Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kilka pytań odnośnie Royal Questa

drop rozbójnik kanały przedmioty itemy expienie łupy pytanie

7 replies to this topic

#1 Faralo

Faralo

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 26.03.2014 - 17:52:18

Mam kilka pytań odnośnie gry i klasy postaci:  rozbójnik.

Obecnie mój poziom to 29. 

Po pierwsze: Jak rozdawać talenty pod rozbójnika PvE (odnośnie rozdawania atrybutów wiem tyle, że trzeba dodawać głównie w siłę a także w wytrzymałość, potem można jeszcze w szczęście dla częstszych krytyków). W tej chwili rozdawałem do połowy pierwszego drzewka 

Po drugie: Gdzie mogę zarabiać? Mam na myśli typowe dropienie i sprzedawanie. Myślałem o siedzeniu w kanałach (pancerze chitynowe są dosyć drogie leci też tam kwas i śluz i skrzydełka nietoperza z moich doświadczeń wynika, że jest całkiem niezły popyt na te questowe itemki). Myślałem też o zwykłych bzykopszczołach (przeźroczyste skrzydełka) a może i jakaś karta dropnie. I jakby ktoś z grubsza mi mógł napisać jakie łupy z potworów sprzedaje się na targowisku a jakie prosto do NPC?

Po trzecie: Gdzie expić? Obecnie siedzę na modliszkach (29 lvl), czasem też w dolinie na ślimakach (31 lvl) i szczerze mówiąc dosyć dobrze tam mi się zdobywa doświadczenie, więc pytam profilaktycznie czy może jest jakaś alternatywa?

Po czwarte: Kiedy kupić kartę trucizny? I do jakiej broni (jaki lvl?) ją włożyć?

Po piąte: Czy opłaca się rozkładać przedmioty na elum i później je sprzedawać (mówię szczególnie o przedmiotach bez slotów, które lecą z potworów.)

Po szóste (i ostatnie!): Czy są jakieś "konkretne" przedmioty które powinien nosić rozbójnik, pytam o wszystkie przedmioty broń, ubrania, biżu, totemy itp.? Na razie używam dwóch sztyletów, ale myślałem też o dwóch mieczach.

Wyszedł mi prawie dekalog ;) Z góry dzięki za wszystkie odp - trochę długa lista pytań powstała, ale może pomoże to także innym graczom rozwiązać ich własne wątpliwości. 

#2 FenixXx

FenixXx

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 58 Postów:
  • LocationFairy Tail

Napisany 26.03.2014 - 19:09:54

W każdym dziale klasowym masz poradniki po co piszesz tematy nie pasujace do tego działu ?

#3 Faralo

Faralo

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 26.03.2014 - 20:39:28

Faktycznie nie ten dział... Mój błąd. Czy ktoś z administracji mógłby przykleić mój post do działu pomoc? Z góry dzięki

#4 FenixXx

FenixXx

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 58 Postów:
  • LocationFairy Tail

Napisany 26.03.2014 - 21:25:17

Bardziej  mi chodziło to że wystarczy zajrzeć do poradnika i tam masz odpowiedzi na pytania które zadałeś.

#5 Faralo

Faralo

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 26.03.2014 - 22:57:23

Nie znalazłem tam nic o zarabianiu i rozkładaniu itemów, chyba że Twój poradnik nadaje się także dla rozbójnika. 

#6 FenixXx

FenixXx

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 58 Postów:
  • LocationFairy Tail

Napisany 26.03.2014 - 23:37:42

W moim jest co nieco, ale nie znam się na rozbójniku, lecz myśle że autor z chęcią odpowie jak zadasz pytanie w jego poradniku,a itemy do 48 zbierasz różne , dopiero po tym jest jakaś jedna strategia, robisz set wodza

#7 Faralo

Faralo

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 27.03.2014 - 02:29:46

Dzięki wielkie

#8 Norad

Norad

GOSU

• Royal Quest Community Manager
  • 1602 Postów:

Napisany 27.03.2014 - 12:41:47

Wiesz, w kwestii koksania/zarabiania etc wątków jest dużo, szczególnie w sprawie miejscówek gdzie można odpowiednio dorobić, naprawdę jest tego już sporo :)

Dodaj odpowiedź

Also tagged with one or more of these keywords: drop, rozbójnik, kanały, przedmioty, itemy, expienie, łupy, pytanie

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych