Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zmiana zasad wojen klanowych...

• Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 Horror29

Horror29

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 145 Postów:

Napisany 13.03.2014 - 10:41:47

Grałem w rózne gry, gdzie klany, frakcje, strony ( bla bla bla ) prały sie między sobą o zasady, honor, kobiety i wino, ale....czegoś takiego beznadziejnego jak tu nie doswiadczyłem nigdzie...Ja rozumiem wszystko, ze zycie polega na tym, że silniejszy wygrywa ze slabszym, ze bogatszy z biedniejszym itd. ale w wirtualnej grze to chyba przesada...Rozumiem, gdy ... ja jako klanowicz slabszej gildii podpadam "topce" i chca mi utrudnic rozgrywke, za moje grzechy...ale jezeli bez powodu da sie wypowiedziec wojne 2 stronie i zmusic go do placenia haraczu ( o zgrozo, a pozniej sie dziwicie ze niektórzy twierdza, iz gry lasuja rozum ) to juz lekki absurd. Tym bardziej ze majac xxx graczy na wysokich lvlach mozna skutecznie zepsuć zabawę mniejszym lvlom, a chyba nie o to chodzi Administracji. Moja propozycja - wprowadzic jakies ograniczenie - zeby nie było sytuacji, gdzie klan z 20 poziomiem leje klan z poziomem 10. Zmienmy to na jakas roznice 2max 3 lvli. Wtedy ma to jakis sens...Prosze tu bez zadnych hejtow, ze któs sie boi, itd itp. gra ma dostarczyc rozrywki a nie nerwów ( współczuje graczom bez premium ) i opierac sie o jakies "Normalne" zasady sprawiedliwe dla wszystkich. Tyle.

#2 Gamble

Gamble

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 172 Postów:

Napisany 13.03.2014 - 11:26:01

Tak spytam z ciekawosci - z jakiej gildii jestes?

• gandixnl likes this

rm6yqp.jpg

#3 Dariel

Dariel

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 18 Postów:
  • LocationDzikie Pola

Napisany 01.04.2014 - 09:45:28

Dlatego gram sam i nie chcę mieć nic wspólnego z tymi ludźmi o których pisałeś. Dla nich to miejsce to forma odreagowania bądź wyżycia się na innych. W realnym świecie nie mogą więc tutaj znajdują ujście swoich problemów. Albo po prostu musimy godzić się z ich okresem dojrzewania  ;)

Polecam Ci odciąć się od nich i grać sobie solo dla przyjemności. Jak już będzie się sypać gra i pojawi się zbyt wiele skarg może coś się zmieni. I będzie to tylko i wyłącznie w obawie o pieniądze z kont premium a raczej ich stratę z powodu odejścia graczy premium bądź zaprzestania gry  ;)

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych