Skocz do zawartości

Zdjęcie

Hearthstone

• Please log in to reply
22 replies to this topic

#21 Badalandabad

Badalandabad

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 10 Postów:

Napisany 03.12.2013 - 12:43:07

HS jest bardzo przyjemną i łatwą gierką, można sobie wbić raz na jakiś czas, zagrać z kumplem jakimś nowym dopiero co wymyślonym przed gierką deckiem i mieć fun. Mimo że packi trochę kosztują, można stworzyć z podstawowych kart bardzo porządne decki (samemu w swoim głównym decku nie posiadam kart eksperckich a jestem na poziomie Mistrz, co nie jest jakieś trudne bo zajęło mi parę godzin). 

To jest moja opinia i może jest przekoloryzowana, bo to jedyna gierka sieciowa która mi pójdzie na necie z komy na wykładach, co jest dla mnie kolejnym plusem tej gry.

#22 Marcin

Marcin

Matuzalem

• Król Forum
  • 1649 Postów:

Napisany 03.12.2013 - 13:02:40

HS jest bardzo przyjemną i łatwą gierką, można sobie wbić raz na jakiś czas, zagrać z kumplem jakimś nowym dopiero co wymyślonym przed gierką deckiem i mieć fun. Mimo że packi trochę kosztują, można stworzyć z podstawowych kart bardzo porządne decki (samemu w swoim głównym decku nie posiadam kart eksperckich a jestem na poziomie Mistrz, co nie jest jakieś trudne bo zajęło mi parę godzin). 

To jest moja opinia i może jest przekoloryzowana, bo to jedyna gierka sieciowa która mi pójdzie na necie z komy na wykładach, co jest dla mnie kolejnym plusem tej gry.

Nie zgodzę się, że jest łatwą. Skilla potrzebuje dużo bardzo i wiedzy, by być w wysokim brackecie. :)

#23 Marcin

Marcin

Matuzalem

• Król Forum
  • 1649 Postów:

Napisany 06.12.2013 - 10:59:41

A i nową kartę mam! http://www.hearthhea...house-manastorm

Wczoraj znalazłem w pakiecie kupionym za 100 golda. ;)

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych