Skocz do zawartości


Zdjęcie

Regulamin korzystania z forum Royal Quest

regulamin forum royal quest

 • Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
No replies to this topic

#1 Norad

Norad

  GOSU

 • Royal Quest Community Manager
 • 1602 Postów:

Napisany 26.11.2013 - 14:27:06

Witamy na oficjalnym forum polskiej społeczności Royal Quest!

 

Forum to powstało w celu zapewnienia sprawnej komunikacji pomiędzy społecznością graczy, a zespołem koordynującym polskojęzyczną wersje gry, w celu omówienia różnych aspektów dotyczących produktu. Jest to znaczące narzędzie ułatwiające komunikację. Dzięki takiemu zastosowaniu możemy zapoznać się z Waszymi opiniami na różny temat, stworzyć w miarę klarowną listę sugestii czy istniejących błędów. Wiele kwestii może także zostać rozwiązanych bez specjalistycznej pomocy technicznej, dzięki poradom innych, mniej lub bardziej zaawansowanych członków naszej społeczności.

 

Aby zaistniała konstruktywna dyskusja potrzebny jest wzajemny szacunek i uprzejmość pomiędzy uczestnikami dialogu. Przewodnik ten ma na celu wyjaśnienie norm i zasad, jakimi trzeba będzie się tutaj kierować. Należy pamiętać, że nawet wyczerpujące wytyczne nie obejmą wszystkich możliwych sytuacji i dojdzie do licznych uchybień. Stąd dodatkowym uzupełnieniem może być również netykieta, czyli zbiór zasad kulturalnego zachowania w Internecie.

 

WAŻNE PRZYPOMNIENIE:

●  Przed rozpoczęciem tematu postaraj się sprawdzić, czy odpowiedź na Twoje pytanie nie została już udzielona wcześniej w innym wątku. Pomoże Ci w tym opcja “szukaj”.

●  Zgłaszanie postów - jeśli widzisz, że ktoś łamie swoją wypowiedzią regulamin forum, a moderatorzy nie zauważyli tego, zgłoś to.

 

 

REGULAMIN KORZYSTANIA Z FORUM:

§ 1. Postanowienia ogólne

Każdorazowe zalogowanie się na polskim forum gry Royal Quest (dalej zwanym “forum”) oznacza akceptację bieżącej wersji [/color][/font]regulaminu.

 

§ 2. Nieznajomość i równość wobec zasad

Zgodnie z postanowieniami ogólnymi niniejszego regulaminu, rejestrując się akceptujesz jego postanowienia i oświadczasz, że zapoznałeś się z nimi. Regulamin obowiązuje wszystkich użytkowników, włącznie z administracją i jego nieznajomość nie umożliwia anulowania, bądź złagodzenia kary.

 

§ 3. Zmiany i modyfikacje w treści regulaminu

Zespół Royal Quest (zwany dalej “administracją”) zastrzega sobie prawo do dowolnej zmiany niniejszego regulaminu. W przypadku znaczących zmian, użytkownicy zostaną o nich poinformowani w specjalnie wydzielonym wątku.

 

§ 4. Niezgodności wobec innych zasad

Niniejszy regulamin korzystania z forum jest nadrzędny, a inne regulaminy (np. działów) podrzędne. Jeśli wystąpią niezgodności pomiędzy nimi, należy dostosować się do zasad regulaminu nadrzędnego. Próba ominięcia zasad może być surowo karana.

 

§ 5. Posiadanie więcej niż jednego konta, multi-accounts

Każdy użytkownik ma prawo do posiadania tylko jednego konta w grze, co jest jednoznaczne z posiadaniem go na forum. W przypadku współdzielenia łącza, fakt ten należy zgłosić administratorowi. Współdzielenie konta jest zabronione.

 

§ 6. Odpowiedzialność

Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane przez użytkowników, w tym także odnośniki znajdujące się poza jej kontrolą.

 

§ 7. Oświadczenie o akcjach specjalnych

Administratorzy i moderatorzy mają prawo do zablokowania osoby, której zachowanie jest szkodliwe dla społeczności. Rozumie się przez to zachowania zabronione w paragrafie ósmym oraz te niewystępujące w tekście. Decyzję o karze podejmuje administrator lub moderator. Zespół nadzorujący forum posiada prawo do usuwania, przenoszenia, edytowania, dawania ostrzeżeń, blokowania i usuwania kont użytkowników, bez podawania konkretnej przyczyny.[/color][/font]

 

§ 8. Czyny niedozwolone

 1. Absolutny zakaz rozpowszechniania treści wulgarnych (w każdej formie), pornograficznych, nazistowskich, rasistowskich, nawołujących do kłótni, dyskryminujących, obrażających innych, gróźb, namówień do czynów karalnych, łamiących polskie prawo itp., uznane za nieodpowiednie.
 2. Ujawniania personaliów danych użytkowników, w tym zespołu. Obejmuje to także publikacje prywatnych korespondencji, bez zgody obu stron.
 3. Spamowania, powielania wątków, pisania postu pod postem, wiadomości o charakterze komercyjnym, reklamowym.
 4. Wysyłania odnośników do stron zawierających złośliwe lub nielegalne oprogramowanie, wykradających dane użytkowników, czy udostępniania skryptów do gry, bądź informacji o sposobie wykorzystywania błędów w kodzie.
 5. Publiczne podważanie autorytetu administracji - w tym edycja komentarza zamieszczonego przez moderatora czy zakładanie wątków w celu zwrócenia uwagi/niejasności, brak wykonywania poleceń/wytycznych.
 6. Podszywania się pod członków społeczności
 7. Jakiejkolwiek próby podjęcia się handlu wirtualnymi dobrami za realne pieniądze (sprzedaż, zakup, wymiana złota, konta, etc.)

 

§ 9. Informacje dodatkowe:

Jeśli uważasz, że zostałeś niesłusznie ostrzeżony, bądź Twoje konto zostało zablokowane, należy skontaktować się z osobą, która nałożyła blokadę (najczęściej z moderatorem). W wyjątkowych sytuacjach można skontaktować się z administratorem. Decyzja administracji jest nieodwołalna.

 

Wielokrotne łamanie powyższych zasad może skutkować wykluczeniem z komunikacji na forum, bądź zablokowaniem konta.


 • NyanMooiv and VaasBarnes like this

Also tagged with one or more of these keywords: regulamin, forum, royal quest

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych