Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zimobranie

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
27 replies to this topic

#21 Razzy

Razzy

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 06.12.2013 - 23:46:58

Witam

Czy będą uzupełniane klucze do gier? Chciałem kupić Resident Evil: Revelations, ale jest w sklepie jako niedostępny, więc wnioskuję, że skończyły się klucze, a bardzo chciałem tą grę kupić.

cya

Raziel-chan

#22 CriX Doomsday

CriX Doomsday

Kolekcjoner Gier

• Members
  • Pip
  • 12 Postów:

Napisany 07.12.2013 - 12:10:07

Czy promocje zostają do końca zimobrania, czy można je kupić tylko max do dnia wstecz? Pytam bo nie widzę promocji z przedwczoraj.

Dodaj obrazekDodaj obrazek

#23 Marcin

Marcin

Matuzalem

• Król Forum
  • 1649 Postów:

Napisany 07.12.2013 - 12:20:23

Witam

Czy będą uzupełniane klucze do gier? Chciałem kupić Resident Evil: Revelations, ale jest w sklepie jako niedostępny, więc wnioskuję, że skończyły się klucze, a bardzo chciałem tą grę kupić.

cya
Raziel-chan

Dziś nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie. Zobaczymy w poniedziałek.

Czy promocje zostają do końca zimobrania, czy można je kupić tylko max do dnia wstecz? Pytam bo nie widzę promocji z przedwczoraj.

Już Ci odpisałem na FB. Nie ma gry, która by była przez cały okres trwania promocji. A ile trwają promocje na konkretne tytuly? Nie ma zasady.

#24 CriX Doomsday

CriX Doomsday

Kolekcjoner Gier

• Members
  • Pip
  • 12 Postów:

Napisany 07.12.2013 - 12:55:21

Kupiłem Remember Me bo pisało na stronie że na Steam. Wysłałem kod bratu i wychodzi że jednak nie, bo nieprawidłowy "klucz produktu". I co mamy teraz zrobić? Kupiłem to dla niego i nie można aktywować i zainstalować :(

#25 Marcin

Marcin

Matuzalem

• Król Forum
  • 1649 Postów:

Napisany 07.12.2013 - 13:12:12

Kupiłem Remember Me bo pisało na stronie że na Steam. Wysłałem kod bratu i wychodzi że jednak nie, bo nieprawidłowy "klucz produktu". I co mamy teraz zrobić? Kupiłem to dla niego i nie można aktywować i zainstalować :(

Pisz na pomoc@muve.pl. Opisz sprawę. Zobaczymy, co się uda zrobić.

#26 Jerzy Stoszek

Jerzy Stoszek

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 185 Postów:

Napisany 07.12.2013 - 14:20:25

Szkoda że w katalogu sprzedaży i promocji (Zimobrania) nie ma:

1.Wszystkich DLC do... "Europy Universalis III" - wiem Cenega tego jeszcze nie wydała ale czy Muve.pl nie może to sprzedawać w wersji digital?

2.Wszystkiego zw. z...  "Victoria II" czyli dodatki i DLC.(konkurencja "gram.pl"  to ma - dlaczego tego nie ma Muve.pl ?

3.Czy Cenega alians Muve.pl nie byłaby zainteresowana grami z rodziny "Panzer Corps" a w ogóle tego co tworzy:  "The Lordz Games Studio" i "Matrix Games/Slitherine (strategie)?

#27 CriX Doomsday

CriX Doomsday

Kolekcjoner Gier

• Members
  • Pip
  • 12 Postów:

Napisany 07.12.2013 - 14:30:03

Napisałem do pomocy. Szkoda że brat na weekendzie nie pogra :(

Szkoda że nie ma jakiejś fajnej paczki DLC do Borderlands 2 za 10 pln tylko trzeba kupić GOTY za 35 PLN.

#28 Marcin

Marcin

Matuzalem

• Król Forum
  • 1649 Postów:

Napisany 07.12.2013 - 16:19:05

Szkoda że w katalogu sprzedaży i promocji (Zimobrania) nie ma:

1.Wszystkich DLC do... "Europy Universalis III" - wiem Cenega tego jeszcze nie wydała ale czy Muve.pl nie może to sprzedawać w wersji digital?

2.Wszystkiego zw. z...  "Victoria II" czyli dodatki i DLC.(konkurencja "gram.pl"  to ma - dlaczego tego nie ma Muve.pl ?

3.Czy Cenega alians Muve.pl nie byłaby zainteresowana grami z rodziny "Panzer Corps" a w ogóle tego co tworzy:  "The Lordz Games Studio" i "Matrix Games/Slitherine (strategie)?

Erm. To tak - muve.pl i Cenega to już od jakiegoś czasu dwa zupełnie oddzielne i samodzielne byty. Jeżeli chcesz zapytać się Cenegi o coś - musisz pisać do nich. Co do katalogu na Zimobraniu - widocznie tylko takie tytuły zostały ustalone z wydawcami.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych