Skocz do zawartości

Zdjęcie

Royal Quest

mikropłatności IS ItemShop Nowy Gracz Royal Quest

8 replies to this topic

#1 Amaczi

Amaczi

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 12 Postów:
  • LocationWieluń

Napisany 30.03.2014 - 11:09:16

Witajcie !

Zamierzam rozpocząć swoją przygodą z Royal Quest, jednak nie jestem co do tej produkcji w 100% przekonany, mianowicie:

Spotkałem sie z przykrą opinią że ta gra jest bardzo nastawiona na kupowanie itemków leczacych, kart czy innych bajerów w Item Shopie, czy to prawda ? Trochę się lękam i niechciałbym odrazu po instalacji usuwać ta produkcje z mojego blaszaka.

Prosze o obiektywne wypowiedzenie isę starych jak i młodych graczy

Pozdrawiam

#2 Thyrael

Thyrael

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 694 Postów:
  • LocationThe Fountain

Napisany 30.03.2014 - 11:16:15

To jakieś non sens, gdzie to wyczytałeś? Itemki leczące dafug? A wszystko z IS możesz kupić normalnie za golda premki, karty i inne bajery.

Instaluj śmiało i delektuj się fajowym pvp ( wieży a później gildie i wojny ).

Polecam i pozdrawiam,

Thyreal

"Don't be afraid to be weak
Don't be too proud to be strong"

Enigma - Return To Innocence

#3 Amaczi

Amaczi

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 12 Postów:
  • LocationWieluń

Napisany 30.03.2014 - 11:27:11

Wyczytałem na gry-online.pl podczas czytania opisu Royal Quest.

Jeszcze jeśli mogę chciałbym się zapytać czy gra złodziejem jest stosunkowo trudna.

Mam małe doświadczenie w porwadzeniu postaci które stawiają na atak z bliska ze stosunkowo niską przeżywalnością. Dlatego nie wiem co pierwsze wybrać czy złodzieja którego zamierzam doprowadzić do końcowej fazy gry czy wojownika na którym isę coś nauczę i dopiero potem przejdę na złodziejaszka.

#4 Kasuiz

Kasuiz

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 68 Postów:
  • LocationWarszawa

Napisany 30.03.2014 - 13:11:30

Na złodzieja będziesz najpewniej dłużej expić i z tego co wiem ma ognisko które go leczy (nie pamiętam czy skrytobójca czy rozbójnik) napewno rycerz ciemnosci/krzyżowiec jest łatwiejszy na początek :)

Kupowanie itemkow łączących?
A to dobre... Większość klas ma skille, które go leczą...
Karty- są w IS ale też do kupienia za złoto wystarczy podropić trochę czasu i sprzedać itemkow, nawet możesz kupić konto premium za Gold, które moim zdaniem łatwo zdobyć od 30+ lvl'u

(Jest to tylko moja opinia i porada)
Pozdrawiam.

EDIT:
Możesz nawet zobaczyć na przykładzie gracza "Kebibi" Jest artykuł gdzie jest napisane że wbił max lvl w 36 dni, a wydał tylko okolo 50 zł na grę :)

#5 Amaczi

Amaczi

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 12 Postów:
  • LocationWieluń

Napisany 30.03.2014 - 13:16:49

Dzięki, czyli jednak zostanę przy Złodzieju.

Terazjeszcze pytanie dotyczace samej gry.

Pobrałem plik setup i zainstalowałem go (ta wersja ważąca~100mb). Uruchamia isę po czym stoi. Nic isę nie pobiera a pasek cały czas trzyma sie wiere 0%. Obrazki tam przeskakuja, także nie ma opcji żeby się zawiesiło, ale nic tam się nie pobiera.

Postanowiłem zaczać pobierać przez uTorrent ale ten nawet mi sie nie chce włączyć. Prosze o pomoc bo już sam nie wiem jak mam pobrać Royal Quest.

Co mam robić ?

• gandixnl likes this

#6 ALFATROX

ALFATROX

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 137 Postów:

Napisany 30.03.2014 - 16:37:42

Co do odpowiedzi Kasuiz, kto Ci powiedział że krzyżowiec i RC są łatwiejsi na początku :) Te klasy są najtrudniejsze i są tylko dla naprawdę wytrwałych i cierpliwych graczy :)

#7 plonk

plonk

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 28 Postów:

Napisany 30.03.2014 - 20:01:30

Witajcie !

Zamierzam rozpocząć swoją przygodą z Royal Quest, jednak nie jestem co do tej produkcji w 100% przekonany, mianowicie:

Spotkałem sie z przykrą opinią że ta gra jest bardzo nastawiona na kupowanie itemków leczacych, kart czy innych bajerów w Item Shopie, czy to prawda ? Trochę się lękam i niechciałbym odrazu po instalacji usuwać ta produkcje z mojego blaszaka.

Prosze o obiektywne wypowiedzenie isę starych jak i młodych graczy

Pozdrawiam

gralem cala closed bete jak i open.

gra ma kilka plusow - ale nie jest miejscem w ktorym zagrzalem na dluzej, szybko sie nudzi... do tego is, slaby support.

#8 Berglion

Berglion

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 60 Postów:

Napisany 30.03.2014 - 20:48:56

tekst usunięty

norad: poważnie nie może sie obejść bez wulgaryzmów?

Pozdrawiam cenzora za usuwanie calego mojego posta.
Cenzura FTW! Ciekawi mnie gdzie dopatrzyles sie w moim poscie wulgaryzmow ale spoksik lata mi to koło trąbki. Skoro musicie usuwać wiadomości prawdziwe które w jakimś stopniu mogłyby zaszkodzić w waszej opinii reputacji administracji to powodzenia w dalszym prowadzeniu gry. Wiadomosc dotarla do osoby do ktorej post byl skierowany i taki mial jedynie cel wiec narka ;)

norad: w poście było przekleństwo i nie mam zamiaru tego tolerować, za każde następne będzie bonus.

Śmiem wątpić by było tam jakiekolwiek przekleństwo jako że na forum powściągam się od takiego słownictwa (jakbym wierzył ludziom którzy pisali o cenzurze to bym zrobił jego kopie) ale spoko wmawiajcie ludziom i narzucajcie im własną wolę. A straszyć bonusami to proszę własne dzieci więc z całym szacunkiem powodzenia w dalszym prowadzeniu propagandowego życia.

(Wszystkie wypowiedzi w poscie są moimi osobistym odczuciami i wrażeniami z gry, nikomu nie każe się z nimi zgadzać ani nie będę przekonywać do swojego punktu widzenia!)

#9 Amaczi

Amaczi

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 12 Postów:
  • LocationWieluń

Napisany 31.03.2014 - 16:05:20

Kolega wyżej napisał że klasy "melee" są w jakiś sposób mniej faworyzowane. To prawda ? trochę mnie to niepokoi, skoro gra nie ma dobrze zachowanego balansu

Dodaj odpowiedź

Also tagged with one or more of these keywords: mikropłatności, IS, ItemShop, Nowy Gracz, Royal Quest

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych