Skocz do zawartości

Zdjęcie

Głosujemy: Czy wprowadzamy najnowszy patch już teraz?

patch update royal quest zmiany

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
60 replies to this topic

Ankieta: Nowy patch na serwerze Chrobry II (75 użytkowników głosowało)

Czy chcecie, abyśmy wprowadzili nowy patch, mimo prawdopodobnych niedociągnięć w nim zawartych?

1. Tak, już teraz. (51 głosów [68.00%])

Procent głosów: 68.00%

2. Nie, poczekajmy na poprawki. (24 głosów [32.00%])

Procent głosów: 32.00%

Głosuj

#21 Norad

Norad

GOSU

• Royal Quest Community Manager
  • 1602 Postów:

Napisany 28.05.2014 - 15:58:46

To po co ankieta skoro nie macie tłumaczenia? 

Tutaj chodzi o sprawę, jak to ujęła NineArtsDragon.

Kwestię najważniejszych zmian poruszy zaraz Freska (sprawdzajcie edycję pierwszego posta).

#22 Fairis

Fairis

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 124 Postów:

Napisany 28.05.2014 - 16:03:54

Specjalnie dla Fairis  http://sjp.pwn.pl/

Dzieki, przyda sie)) Wiem, ze robie bledy, ale polski nie jest moja ojczysta mowa, choc grajac na Chrobrym stale praktykuje sie.

• IVIeron likes this

#23 IVIeron

IVIeron

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 55 Postów:

Napisany 28.05.2014 - 16:22:46

Nawet jeżeli większość głosów będzie na tak to ten patch kiedy będzie wprowadzony? na dniach czy w następną środę?

#24 Dagother

Dagother

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 22 Postów:

Napisany 28.05.2014 - 16:24:22

A ja mam jeszcze pytanie/prośbę do adminów czy istniała by możliwość darmowego zresetowania talentów/statów po wprowadzeniu najnowszej wersji gry ze względu na zmiany w skillach i talentach.

#25 Antares

Antares

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 77 Postów:

Napisany 28.05.2014 - 16:24:57

Dobre pytanie!:D

#26 Fairis

Fairis

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 124 Postów:

Napisany 28.05.2014 - 16:26:46

Chrobry II, mówimy tu już o przyszłym tygodniu!).

Dla IVIeron :)

• Norad and IVIeron like this

#27 IVIeron

IVIeron

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 55 Postów:

Napisany 28.05.2014 - 16:31:42

Dzieki, nie zauwazyłem :P 

Ja bym się jeszcze wstrzymał z tym patchem skoro mówicie że będą bugi 

#28 Ronnie

Ronnie

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 37 Postów:
  • LocationMiasto Spotkań

Napisany 28.05.2014 - 17:52:00

Jakby ktoś interesował się rosyjską wersją rq, to wiedziałby jakie zmiany niesie patch. Zamki będą kompletnie zmienione razem z arkonem. Od nowego patcha możliwość pokonania arkonu będą mieli gracze, którzy brali udział w oblężeniu, a nie cała gildia. Z Arkonu będzie można zdobyć nową walutę zwaną odłamkiem arkonu, za którą będzie można kupować różne karty, również bossów!

Zostanie znerfiona regeneracja czarodzieja i opatrunek snajpera. 

Część zmian pewnie będzie korzystna, część nie. Na moje, powinniśmy mieć serwer testowy, na którym gracze mogliby przetestować zmiany.

• IVIeron likes this

5rlxnuz83x1r_t.jpg

Jesteśmy otoczeni??!!

Wspaniale!!! Możemy atakować we wszystkich kierunkach!!!

#29 Antares

Antares

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 77 Postów:

Napisany 28.05.2014 - 18:07:28

Brzmi cudownie, jestem za update jeszcze dzisiaj :lol: Cóż, widze 70% przewagi, nowy update wchodzi do europarlamentu.

#30 Zlodziejos

Zlodziejos

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 23 Postów:

Napisany 29.05.2014 - 06:58:51

Jakby ktoś interesował się rosyjską wersją rq, to wiedziałby jakie zmiany niesie patch. Zamki będą kompletnie zmienione razem z arkonem. Od nowego patcha możliwość pokonania arkonu będą mieli gracze, którzy brali udział w oblężeniu, a nie cała gildia. Z Arkonu będzie można zdobyć nową walutę zwaną odłamkiem arkonu, za którą będzie można kupować różne karty, również bossów!

Zostanie znerfiona regeneracja czarodzieja i opatrunek snajpera. 

Część zmian pewnie będzie korzystna, część nie. Na moje, powinniśmy mieć serwer testowy, na którym gracze mogliby przetestować zmiany.

jak najbardziej sie zgadzam ale zanim wprowadzone zostana zmiany  niech moze administracja dokonczy sprawy z banami a potem bierze sie za cos nowego bo tak znajac zycie ktoras z spraw zejdzie na boczny tor a w tym wypadku zapewne sprawa banow 

5rlxnuz83x1r_t.jpg

#31 Norad

Norad

GOSU

• 1602 Postów:

Napisany 29.05.2014 - 08:11:03

jak najbardziej sie zgadzam ale zanim wprowadzone zostana zmiany  niech moze administracja dokonczy sprawy z banami a potem bierze sie za cos nowego bo tak znajac zycie ktoras z spraw zejdzie na boczny tor a w tym wypadku zapewne sprawa banow 

W tej kwestii jeśli dalej masz jakieś uwagi, napisz do mnie proszę na PW.

#32 Sitasofa

Sitasofa

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 192 Postów:
  • LocationElblag

Napisany 29.05.2014 - 11:09:40

<post nie nawiązuje do tematu - usunięty>

#33 Dekadent

Dekadent

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 25 Postów:
  • LocationŁódzkie

Napisany 29.05.2014 - 13:21:51

Ta ankieta powinna sie pojawić dopiero po ogarnięciu czy da się grać na nowym paczu bez poprawek. Bo jeśli wrzucicie go w ciemno a będzie tam 500000 bugów to nie będzie zbyt dobre. Wrzućcie obecny patch co w rosji jest i następny dopiero jak go ocenicie w kwestii grywalności i stabilności a jak będzie dość słabo wypadał to poczekajcie na poprawkę.

Administracja Sama powinna wpaśc na to co napisałem u góry a nie dawać ludzią pole do negatywnych komentarzy.

• IVIeron likes this

#34 Norad

Norad

GOSU

• 1602 Postów:

Napisany 29.05.2014 - 14:01:00

Ta ankieta powinna sie pojawić dopiero po ogarnięciu czy da się grać na nowym paczu bez poprawek. 

Oczywiście, że będzie się dało grać ;-)

#35 Venomous

Venomous

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 52 Postów:

Napisany 29.05.2014 - 14:51:43

Chciałbym dodać od siebie, że lepiej zaczekać na pełną eliminację błędów. Z mojej strony podziękowania dla administracji, ponieważ nadchodzące zmiany są naprawdę ciekawe. Ja wychodzę z założenia, że nie odrazu do wszystkiego się dochodzi, tylko małymi kroczkami i cierpliwością. Pozdrawiam Administrację.

• Norad and IVIeron like this

#36 Fairis

Fairis

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 124 Postów:

Napisany 29.05.2014 - 16:22:30

UPDATE 29.05: Rosjanie przełożyli właśnie uruchomienie nowej aktualizacji. Przyszły tydzień nie będzie możliwy.

Wiec nie bedzie zadnych aktualizacji, nawet tych, wczesniejszych??

#37 Norad

Norad

GOSU

• 1602 Postów:

Napisany 29.05.2014 - 16:42:19

Wiec nie bedzie zadnych aktualizacji, nawet tych, wczesniejszych??

Fairis, będą oczywiście! :) Ale najnowsza łatka nie wejdzie globalnie do użytku w przyszłym tygodniu, tak jak zakładano.

• Fairis likes this

#38 Treu1

Treu1

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 229 Postów:
  • LocationNordrhein-Westfalen

Napisany 29.05.2014 - 20:50:29

Administracja i tak mnie zadziwia i jestem pelen podziwu ze robi tu jakas ankiete co do update , pograli byscie w inne gry np firmy Bigpoin - tam nikt nie pyta czy chcecie a nawet nie informuje ze ma byc jakis update ;)

Bugi-a widzieliscie jakas gre bez bugow ? problem tylko w tym jak szybko je sie usuwa/naprawia a nie czy beda ;p

Tak czy siak update bedzie wiec lepiej miec to szybciej za soba a nie czekac np miesiac a nastepnie i tak sie jakis bug znajdzie obojetne celowo czy przypadkiem ale i tak cos zawsze gracz znajdzie ;)

Szanuj tych co płacą bo dzięki nim grasz za free 

#39 Horror29

Horror29

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 145 Postów:

Napisany 30.05.2014 - 14:17:40

Nie zostajmy w tyle ...bo zostaniemy na zawsze:) Kazde nowe patche itd ++++++++++++++

#40 _Naib_

_Naib_

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 94 Postów:

Napisany 30.05.2014 - 16:33:55

A ja mam jeszcze pytanie/prośbę do adminów czy istniała by możliwość darmowego zresetowania talentów/statów po wprowadzeniu najnowszej wersji gry ze względu na zmiany w skillach i talentach. 

Pewnie wystarczy jeden statement SQL, który dla wszystkich istniejących postaci oznaczy zadanie u Bastiffa jako niewykonane (każdy będzie mógł je powtórzyć i rozdać ponownie staty/talenty). Pytanie czy Administracja okaże się w tym względzie wspaniałomyślna, czy też zmusi nas do zakupu reali. :)  

Also tagged with one or more of these keywords: patch, update, royal quest, zmiany

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych