Skocz do zawartości

Zdjęcie

Głosujemy: Czy wprowadzamy najnowszy patch już teraz?

patch update royal quest zmiany

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
60 replies to this topic

Ankieta: Nowy patch na serwerze Chrobry II (75 użytkowników głosowało)

Czy chcecie, abyśmy wprowadzili nowy patch, mimo prawdopodobnych niedociągnięć w nim zawartych?

1. Tak, już teraz. (51 głosów [68.00%])

Procent głosów: 68.00%

2. Nie, poczekajmy na poprawki. (24 głosów [32.00%])

Procent głosów: 32.00%

Głosuj

#1 Norad

Norad

GOSU

• Royal Quest Community Manager
  • 1602 Postów:

Napisany 28.05.2014 - 14:50:13

W związku z faktem, iż już wkrótce na rosyjskich serwerach pojawi się najnowszy patch do Royal Questa, pragniemy Was spytać, czy chcielibyście, aby został on jak najszybciej udostępniony również na polskim serwerze (Chrobry II, mówimy tu już o przyszłym tygodniu!).

Wiąże się to jednak z prawdopodobieństwem pewnych niestabilności zaraz po jego wprowadzeniu, które chcielibyśmy najpierw wykluczyć. Stąd też nasze pytanie do Graczy: czy wolicie zaryzykować i zaliczyć ten "przeskok" już teraz, czy poczekać cierpliwie na naprawienie wszelkich błędów? Udostępniamy ankietę.

Czekamy na Wasze opinie i głosy!

Najważniejsze zmiany :

- umożliwienie wymiany reali na złoto między graczami

- umożliwienie handlu z Aszkalotami za reale

- zmiany w oblężeniach zamków i Arkonie

- nowe wierzchowce

- nowe zamki

- dodanie kodu PIN w celu ochrony konta

- dodanie drugiego hasła jako dodatkowego zabezpieczenia

- dodanie nowej waluty w grze

- nowy NPC dla nadchodzących eventów

- zmieniono opisy niektórych umiejętności

- naprawiono część zgłoszonych błędów

UPDATE 29.05: Rosjanie przełożyli właśnie uruchomienie nowej aktualizacji. Przyszły tydzień nie będzie możliwy.

#2 TurBan

TurBan

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 28.05.2014 - 15:08:03

Najpierw to ukarajcie graczy ktorzy cheatowali ;] potem pomyślcie sobie o "niestabilnosciach"

#3 Norad

Norad

GOSU

• 1602 Postów:

Napisany 28.05.2014 - 15:13:17

Najpierw to ukarajcie graczy ktorzy cheatowali ;] potem pomyślcie sobie o "niestabilnosciach"

Z tego co wiem, to siedem Twoich kont zostało zbanowanych za speedhacki, więc robimy co możemy :)

• Fairis, Nieskalany, Shizomi and 2 others like this

#4 Sheitah

Sheitah

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 318 Postów:
  • LocationZ lasu

Napisany 28.05.2014 - 15:14:31

Om.. było by miło wiedzieć co owy patch wprowadza. Póki się nie dowiem co zmienia, wstrzymam się od głosu.
Może tylko ja mam takie wrażenie, ale ta ankieta wygląda jak paniczne błaganie, aby gracze jednak nie odchodzili. Ale to tylko moje odczucie.

@my bad.

• IVIeron likes this

#5 Norad

Norad

GOSU

• 1602 Postów:

Napisany 28.05.2014 - 15:15:32

Om.. było by miło wiedzieć co owy patch wprowadza. Puki się nie dowiem co zmienia, wstrzymam się od głosu.
Może tylko ja mam takie wrażenie, ale ta ankieta wygląda jak paniczne błaganie, aby gracze jednak nie odchodzili. Ale to tylko moje odczucie.

Ta ankieta jest ściśle powiązana z patchem, który w przyszłym tygodniu wejdzie do Rosji i nie ma nic wspólnego ze startem serwera globalnego.

PS. Rosjanie będą mieć z tym patchem takie same problemy jak i my.

#6 Antares

Antares

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 77 Postów:

Napisany 28.05.2014 - 15:16:40

"Puki" co twój post wygląda jak paniczne błaganie o słownik. W końcu patch. <3 Z jednym trzeba się zgodzić. Miło gdybyś wypisał co wchodzi z nowym patchem.

#7 Kanalia

Kanalia

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 28.05.2014 - 15:19:51

Proponuje podac mniej wiecej czego mozemy sie spodziweac po nowym patchu w ciemno to juz glosujemy w wyborach powszechnych :)

#8 Norad

Norad

GOSU

• 1602 Postów:

Napisany 28.05.2014 - 15:25:27

Proponuje podac mniej wiecej czego mozemy sie spodziweac po nowym patchu w ciemno to juz glosujemy w wyborach powszechnych :)

Będzie to aktualizacja najpierw do 0.8.9.96, który możecie zaobserwować w Rosji w chwili obecnej ORAZ najnowszy, który dopiero w przyszłym tygodniu wejdzie w życie. Patchnotes jego dotyczący jest aktualnie w tłumaczeniu, ale oczywiście zmiany będą dosyć konkretne, to spory przeskok.

#9 Peharion

Peharion

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 6 Postów:

Napisany 28.05.2014 - 15:30:30

Mało profesjonalne zachowanie ze strony ekipy Royal Quest. Dostajemy ankietę o wprowadzeniu patcha ale nie dostaliśmy żadnej informacji na temat samego patcha.  To prawie jak nasi politycy (gimby nie znają) taka kiełbaska przedwyborcza. Tylko proszę nie piszcie żeby sobie poczytać na ruskiej stronie cyrylicą pisane hieroglify.

#10 Marvi

Marvi

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 86 Postów:

Napisany 28.05.2014 - 15:32:49

Nie, nie... Jeszcze możesz sobie zainstalować rosyjskiego klienta i przetestować na własnej skórze kształt wprowadzanych zmian :) Dobrze jest mieć wybór!

P.S: Skoro open beta jest opcją permanentną to chyba lepiej zaczekać na stabilną wersję.

popielsig_kopia.jpg

#11 Norad

Norad

GOSU

• 1602 Postów:

Napisany 28.05.2014 - 15:35:14

Mało profesjonalne zachowanie ze strony ekipy Royal Quest. Dostajemy ankietę o wprowadzeniu patcha ale nie dostaliśmy żadnej informacji na temat samego patcha.  

Jak zaznaczyłem wyżej, patchnotes jest w trakcie tłumaczenia. To bardzo świeża aktualizacja, której nie ma jeszcze nawet w Rosji.

#12 Antares

Antares

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 77 Postów:

Napisany 28.05.2014 - 15:35:47

Jeżeli wyniki ankiety będą jednak za zostaniem przy obecnej wersji, dobrze byłoby przynajmniej wprowadzić ten patch, który jest obecnie na rosyjskim serwerze.

• Norad, Fairis and FunkyBeast like this

#13 Utrapieniec

Utrapieniec

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 8 Postów:

Napisany 28.05.2014 - 15:42:07

Kolejny popis w wykonaniu administracji ^^ ankieta na temat patchu o którym administracja jak widać nie ma zielonego pojęcia.

#14 FunkyBeast

FunkyBeast

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 74 Postów:

Napisany 28.05.2014 - 15:47:29

Wprowadźcie "już teraz" patche które są dostępne na rosyjskim serwerze.

Ten cały najnowszy patch za dużo zmieni i lepiej będzie poczekać na stabilną wersję.

Spoiler

#15 Dagother

Dagother

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 22 Postów:

Napisany 28.05.2014 - 15:47:59

Również jestem za wprowadzeniem patcha, który jest obecnie na rosyjskich serwerach. O najnowszym można pomyśleć jak będą już udostępnione patch notes i będzie wiadomo, że na rosyjskich serwerach nowa wersja jest w miarę stabilna i grywalna.

#16 Treu1

Treu1

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 229 Postów:
  • LocationNordrhein-Westfalen

Napisany 28.05.2014 - 15:48:42

To ja poczekam na tłumaczenie  :rolleyes: 

Szanuj tych co płacą bo dzięki nim grasz za free 

#17 Peharion

Peharion

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 6 Postów:

Napisany 28.05.2014 - 15:49:55

Jak zaznaczyłem wyżej, patchnotes jest w trakcie tłumaczenia. To bardzo świeża aktualizacja, której nie ma jeszcze nawet w Rosji.

To po co ankieta skoro nie macie tłumaczenia? Ja rozumiem że chcecie jakoś skusić graczy by tu zostali po starcie serwera globalnego ale można zrobić to bardziej profesjonalnie.

#18 Ave

Ave

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 39 Postów:

Napisany 28.05.2014 - 15:51:55

Moim zdaniem tu bardziej chodzi o to czy chcemy ryzykować i użerać się z błędami czy nie... A nie o to co zawiera ten patch. Jednakże mogę się mylić ^^

Zakładam, że informacja stosowna na ten temat z czasem się pojawi. W końcu jesteśmy ciekawi co tam pozmieniali xP

Osobiście jestem za opóźnieniem wprowadzenia tego. Nienawidzę błędów w grach. 

• Norad and Aranx like this

#19 Fairis

Fairis

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 124 Postów:

Napisany 28.05.2014 - 15:52:36

Prosze, tu FunkyBeast pisze o patchie 0.8.9.89 http://forum.muve.pl...tch/#entry17376 , sa tez kilka mojich komentarzy. Patch 0.8.9.96 - to ruski Festywal Nieba, byl troche pozniej, no i poprawione kilka bladow. 

Radzilabym wprowadzic te dwa patcha oraz, jak tu slusznie radza, zaczekac z najnowszym, bo nie jest doskonale protestowany.

• Norad and IVIeron like this

#20 IVIeron

IVIeron

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 55 Postów:

Napisany 28.05.2014 - 15:57:51

Specjalnie dla Fairis  http://sjp.pwn.pl/

• Fairis likes this

Also tagged with one or more of these keywords: patch, update, royal quest, zmiany

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych