Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tibia

15 replies to this topic

#1 Savl

Savl

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 112 Postów:

Napisany 29.11.2013 - 10:45:58

Doberek ;)

Kto pamięta tą wspaniałą grę z wyjątkowym do teraz PvP? Jakie wspomnienia?

Osobiście dalej gram w Tibie mimo, że najlepsze czasy minęły... Tibia 7.6, która jest uważana przez wielu wyjadaczy za najlepszą wersją Tibii jaka powstała, moim zdaniem też to była najlepsza Tibia. Wszyscy 'hejtują' Tibie za boty, jakby to naprawdę sprawiało jakiś problem, no chyba, że lubisz grać na serwerach Non-PvP to wtedy się denerwujesz, że nie ma gdzie expić. Z botami nie ma problemu, jeżeli botter nie siedzi przy kompie ;) Zawsze można go zabić lub 'zlurować' mu więcej mobków to sam padnie.

Gra nie upada, Global ma się bardzo dobrze, OTS'y zresztą też ;)

Tutaj kilka filmików z PvP:

http://www.youtube.com/watch?v=U1QmP7QelKA

' Good evening,
This is your fucking captain speaking.
.. '

rm6yqp.jpgvxf86e.jpg

#2 Sheitah

Sheitah

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 318 Postów:
  • LocationZ lasu

Napisany 29.11.2013 - 11:35:48

Ja tam tibię wspominam bardzo dobrze. Fajnie mi się przy niej siedziało. Grałem do momentu zanim wprowadzili "różdżki" itp. Wolałem stać przed depozytem i pykać runki, aby wywalić je na mobkach w 15 minut, a po uprzednim sprzedaniu dropa znów stać i pykać runki. To mi się podobało bardzo. Granie na serwerze pvp, sprawiało, że nie wiadomo kogo było bać się bardziej, graczy czy mobów. Graczy aktualnych i co się stało z grą później, nie będę komentował.

#3 SoniQ

SoniQ

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 187 Postów:
  • LocationPoznań

Napisany 29.11.2013 - 12:32:46

http://mmorpg.org.pl...l-owych-postaci   :D

• Pumbos likes this

#4 Empty997

Empty997

Gracz

• Banned
  • PipPipPip
  • 88 Postów:
  • LocationPoland

Napisany 29.11.2013 - 15:09:28

Ja pamiętam, grało się sporo:)

Jak an razie najlepsze pvp na jakim grałem, bo nie liczy się to jak bardzo ci się jaja więcą, a twój mózg hehe

Kocham Spać...

rm6yqp.jpg76561197984825500.png

#5 Jackov

Jackov

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 19 Postów:

Napisany 29.11.2013 - 16:20:23

Tyż bardzo dobrze wspominam Tibie, choć daaawno z nią skończyłem, po wersji 8.5 ta gra już tylko traciła :( Jak Sheitah napisał, to co stało się z grą i graczami aż szkoda komentować. PVP faktycznie jest chyba jednym z najlepszych w MMO.

#6 DamYan

DamYan

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 304 Postów:
  • LocationKraków

Napisany 29.11.2013 - 18:04:24

Ja też w sumie Tibie wspominam bardzo dobrze. Mogłem na niej siedzieć i siedzieć, był klimat i to co mi w grach brakowało.

Wolałem siedzieć na Tibii, niż grać w Metin2, który mnie strasznie nudził.

Sporo osób się śmieje z Tibii, lecz gdyby spróbowali pograć to zmienili by zdanie, bo tu nie liczyła się Grafika!

#7 Fox

Fox

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 222 Postów:
  • LocationWarsaw

Napisany 29.11.2013 - 19:06:57

Kilka latek się tam... zmarnowało :)

Morgana gildia Flow 240 mag był :)

Nie dalej niż rok próbowałem nawet do niej wrócić niestety... to już nie czasy Tibii, albo ja się zwyczajnie zestarzałem.

Ale co fakt to fakt, PvP + otwarty świat i nieskończona możliwość rozwoju postaci to jest to czego nie można spotkać w chyba żadnej innej gierce.

A Tibie bądź co bądź bardzo miło wspominam, głównie zasługa bycia w gildii rządzącej, bo jako neutral na świecie pvp... to właśnie z takich neutrali wywodzi się 99% hejterów Tibii którzy dostawali baty i z płaczem lecieli na fora rozpisywać się jaka Tibia to dno :P

rage_signa2.jpg

#8 Sheitah

Sheitah

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 318 Postów:
  • LocationZ lasu

Napisany 29.11.2013 - 19:08:13

@DamYam

Kiedyś nie liczyła się grafika, bo po prostu nie była tak rozwinięta jak na dzisiejsze czasy. Teraz niestety wszystko jest robionę pod ładne widoczki, a gry są bardzo liniowe. W zasadzie jesteśmy prowadzeni za rączke... TO smutne :<

#9 Badalandabad

Badalandabad

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 10 Postów:

Napisany 03.12.2013 - 12:20:22

Przepraszam za porównanie, ale z tibią się stało to co z minecraftem (tyle że tibia miała spory czas królowania w porównaniu do MC), twórcy chcieli dodać wiele rzeczy naraz i trochę przesadzili. Najczęściej proste danie smakuje lepiej niż jakieś wymysły bo niektóre dodatki psują smak głównego składnika.

• Jackov likes this

#10 Pumbos

Pumbos

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 28 Postów:

Napisany 11.12.2013 - 21:24:23

Gralem kilka lat, Klaniam sie Pumbos 100 + EK z NOVEJ...TIbia 7.6 RULEZ ... potem wielka kupa i bot na bocie..

~~~Just a shadow~~

#11 advencik

advencik

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 156 Postów:

Napisany 18.12.2013 - 10:04:42

Tibia 7.4-7.5 też była niezła. Te niezapomniane godziny spędzone na rotach kiedy "sorcem nie biło się z różdżki", a z dragon hammera <3

rage_signa2.jpg

#12 mlody-krupier

mlody-krupier

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 15.02.2014 - 01:46:00

Najlepsze miejsce na zdobycie darmowych Botów do Tibii!
RedBot (niewykrywalny)
XenoBot (niewykrywalny)
Oba zawsze aktualne i 'odbezpieczone'!
Wszystkie funkcje najbardziej zaawansowanych botów do Tibii na wyciągnięcie ręki! Nie czekaj i już teraz zdobądź przewagę nad innymi graczami!

Aktualne boty teraz do wersji 10.34

#13 Sheitah

Sheitah

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 318 Postów:
  • LocationZ lasu

Napisany 15.02.2014 - 07:53:40

@Up. Wyjdź cholero z internetu. Dajcie mu perm bana :/

#14 Andrzejs765

Andrzejs765

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 19.05.2014 - 09:40:19

Ja też Tibie wspominam bardzo dobrze

Ekipa 4 osobowa na jakim otsie jak latalismy wszyscy na jeden kolor ubrany to ludzie tylko z drogi schodzili.

Fajnie było ale na moim ukochanym ronots już nikt nie gra a jak nie ma sie z kim bic to sie nie chce grac ;/

Tibia ma chyba nie powtrzalny system skillow (nie spotkałem sie jeszcze z takim czyms w innych grach jak ktoś zna to prosze o info)

Savl

Mowisz ze ots nadal sie maja dobrze? podaj jakiś gdzie w dzien gra 100+ osób online i pacc jest w rozsadnych cenach to tworzymy ekipa i podbijamy serva ^^

#15 wojtus

wojtus

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 15.11.2014 - 12:23:45

Uwielbiam grać w tą kultową i świetną grę !

#16 daniofordon

daniofordon

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 3 Postów:
  • LocationBydgoszcz

Napisany 03.06.2015 - 22:26:32

stara poczciwa tibia :D  od jakiegoś czasu robie serwer RPG nie długo robie testy to powiadomię chętnych :)

ProroKill Mag 20lvl

Dodaj odpowiedź

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych