Skocz do zawartości

Zdjęcie

Głosujemy: Czy wprowadzamy najnowszy patch już teraz?

patch update royal quest zmiany

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
60 replies to this topic

Ankieta: Nowy patch na serwerze Chrobry II (75 użytkowników głosowało)

Czy chcecie, abyśmy wprowadzili nowy patch, mimo prawdopodobnych niedociągnięć w nim zawartych?

1. Tak, już teraz. (51 głosów [68.00%])

Procent głosów: 68.00%

2. Nie, poczekajmy na poprawki. (24 głosów [32.00%])

Procent głosów: 32.00%

Głosuj

#41 Kaniorek96

Kaniorek96

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 31.05.2014 - 21:22:30

jeżeli można poczekać to tak do połowy czerwca i będzię git :)

#42 fenixswiatla

fenixswiatla

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 01.06.2014 - 20:05:06

A ja jestem za patchem ponieważ jak mamy sie urzerać z niedoróbkami to się zabierzmy za to jak najszybciej..

Jestem zdanie iż jeżeli rosjanie rozwiaża cześć problemów to napewno nie wszystkie. 

Jak tam bedzie to już stabilne to u nas wyjdą błedy do których oni sie nie  przyznają a my i tak nie dostaniemy w pełni sprawnego produktu

I jeszcze takie pytanie do Polskiej ekipy niema wprawdzie o tym mowy ale czy ten patch kończy faze open beta w rosji czy nie.

#43 FunkyBeast

FunkyBeast

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 74 Postów:

Napisany 01.06.2014 - 20:41:56

@up

postaram się sparafrazować Twoją wypowiedź, bo myślę podobnie, tylko inny wynik mi wyszedł po prostu.

Jestem za WSTRZYMANIEM się od wprowadzenia patcha. Jak mamy ubolewać (się) nad niedoróbkami, to poczekajmy na to, oby jak najkrócej. Jestem zdania, iż jeżeli rosjanie rozwiążą część problemów, to na pewno nie wszystko i jak tam będzie wersja stabilna, to U NICH wyjdą błędy, które przeoczyli a my dostaniemy POPRAWIONĄ wersję, ten tydzień - 2 później.

To jest najnowszy patch, a my dalej nie mamy 2-óch wcześniejszych. Jest tyle zmian, ale co tam ! Po co ktoś miałby czytać cokolwiek, jak można zagłosować od razu : chcemy wszystko na raz. Sam chciałbym zobaczyć jak będzie wyglądał mój rozbójnik po buffie, albo jak zmienią się walki o zamki/arkon. Nie znaczy to, że mi się jakoś specjalnie spieszy. 

Spoiler

#44 sQiler

sQiler

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 90 Postów:

Napisany 01.06.2014 - 21:49:50

Norad, a może wprowadzić tak natychmiastowo obecny patch jaki jest u ruskich?
  • Norad likes this

30m5s1w.jpg

#45 FunkyBeast

FunkyBeast

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 74 Postów:

Napisany 01.06.2014 - 23:05:39

Na to bym zagłosował !

Skoro ten nowy jest jeszcze nie gotowy... Ale z drugiej strony czy jest sens robienia 2-óch, naprawdę dużych patchy w krótkim okresie czasu ? 

Spoiler

#46 fenixswiatla

fenixswiatla

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 02.06.2014 - 09:34:04

Drogi Graczu zarzuciłes mi czytanie bez zrozumienia. Informuje ze przeczytałem cały topik i rozumiem ze tak jakby sa 3 patche do pobrana 2 zaległe i ten najnowszy. Ale skoro nam administracja proponuje ten patch to znaczy ze sa mozliwosci techniczne aby go wprowadzić.Zastanawiające jest dla mnie tylko to żwe o tych 2 zaległych patchach milczą.Zastanawiam sie czy my nie dostaniemy przypadkiem takiej paczki 3 w 1 No chyba że ankieta wyjdzie na nie.Najśmieszniejsza sytuacja byłaby wtedy gdyby ankieta wyszła na Tak a my dostalibyśmy komunikat o tym że "Z przyczyn technicznych narazie nie jest możliwe jego wprowadzenie'.Jednak jeżeli tak by sie stało byłaby to kompromitacja wydawcy po całości. Polska ekipa zaliczyła już małą wtope tutaj bo głosowanie powinno sie rozpocząć od 29.05 Kiedy to tutaj pojawił sie przeetłumaczony change log.Ale nie tylko ja to zauważyłem

#47 FunkyBeast

FunkyBeast

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 74 Postów:

Napisany 02.06.2014 - 10:18:00

Nie zarzucałem Tobie braku umiejętności czytania ze zrozumieniem. Udało mi się rozszyfrować ogólny sens. Nawet po edycji ( zauważyłem, że się teraz trochę różni ) Twój post jest pełen błędów ale widzę, że zrozumiałem przekaz, tak jak i Ty zrozumiałeś te 3 strony postów. Mamy różne zdania i tyle. Wolę poczekać na poprawki, które mogą być wprowadzone jedynie po rosyjskiej stronie, a które my możemy jedynie skopiować. W ostatnim za to poście trafiasz w sedno. Też spodziewam się, że prędzej wrzucą wszystko na raz i to w momencie otworzenia angielskiego serwera. Na rosyjskim może być wcześniej, nawet powinno być wcześniej. Sam polski serwer CBT powstał po wielkim patchu, przed którym skille były wybierane w kółku. Co do ankiety, to wynik już dużo się nie zmieni i od początku wygląda na przewagę ZA do PRZECIW jak 2 do 1. Wygrała więc opcja wprowadzenia wszystkiego na raz. Ostatecznie, żeby nie było żadnych komunikatów " Z przyczyn technicznych... ", mogą "przedłużyć" czas ankiety aż wprowadzenie będzie możliwe, co na jedno wyjdzie. Prawda jest taka, że to co polska załoga jest w stanie zrobić, zależy od rosjan, w sensie technicznym i prawnym. Nie mogą nic wprowadzić u nas, zanim nie dostaną na to pozwolenia.  

Spoiler

#48 Dagother

Dagother

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 22 Postów:

Napisany 05.06.2014 - 08:14:36

Głosowanie było ale nadal nie wiemy co z patchami... Czy ktoś z administracji mógłby napisać czy zostało coś w tej sprawie ustalone? Czy i kiedy będzie wprowadzony patch, który jest obecnie na rosyjskich serwerach i co z tym najnowszym patchem?

#49 Norad

Norad

GOSU

• Royal Quest Community Manager
  • 1602 Postów:

Napisany 05.06.2014 - 10:01:39

(...) Czy ktoś z administracji mógłby napisać czy zostało coś w tej sprawie ustalone? Czy i kiedy będzie wprowadzony patch, który jest obecnie na rosyjskich serwerach i co z tym najnowszym patchem?

Otrzymaliśmy właśnie informacje, że nowy patch trafi do Polski w przyszłym tygodniu. Jest to informacja na 90% pewna realizacji.

Im bliżej będzie tego terminu, postaramy się Wam podesłać bardziej precyzyjne informacje, łącznie z pełnym patchnotes.

• Fairis and Dagother like this

#50 _Naib_

_Naib_

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 94 Postów:

Napisany 05.06.2014 - 10:26:04

Otrzymaliśmy właśnie informacje, że nowy patch trafi do Polski w przyszłym tygodniu. Jest to informacja na 90% pewna realizacji.

Im bliżej będzie tego terminu, postaramy się Wam podesłać bardziej precyzyjne informacje, łącznie z pełnym patchnotes.

Super :)

Mam tylko prośbę, by Administracja zamieściła pełne patchnotes dla każdego patcha z osobna, jeżeli przeskoczymy o kilka patchy do przodu. Będzie wiadomo czego się spodziewać, oraz co ewentualnie raportować. ;)

• Norad and Fairis like this

#51 FunkyBeast

FunkyBeast

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 74 Postów:

Napisany 05.06.2014 - 12:03:54

"Otrzymaliśmy właśnie informacje, że nowy patch trafi do Polski w przyszłym tygodniu."

Czy nasza ankieta miała jakikolwiek wpływ na tą decyzję ? Zabrakło czegoś w stylu "w związku z większością głosów postanowiliśmy wprowadzić najnowszy patch jak najszybciej". Tak tylko się zastanawiam.

Spoiler

#52 Antares

Antares

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 77 Postów:

Napisany 05.06.2014 - 22:45:48

Fakt, przydałoby się jakieś podsumowanie, wynik ankiety = wprowadzamy nowy patch, czy tak będzie? Jeżeli nie to kiedy wprowadzimy patche, które są obecnie na rosyjskim serwerze?

Fajnie gdyby w końcu bonus dmg z broni został naprawiony bo obecnie jest to dosyć zabawne.

Biore do ręki jeden miecz. Mam 806 ataku kiedy założe drugi, który  powinien dać mi jeszcze więcej DMG dostaje kare do damage. Po założeniu drugiego miecza mam 790 ataku. :/?

#53 Norad

Norad

GOSU

• 1602 Postów:

Napisany 06.06.2014 - 08:19:16

Oczywiście, że braliśmy Wasze opinie pod uwagę i to one były kluczowe. Niemal 70% użytkowników uznało, że warto wdrożyć ten nowy patch już teraz :)

#54 krepo123

krepo123

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 136 Postów:

Napisany 07.06.2014 - 20:22:28

Według mnie warto dać ten nowy patch gdyż na 60lv wieje nudą i nie ma za bardzo co robić. Oczywiście low lvl na tym stracą bo słabsze gildie (w których nie ma osób na 60lv) ucierpią ale myślę że w aktualnej fazie gry jest już dużo osób na maksymalnym poziomie.

I jeśli mogłbym zapytać to czy mógłby ktoś z administracji podesłać jakąś dokładną lub przybliżoną datę wprowadzenia patcha?? Z góry dziękuję!!

#55 Norad

Norad

GOSU

• 1602 Postów:

Napisany 09.06.2014 - 11:32:02

I jeśli mogłbym zapytać to czy mógłby ktoś z administracji podesłać jakąś dokładną lub przybliżoną datę wprowadzenia patcha?? Z góry dziękuję!!

Na 99% będzie to już ta środa (11.06). Dokładniej będę informował jeszcze dzisiaj.

• Fairis likes this

#56 Norad

Norad

GOSU

• 1602 Postów:

Napisany 10.06.2014 - 10:58:51

Ok. 18:00 udostępnimy Wam patchnotes. Wygląda na to, że działamy zgodnie z planem :)

Jutrzejsza przerwa (od 11:00) będzie sporo dłuższa niż zwykle, ale o tym będziemy jeszcze pisać, również na stronie i FB.

• _Naib_ likes this

#57 Sheitah

Sheitah

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 318 Postów:
  • LocationZ lasu

Napisany 10.06.2014 - 11:51:47

Szczerze? Nie mogę się doczekać, aby przeczytać co tam się pozmienia :P

• Norad likes this

#58 Dagother

Dagother

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 22 Postów:

Napisany 10.06.2014 - 13:53:42

Ok. 18:00 udostępnimy Wam patchnotes. Wygląda na to, że działamy zgodnie z planem :)

Jutrzejsza przerwa (od 11:00) będzie sporo dłuższa niż zwykle, ale o tym będziemy jeszcze pisać, również na stronie i FB.

Rozumiem, że będą to wszystkie patch notes od naszej obecnej wersji do wersji najnowszej? Czy tylko patch notes najnowszej aktualizacji?

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

#59 Fresque

Fresque

Royal Quest GM

• Royal Quest Support
  • 966 Postów:

Napisany 10.06.2014 - 14:03:59

Do wszystkich wersji od obecnej.

Edit: udało nam się pogonić tłumaczy, zaraz się wszystkie patchnotes pojawia na forum.

• Norad and Dagother like this

Zanim napiszesz wątek o błędzie lub zgłosisz błąd w grze kliknij TUTAJ