak w przypadku ateny która ni z gruszki ni z pietruszki pojawiła się w rankingu nabijając 3/4pkt na plecach heka:D No dobra po to jest gildia niby...trzeba sobie pomagać tak?Ale to nie jest do końca fair po mojemu jeśli ktoś zupełnie przeciętny który nie poświęcił zbyt wiele czasu na grę,nie wydal za dużo(ale to już nie moja sprawa)wbija ranking na czyimś garbie bo samemu nie daje rady.Biega taki z nianią,niania robi dmg,leczy biednego żuczka a on sobie dobija i zbiera pkt:D W ten sposób dogonienie topki staje się praktycznie niemożliwe nawet jak byście siedzieli 24h wbijając rank,to i tak gdy tylko zaczniecie im deptać po piętach to czary mary i już odskoczą w 7milowych bucikach robiąc sobie papierową przewagę dla świętego spokoju na parę dni:D W ten sposób ustawia większość pierwszej dziesiątki i przytulą większość insygni:D W sumie to jest tego więcej ale poczekam na czerstwą gadkę w odpowiedzi urażonych(i niewinnych przecież xD ).

...aha i coś tam było wspomniane o konsekwencjach wyciągniętych od zweryfikowanych graczy(jak np Cocojambo).Jeżeli taka weryfikacja miała miejsce to gdzie te konsekwencje?Jeżeli nie to kiedy się za to weźmiecie? Proponuje zweryfikować cała topkę i wyłączyć wszystkim ściemniaczom przyznawanie pkt za kille lub nagradzanie ich ins-wtedy niech sobie biją do woli.Ja tam nie mam na sumieniu nic,tracę czas nastukaffszy żeby gonić ściemniaczy(godziny z łukiem w 1 ręce i groooobym lolkiem w 2) więc taka weryfikacja konkretna i bliższe przyjrzenie się tej sprawie jest mi na rękę.

Ziarenko prawdy zasiane : WASZ RUCH:D

• Villermo likes this

#2 Guest_Frethus_*

Guest_Frethus_*
  • Guests

Napisany 11.08.2014 - 14:21:47

Miło iż zaczynasz ode mnie :) Co do punktów nabiłem je uczciwie ponadto tempo nabijania tych pkt nie jest wcale takie zawrotne http://www.royalquest.ru/ratings/ oto  agresor rosyjski u nas poprostu mało kto stara sie wbić jakąś konkretną sume tak wiec da sie :) Również jestem za tym by gracze z top byli jakoś weryfikowani 

• Villermo likes this

#3 GarbatyAnioł

GarbatyAnioł

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 22 Postów:

Napisany 11.08.2014 - 18:23:12

To git jak jest miło i nie sypiesz mi tu czerstwymi textami jak hekatee która ciągle odwraca kota ogonem i zawsze znajdzie jakąś durnowatą wymówkę:D 

No nie gadaj że tempo takie całkiem normalne...ten ss pewnie z końcówki miesiąca;p (mylę się?) Ale jeżeli faktycznie twój przypadek jest naprawdę nie podszyty jakąś jedną wielką ściemą to ty musisz tam spać na zerro,dzierżawić toy toya i zamawiać tam szamke,a jakoś częściej cie widzę na 60tce niż na alcie(ostatnio pajacującego w Elgore z pieczęciami xD) Ale cóż skoro sumienie czyste masz to przynajmniej jeden głos więcej żeby weryfikacja ruszyła i ktoś zrobił porządek z ustawianym rank...

Ciekawe tylko czy teraz ty nie starasz się odwracać kota ogonem jak w/w niania z młyna,bo z tego co pamiętam to wjechaliście na Rage w zawodniku miesiąca że nie do końca ogarnięta siostra(Porki) całkiem nie ogarniętego Ricooo podkłada się Pszexowi(nie pamiętam pisowni nicku-możliwy błąd),więc kiszka by była jak by się okazało że ty robisz to samo-jako Wariat-zadeklarowany wielbiciel Rage;)

...można jakieś info od team co z ta weryfikacją???

#4 miki4747

miki4747

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 7 Postów:

Napisany 11.08.2014 - 18:34:44

Czyli przyznajesz że Rage podkłada się ??

#5 Guest_Frethus_*

Guest_Frethus_*
  • Guests

Napisany 11.08.2014 - 18:37:21

No nie gadaj że tempo takie całkiem normalne...ten ss pewnie z końcówki miesiąca;p (mylę się?) 

przykro mi ale to nie ss, to aktualny ranking  z serwera rosyjskiego :)

#6 GarbatyAnioł

GarbatyAnioł

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 22 Postów:

Napisany 11.08.2014 - 20:14:15

Faktycznie:) lolek zasłonił i przeoczyłem,ale to nie zmienia faktu że tam też mogą kombinować:D Zorganizowana grupa przestępcza ustawia przetargi,walki obsadza stołki w sejmie i ranking na wszystkich serwerach royala:D Jutro będzie o tym  na tvn24 a mnie odstrzelą za długi język  :o

#7 GarbatyAnioł

GarbatyAnioł

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 22 Postów:

Napisany 11.08.2014 - 20:18:12

Czyli przyznajesz że Rage podkłada się ??

Nie -przyznaje co widzę na ss załączonym w poprzednim temacie dotyczącym zawodnika miesiąca.

Rage jest całkiem spoko nie licząc rarytasów pokroju Coco...lub np Ricooo i najnowszych ex wariatów(samis,Taykyoku i ten rolnik od koszenia siana)to są naprawdę oke:D 

#8 wsadziok

wsadziok

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 24 Postów:

Napisany 11.08.2014 - 21:08:38

potwierdzam sam na mojej postaci wbiłem w jakieś 3 godziny wbiłem około 2k punktów.  Da się. jestem teraz 3 4 czy piąty a gram z godzinkę dziennie w zerro. I TYLE nie płaczcie juz.

#9 wsadziok

wsadziok

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 24 Postów:

Napisany 11.08.2014 - 21:10:43

a TTTTT po prostu dużo gra. Często chodzę do wiezy i np zabijam grupki nawet po 4 osoby i nigdy nie widziałem żadnego podkładania.

#10 max85@op.pl

max85@op.pl

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 40 Postów:

Napisany 11.08.2014 - 21:22:43

Ile ci zapłacili zebys tak napisał ? XD

#11 miki4747

miki4747

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 7 Postów:

Napisany 11.08.2014 - 22:02:14

na oczy takiej sumy nie widziałeś synku ^^

#12 miki4747

miki4747

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 7 Postów:

Napisany 11.08.2014 - 22:07:44

Nie -przyznaje co widzę na ss załączonym w poprzednim temacie dotyczącym zawodnika miesiąca.

Rage jest całkiem spoko nie licząc rarytasów pokroju Coco...lub np Ricooo i najnowszych ex wariatów(samis,Taykyoku i ten rolnik od koszenia siana)to są naprawdę oke:D 

Piszesz tak bo jesteś jednym z Rage lub poprostu masz tam znajomego.

Nawet, jesli sąna to dowody że Rage nie gra fair play ......

#13 GarbatyAnioł

GarbatyAnioł

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 22 Postów:

Napisany 12.08.2014 - 09:42:06

Piszesz tak bo jesteś jednym z Rage lub poprostu masz tam znajomego.

Nawet, jesli sąna to dowody że Rage nie gra fair play ......

Nie nie jestem jednym z Rage ale byłem przez jakiś czas,tak mam tam znajomego a nawet kilku,ale co to zmienia?

potwierdzam sam na mojej postaci wbiłem w jakieś 3 godziny wbiłem około 2k punktów.  Da się. jestem teraz 3 4 czy piąty a gram z godzinkę dziennie w zerro. I TYLE nie płaczcie juz.

Nie rozśmieszaj mnie przyjacielu mojej zdechłej pszczoły-grając godzinkę dziennie/i bijąc tylko rank w tym czasie nie trafisz nawet do 20tki pierwszej na koniec miecha.

#14 wsadziok

wsadziok

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 24 Postów:

Napisany 12.08.2014 - 18:08:19

to wejdzcie na wieze 20 +

spytajcie sie miszczuu jak w jeden dzien wszedł do pierwszej 5

mając słabe itemy

w wiezy nie opłaca sie podstawienie bo to por prostu wiecej czasu zajmie . W zawodniku to inna sprawa i ludzi tam bija ten rank niuczciwie

Jak chcecie to mogę liva zrobić jak nabijam punkty

a poza tym gdzie wy macie rage w rankingu bo ja ich tam nie widze. Chyba wam zapłacili za takie gadanie

to co robimy liva tylko muszę to ogarnąć bo ta pierwszy razy by było

#15 wsadziok

wsadziok

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 24 Postów:

Napisany 12.08.2014 - 18:36:05

po prostu w tym temacie zebrały się płaczki które grac nie umieją i tracą tak punkty za dedanie i sie dziwia co tak mało

#16 GarbatyAnioł

GarbatyAnioł

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 22 Postów:

Napisany 12.08.2014 - 21:50:58

to wejdzcie na wieze 20 +  /Mam dużo postaci żuczku po 2,3 klasy każdy przedział lv i swoje wiem;)

spytajcie sie miszczuu jak w jeden dzien wszedł do pierwszej 5 

mając słabe itemy  / na początku miesiąca chyba...oświeć mnie ile pkt nabił przez 1 dzień???

w wiezy nie opłaca sie podstawienie bo to por prostu wiecej czasu zajmie . W zawodniku to inna sprawa i ludzi tam bija ten rank niuczciwie /to co tobie się nie opłaca innemu może się opłacać:D

Jak chcecie to mogę liva zrobić jak nabijam punkty /Dla mnie możesz nawet zrobić papierowego wilkołaka origami

a poza tym gdzie wy macie rage w rankingu bo ja ich tam nie widze. Chyba wam zapłacili za takie gadanie /wręcz przeciwnie bo większość kombinatorów w agro to wariaci właśnie a nie Rage:D

to co robimy liva tylko muszę to ogarnąć bo ta pierwszy razy by było /działaj,działaj-nie zapomnij o wilkołaku...

#17 wsadziok

wsadziok

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 24 Postów:

Napisany 13.08.2014 - 13:12:30

miszczu nabił przez jakieś 2 dni około 2k punktów bo chciał mnie wyprzedzić w rankingu i udało mu się bo akurat robiłem zawodnika lecz ostatnio go coś nie widać.

#18 wsadziok

wsadziok

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 24 Postów:

Napisany 13.08.2014 - 13:19:17

Garbaty podaj swój nick w grze. Pokaże ci jak sie punkty w wiezy zbiera na poziom 20 + . Tam sie podstawianie nie opyla bo sa inni ludzie np na poziomie 25 ktorych mam na cios z ukrycia.

#19 GarbatyAnioł

GarbatyAnioł

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 22 Postów:

Napisany 13.08.2014 - 15:53:28

miszczu nabił przez jakieś 2 dni około 2k punktów bo chciał mnie wyprzedzić w rankingu i udało mu się bo akurat robiłem zawodnika lecz ostatnio go coś nie widać.

2000 w 2 dni przy dość intensywnej grze to nie to samo co 10 000 nie wiadomo skąd:D zresztą sam widziałem na własne oczy(zanim usunąłem parę osób z listy znajomych) jak świeci pustkami praktycznie,idę off i logam na przypadkowego alta,wbijam do środka a tu pach na respie raptem stoją 3 randomy i sie  nawet nie ruszają tylko czekają...chyba na pizze bo przecież nikt się nie podkłada no tak?Możesz tu pisać ile chcesz ja i tak wiem że na 100% parę osób z topki rank kombinuje jak może i duża część ich pkt jest najzwyczajniej w świecie "LEWA" .Nawet jeżeli mają konkretne eq i ogarniają swoją klasę to nie mogą przeżyć utraty miejsca i jak nie idzie uczciwie nabić albo za długo to trwa to sobie sprawę ułatwiają.Nawet ktoś się kiedyś mi sam przypucował ocb ale nie będę z niego robił konfiturki i cytował go tu albo bawił w ss bo go koledzy zlinczują albo wyłapie kicka z guild:D

Garbaty podaj swój nick w grze. Pokaże ci jak sie punkty w wiezy zbiera na poziom 20 + . Tam sie podstawianie nie opyla bo sa inni ludzie np na poziomie 25 ktorych mam na cios z ukrycia.

No i co mi chcesz pokazać niby?Miał być wilkołak origami i niema-nie jesteś wiarygodny:D Dobrze wiem jak wygląda to na każdym przedziale lv.Taki przeciętny 25lv o którym mówisz dostanie w czoło z 5moze10 razy max i z reguły odpuszcza, a tacy"pomagacze" wracają do momentu awansu w rank oprawcy:D I co może mi powiesz że taki np Coco w ostatnim miesiącu nawet w 20tce nie był i raptem jak się kończył miesiąc to się do topki wbił na stygmacie???Tam też może tyle osób na"hita"lata?Sam siebie oszukujesz żuczku są kombinatorzy i oboje o tym wiemy...część osób gra fair wbijając rank ale są tacy którzy wolą to sobie ułatwić... Prędzej czy później to wypłynie bo to jest do sprawdzenia przecież i zobaczymy co napiszesz jak te niby"konsekwencje"zostaną wyciągnięte....

#20 miki4747

miki4747

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 7 Postów:

Napisany 13.08.2014 - 16:14:51

Człowieku co ty piszesz.....

2000 w 2 dni przy dość intensywnej grze to nie to samo co 10 000 nie wiadomo skąd:D

Dzisiaj mamy 13 .. to oczywiście że jest możliwe wbić 10000 pkt.

Widać że kolego jest zazdrosny ^^

Dodaj odpowiedź

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych