Skocz do zawartości

Zdjęcie

Poradnik dla asasynów

48 replies to this topic

#21 Bakkuren Shen

Bakkuren Shen

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 96 Postów:

Napisany 09.06.2014 - 11:47:52

Witam serdecznie. 

Stworzyłem Assasina i powoli z nim idę do przodu. Będę testować nowe buildy i sprawdzać możliwości, może je tutaj zamieszczę. Zamierzam zrobić bardzo przyjemnego attack speed + Damage + life steal assasina, aby sprawdzić, czy to wypali. Jeżeli tak, to możliwe, że luidzioe nie mieli okazji grać w gry z możliwością kradzieży życia, a ja zauważyłem taką możliwość :-)

Pozdrawiam i życzę miłego dnia. Do usłyszenia!

Shen.

#22 _Naib_

_Naib_

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 94 Postów:

Napisany 09.06.2014 - 12:18:10

Witam serdecznie. 

Stworzyłem Assasina i powoli z nim idę do przodu. Będę testować nowe buildy i sprawdzać możliwości, może je tutaj zamieszczę. Zamierzam zrobić bardzo przyjemnego attack speed + Damage + life steal assasina, aby sprawdzić, czy to wypali. Jeżeli tak, to możliwe, że luidzioe nie mieli okazji grać w gry z możliwością kradzieży życia, a ja zauważyłem taką możliwość :-)

Pozdrawiam i życzę miłego dnia. Do usłyszenia!

Shen.

Mamy w grze 2 typy life steal ... punktowy i procentowy (nie liczę LS ze skilla w talentach, bo to osobna bajka).

Punktowy life steal jest totalnie bezużyteczny ze względu na jego bardzo małe wartości (np. 20 per hit przy 10k hp).

Do procentowego life steal jest tylko jedna karta w grze, oddaje 5% hp z zadanych obrażeń. Niby ciekawa zabawka, ale musisz poświęcić dla niej ten 1 slot w przedmiocie.

Skoro zamierzasz budować sina pod szybkość ataku, nie będziesz miał większych problemów z zatruwaniem celu (karta trucizny + talent = 30% szansy na zatrucie podczas ataku). Będziesz mógł się bardzo wydajnie leczyć z odtrucia, więc sam LS jest raczej zbędny w takim przypadku.

W każdym razie, jeżeli chcesz sobie poeksperymentować, to powodzenia. :)

#23 Bakkuren Shen

Bakkuren Shen

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 96 Postów:

Napisany 09.06.2014 - 12:43:27

Mamy w grze 2 typy life steal ... punktowy i procentowy (nie liczę LS ze skilla w talentach, bo to osobna bajka).

Punktowy life steal jest totalnie bezużyteczny ze względu na jego bardzo małe wartości (np. 20 per hit przy 10k hp).

Do procentowego life steal jest tylko jedna karta w grze, oddaje 5% hp z zadanych obrażeń. Niby ciekawa zabawka, ale musisz poświęcić dla niej ten 1 slot w przedmiocie.

Skoro zamierzasz budować sina pod szybkość ataku, nie będziesz miał większych problemów z zatruwaniem celu (karta trucizny + talent = 30% szansy na zatrucie podczas ataku). Będziesz mógł się bardzo wydajnie leczyć z odtrucia, więc sam LS jest raczej zbędny w takim przypadku.

W każdym razie, jeżeli chcesz sobie poeksperymentować, to powodzenia. :)

Jeżeli chodzi o Odtrucie jego CD jest zdecydowanie zbyt wolny, jeżeli moja wizja okaże się jakkolwiek sukcesywna, na pewno dam Wam znać. Ciekawi mnie jak to zadziała i od 5 dni próbuję wydropić kartę, która daje ów efekt. 5% to jednak 5%, a idąc czysto w obrażenia+prędkość ataku+ ewentualne krytyki - daje to bardzo duże leczenie, szczególnie przy Katarach, które mają największą szybkość ataku na grze. 

Aha, info: Katary mają największą szybkość ataku na grę, ponieważ są traktowane jako dwie bronie, po każdej w jednej ręce, a nie jako pojedyncza broń z atakiem rzędu 1~1,3 ataków na sekundę. 

Jeżeli mamy jeden sztylet nawet z prędkością 1,7 ataku na sekundę to przy założeniu drugiego do drugiej ręki prędkość ataku wspólnie wynosi poniżej jednego ataku na sekundę, jak gdyby było to liczone wg katarów. 

Dzięki temu posiadając katary z prędkością 1,1 ataku na sekundę i %towym zwiększeniem szybkości ataku o 39% mamy już ok. 1,5 ataku na sekundę, gdzie w przypadku użycia dwóch sztyletów o prędkości 1,6 ataku na sekundę(gdzie sam taki sztylet daje nam przy takim %towym zwiększeniu ok. 1,95 ataku na sekundę) otrzymamy jedynie zbiorczo około 1,3 ataki na sekundę w przypadku używania ich wspólnie. 

Aby wyjaśnić to użyję przybliżonej tabeli(PRZYBLIŻONEJ, bo nie mam teraz dostępu do gry i nie chce mi się tego badać dokładnie, ponieważ zrobiłem to wczoraj).

[Postać]

[Atk spd] ~ 140%

Użycie [Katar][1,1 atak na sekundę] = wynik 1,5 ataków na sekundę na każdą rękę(czyli 3,0 ataków na sekundę)

Użycie [Sztylet][1,7 atak na sekundę] = wynik 1,93 atak na sekundę na prawą rękę(czyli 1,93 ataków na sekundę)

Użycie 2x[sztylet][1,7 atak na sekundę w obu rękach] = wynik 1,3 ataków na sekundę na każdą rękę(czyli 2,6 ataków na sekundę)

Jest to szacunkowe, ponieważ zaciekawiony różnicą prędkości ataku na skrytobójcy postanowiłem sprawdzić ile ataków będę wykonywać jaką bronią i mimo, że pisała prędkość 1,5 ataków na sekundę z katarem, a z jednym sztyletem 1,93 ataki na sekundę, to katarem wciąż biłem O WIELE szybciej. Daje to wniosek, że używanie dwóch broni znacznie obniża prędkość jednostkowego ataku tymi brońmi?

Jest to tylko obserwacja zasuwających nad głową przeciwnika punkcików i spekulacja, jednak próbowałem kilkukrotnie i zawsze dało to ten sam wynik. Jeżeli ktoś również to zaobserwował, proszę o komentarz.

BTW. Max atk. spd + crit chance daje Ci 100% szans na unieruchomienie przeciwnika jeżeli odpowiednio skrytobójcą rozdałeś talent pod taką rzecz. 2s. unieruchomienia za każdy atak krytyczny sprawia, że przy max atk. spd. i nawet ~50% crit chance przeciwnik nie powinien mógł się ruszyć. Oprócz tego w unieruchomione cele jest talent który zwiększa obrażenia etc. Ale wszystko póki co jest w fazie przemyśleń i testów. Sam build jest buildem bardziej PvE i jeżeli wypali w 100% jest szansa na solowanie assasinem bossów, gdyby wartość obrony/uników była na tyle duża, że wraz z lifesteal będzie się leczył na tyle z własnych obrażeń, że nic nie będzie tracił. Ale zobaczymy jak to wyjdzie.

#24 Nieskalany

Nieskalany

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 320 Postów:

Napisany 09.06.2014 - 17:51:14

W bossy nie wchodzą stuny.

a1ex.png pai4.png kmb0.jpgpai4.png.a468X60_01_web.jpg

#25 _Naib_

_Naib_

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 94 Postów:

Napisany 09.06.2014 - 19:03:55

W bossy nie wchodzą stuny.

"Unieruchomienie" u sina to nie stun. To tylko zablokowanie możliwości poruszania się, cel może normalnie używać wszystkich umiejętności ... czy efekt działa na bossy? Nawet nie zwróciłem uwagi - na ogół ładnie siedzą na tanku. :P

Sam build jest buildem bardziej PvE i jeżeli wypali w 100% jest szansa na solowanie assasinem bossów, gdyby wartość obrony/uników była na tyle duża, że wraz z lifesteal będzie się leczył na tyle z własnych obrażeń, że nic nie będzie tracił.

Jeśli myślisz o PvE - na pewno taki 5% LS to miły dodatek, w każdym razie ....

- Build pod szybkość ataku w PvE 1v1 jest wygodny ze względu na możliwość częstego leczenia. Braki w krytyku nadrabia się wtedy częstotliwością ataku.

- Przy odpowiednim rozłożeniu statystyk całkiem fajnie może się też sprawdzić w AoE (ataki AoE nie mogą zadać obrażeń krytycznych, więc krytyk jest nieistotny), ale to bardziej pod daggery (taniec ostrzy + taniec śmierci to -25% do CD). No i jest też dodatkowy LS, więc łatwiej ustać. W każdym razie z magiem/snajperem i tak się nie zrównasz pod względem wydajności AoE. ;)

- O solowaniu bossów (takich prawdziwych, nie elitek) raczej zapomnij. Większa część z nich nic sobie nie robi z uników, a jak już "pacną" to za połowę hp. 5% LS niewiele tutaj da. Na 60 poziomie krytyk z ciosu w plecy odda z takim LSem jakieś 750-1250hp. Mocny, trwający kilka sekund rozpruwacz jakieś 1500, podczas gdy odtrucie z porównywalną mocą ataku da 6000-8000 hp co 4 sekundy. Nawet jeżeli będziesz w stanie ustać (np. takiego Zwierzobija), to w końcu skończy Ci się energia i albo kiting i 100 lat bicia, albo gleba. ;)

#26 Sheitah

Sheitah

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 318 Postów:
  • LocationZ lasu

Napisany 09.06.2014 - 19:38:25

Generalnie żadne CCki nie wchodzą w bossy.

#27 Bakkuren Shen

Bakkuren Shen

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 96 Postów:

Napisany 10.06.2014 - 17:06:11

Pięć dni farmienia karty, wciąż brak efektu. 38 lvl assasin ma bardzo ciężko w Małej Krypcie, a na dodatek zdarzają się naprawdę chamscy gracze, którzy mob trailingują potworki z całej mapy, tylko po to, aby Cię zabiły, ponieważ zabierasz mu jednego lub dwa potworki ze wszystkich, jakie się na mapie spawnią(niestety doświadczyłem parę razy takiego wydarzenia, pozdrawiam przy okazji idiotę, chama i prostaka, który to nałogowo robił, 59/60lvle przychodzące do tej lokacji farmić i zabijające 38lvl assasina w wyniku zbierania mobków... To właśnie honorowa postawa). 

Dałem sobie zadanie zebrać tą kartę, aby dokonać dalszych badań, ale coś mi nie wychodzi. Pięć dni, a do tego assasin na tym poziomie jest taki słabiutki i mnie zabijają co kilkanaście minut, wydaję majątek na uzdrowienie choroby pośmiertnej, ale się nie poddaję  :lol:

#28 oiraM

oiraM

Królewski Doradca

• Members
  • PipPipPipPip
  • 138 Postów:

Napisany 11.06.2014 - 09:18:48

co to za karta do life steal?

ja znam tylko karte z jakiegos nietoperza ktora zamienia 5% otrzymanych obrazen w hp

a jesli chodzi o punktowy LS to zgadzam sie ze on nie istnieje, 2x pierscionki z 2hp za uderzenie katar 3hp za uderzenie smiech na sali a nie leczenie ;p

odtrutka jedyna dobra rzecz 4 sec CD do tego uniki i mozna walczyc ;p

#29 Amarth

Amarth

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 140 Postów:

Napisany 11.06.2014 - 10:20:38

W karcie karlika jest błąd w tłumaczeniu. W rzeczywistości chodzi o 5% zadanych obrażeń

#30 Sheitah

Sheitah

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 318 Postów:
  • LocationZ lasu

Napisany 11.06.2014 - 10:33:46

Są jeszcze pieczęcie pod kradzież życia. Generalnie taki bulid ma przyszłość, ale tylko i wyłącznie na pve. (nie mówiąc o dziesiątkach milionów wydanych na te pieczęcie)

#31 Bakkuren Shen

Bakkuren Shen

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 96 Postów:

Napisany 17.06.2014 - 12:50:00

Najlepiej wejść z długiej niewidki. Teleport za plecy + Cios z ukrycia + rozpłatanie pancerza + Sabotaż, w tym momencie wróg nie powinien już żyć, ale jak wiadomo teoria rzadko idzie w parze z praktyką, a wróg nie dość, że zyje to jeszcze zaczyna dokazywać, co wtedy? Możliwości jest wiele... Macie mało hp? Chmura pod nogi i heal. Przeciwnik ma wiele efektów na sobie? (trucizna, krwawiące rany?), Cios zabójcy powinien załatwić sprawę. A jeśli macie dużo kostek wystarczy nagłe uderzenie.Minusem jest to, że łatwiej ulepszyć broń jednoręczną niż obu.

Nie zgodzę się, najlepiej wejść w Ukrycie i z umiejętności "Okowy Cienia" rzucić bombkę oślepiającą, od razu chowając się z Ucieczki w Cień, która generuje punkt przebiegłości. Przeciwnik ma na sobie jedną truciznę, przesuwamy się delikatnie w bok i używamy "Mrocznego skoku", który nakłada drugą truciznę przechodząc przez cel(który nawet podstawiając pod siebie AoE nie jest w stanie nas trafić jeżeli Mroczny skok został dobrze użyty). Następnie wykonujemy Skok za plecy, Atak z zaskocznia, zmniejszenie pancerza i jeżeli jesteśmy po 36 poziomie, to rozpruwacz. Gdyby przeciwnik żył po takim combo stosujemy zamrożenie i bijemy go ciosem żmii a następnie leczymy się z którejś z trucizn. Kiedy użyć Obłoku Trucizny? Albo na samym początku przed ukryciem, albo właśnie tuż po zamrożeniu. Stosunkowo niedługo później CD umiejętności "Ukrycie" powinno zejść, tak więc możemy znów się schować. 

Największa trudność Assasina to walka z Łowcą/Sniperem, ponieważ mają widzenie niewidzialnych. Jak to przejść? Wtedy na początku UCIEKAMY i czekamy aż ich widzenie niewidzialnych się skończy i dopiero się zbliżamy, kiedy nie mogą nas zobaczyć. Gra Assasinem, to gra Assasinem - to nie jest jakiś wojownik, który wskakuje w sam środek walki i atakuje, on ma się ukryć, zaatakować, zatruć, znów się ukryć, znów zaatakować, znów zatruć bawiąc się z przeciwnikiem, który nie wie jak ma dać sobie radę. Zdecydowanie jest to bardzo trudne, ale bardzo przyjemne, jeżeli opanujemy taką grę. 

Skąd takie przemyślenia? Grając Assasinem walczyłem czasem w PvP i jeżeli standardowo próbowałem się bić, przeciwnik wygrywał na pełnych życiach(co tam, że walczyłem z silniejszymi xD). Jeżeli jednak użyłem odpowiedniej strategii, to ja wychodziłem w pełni, a przeciwnik przegrywał. Mogę stąd zasugerować co następuje:

Walka przeciwko poszczególnym klasom:

Magowie:

- Uważać na AoE, walkę zaczynać z ukrycia i uciekać, żeby tylko fartem mógł nas trafić

- Używać Mrocznego Skoku, aby zatruć

- Używać Oślepiającej Bomby, aby zatruć(okowy cienia)

- Jeżeli Mag zużył umiejętności ściany ognia i odepchnięcia, można wskoczyć i zaatakować "All in", zadając możliwie maksymalne obrażenia. Polecam Robić to skokiem za plecy, ciosem zabójcy, bombą lodową(skok za plecy generuje punkt przebiegłości, więc jest to możliwe), następnie rozpruwacz.

Łucznicy:

- Zaczynamy od ucieczki, jeżeli mają aktywną zdolność widzenia niewidzialnych poza jego obszar widzenia, żeby nas nie zaatakował przypadkiem

- Atakujemy ile można, by jak najszybciej pokonać przeciwnika, nakładanie trucizn mile widziane po drodze, zawsze się przydają

Miecznicy(krzyżowiec/RC)

- Nie wiem, bo się nie spotkałem zbyt wiele, ale głównie wystarczyło nawet autoattackowanie, nie stanowili większej przeszkody

Złodzieje:

- W przypadku rozbójnika, trzeba zacząć od zniszczenia OGNISKA, a dopiero później można go atakować.

- W przypadku Assasina, trzeba być lepszym xD

Co więcej. Skrytobójca korzysta z tak wielu skilli, że najczęściej nie ma czasu na autoataki, które opierają się na zręczności.

Przy wyższej zręczności Assasin szybciej wyprowadza umiejętności, zręczność i prędkość ataku nie tylko zależy od samych instantowych umiejętności, posiadając wysoką prędkość ataku Assasin jest w stanie szybciej używać każdej umiejętności, ponieważ te opierają się na jego prędkości ataku.

"To chyba te najpopularniejsze, gdzie jest w miarę mało ludzi. Możecie też spróbować na Krokosie, ale Krokory trochę zbyt szybko łapia aggro, by można to było nazwać przyjemnym expieniem" - Nokomis

Po 1. Jeśli idzie o mrówki to sekta krzyżowców na 3X (nie wiem na którym dostają krzyż) (32 chyba) rozpieprza exp w towarzystwie magów więc mrówczenie dla Asasyna to udręka i już bardziej polecam spoty na modliszkach. Co do Krokorach, kwestia gustu, zgadzam sie z Tobą, można poexpić mało mają życia a i jak się człowiek pospieszy to aggro nie przeszkadza.

Polecam nie Krokory, ale Baphomety Juniory.

Same w sobie Krokory są przyjemne i nie trzeba ich zbierać, idziesz, zabijasz pojedynczo, a one ewentualnie się zbiegają i więcej ich jest, więc nie musimy do nich biegać. 

Baphomety Juniory dają wiele doświadczenia, jednak mają dość wysoki współczynnik ataku i trafienia, więc trzeba uważać i walczyć w grupkach do trzech.

NAJWAŻNIEJSZĄ RZECZĄ W GRANIU ASSASINEM JEST CIĄGŁE MONITOROWANIE STATUSU PRZECIWNIKA POD WZGLĘDEM AKTYWNEGO ZATRUCIA, BY W DOWOLNEJ CHWILI MIEĆ MOŻLIWOŚĆ RZUCENIA ODTRUCIA.

#32 _Naib_

_Naib_

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 94 Postów:

Napisany 18.06.2014 - 11:26:10

Nie zgodzę się, najlepiej wejść w Ukrycie i z umiejętności "Okowy Cienia" rzucić bombkę oślepiającą, od razu chowając się z Ucieczki w Cień, która generuje punkt przebiegłości. Przeciwnik ma na sobie jedną truciznę (...)

Drobny błąd - "okowy cienia" nakładają DoT tylko dla "wjazdu w plecy". ;) Trucizna, o której piszesz bierze się z talentu "tajne operacje". Niby drobnostka, ale może zepsuć komuś build. :)

#33 Bakkuren Shen

Bakkuren Shen

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 96 Postów:

Napisany 18.06.2014 - 12:21:07

Drobny błąd - "okowy cienia" nakładają DoT tylko dla "wjazdu w plecy". ;) Trucizna, o której piszesz bierze się z talentu "tajne operacje". Niby drobnostka, ale może zepsuć komuś build. :)

Dziękuję pięknie za poprawienie. Pisałem posta z pracy i nie miałem możliwości sprawdzenia wszystkiego. Racja, trzeba dodać talent "tajne operacje", aby cokolwiek miało sens.

#34 ZawartyPaktJPG

ZawartyPaktJPG

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 09.07.2014 - 23:02:05

Witam.
Mam pytanie według tego buildu po złożeniu trucizny preferujecie pójść w złodziejskie sztuczki czy morderstwo, i dlaczego ?
Pozdrawiam Arek.

#35 Bonnemort

Bonnemort

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 08.08.2014 - 14:53:47

ja pierwszą postać zrobiłam złodzieja ale przy 21lvl postanowiłam zrobić kolejną postać bo co chwilę zaliczałam zgona i misji nie mogłam wszystkich zrobić, mam wrażenie że ta postać potrafi zabijać tylko słabeuszy i to mnie irytowało

#36 TheBross69

TheBross69

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 2 Postów:
  • LocationDolny śląsk

Napisany 14.08.2014 - 08:52:48

Dzięki wielkie za poradnik, zapomniałaś tylko dodać, aby nie patrzeć na inne klasy (bo żal będzie dupe ściskał). Pozdrawiam:)

#37 Nokomiis

Nokomiis

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 52 Postów:

Napisany 05.09.2014 - 18:06:11

Witajcie. Dawno mnie tu już nie było. Jednak informacje wysłane na maila kazały mi tu wrócić. Musiałam, gdyż chciałam podziękować Wam wszystkim za ciepłe słowa. Cieszę się, że poradnik się przydaje. Nie wiem niestety na ile jest aktualny z obecną grą, gdyż dość dawno temu odeszłam od niej. (Bez obaw.. nie było to spowodowane postacią asasyna, powody były szersze, ale nie chcę o nich pisać.. gdyż sądzę, że te tematy dawno są już pozamykane, a przynajmniej mam taką nadzieję) Jestem szczęśliwa jednak, że wciąż młodzi adepci się na nim wzorują. Serce rośnie mi z tego powodu, bo dzięki temu wiem, że to co zrobiłam miało jakieś znaczenie i sens.

ZawartyPaktJPG - wybacz, że nie odpisałam Ci ale w związku z tym, że nie wchodziłam na RQ od bardzo dawna nie wiedziałam, że piszesz. Mam jednak nadzieję, że dałeś sobie radę i wytrwałeś przy Asasynie :)

Dablorze - Bardzo dziękuję Ci za to co napisałeś. Cieszę się, że mogłam pomóc. Aktualizacji jednak nie przewiduję, gdyż do gry raczej nie wrócę, wierzę jednak, że wybierzesz właściwą drogę.. Podstawą jaką ja stosuję w każdych grach tego typu jest: układaj skille tak jak wiesz, że będziesz ich używać :) nawet jeśli nie jest to doskonały build popierany przez graczy top, to jest to build którym Tobie gra sie dobrze i który ogarniasz bo jest stworzony pod Ciebie. Trzymam kciuki za Twojego asasyna

TheBross69 - Twoje rozkładanie talentów jak najbardziej popieram. Choć mówię nie wiem czy nie zmieniła się postać. Nie jestem w stanie stwierdzić teraz jak ludzie grają, ani czy postać została zbuffowana czy znerfiona... Jeśli zaś chodzi o skrótowce.. cóż.. znam "dialekt" sprzed około 4 miesięcy więc nie wiem czy będzie on wciąż aktualny :D Co zaś się tyczy ostatniego wpisu.. Właśnie patrz.. właśnie się porównuj. To doda Ci siły i pewności siebie. Wiesz dlaczego? bo TY musiałeś ten lvl wypracować naprawdę ciężką pracą. Nikt nigdy nie powie Ci, że łatwo Ci to przyszło. Zresztą.. grając tą postacią najlepiej o tym wiesz :)

Bakkuren Shen, _Naib_ - Gratuluję.. Sprawdzajcie, kłóćcie się ze mną... Analizujcie, wyciągajcie wnioski, wskazujcie błędy. Dzięki takim jak Wy Młodzi będą mogli poznać różne ścieżki i możliwości. Nie twierdzę, że jestem nieomylna. Ba.. nawet powiem, że zapewne nie jeden i nie dwa razy się pomyliłam w tym temacie. Badajcie. Przeanalizujcię tę postać na wskroś. Szukajcie Atutów. Dobry Asasyn to żywy Asasyn. Zywy zaś to ten który nie stoi w miejscu a szuka nowych rozwiązań. Nowych taktyk. Skrytobójca musi zaskakiwać. Działać torowo może wojownik. Ma pancerz i nie ma wielkiego pola do popisu. Waszą siła jest różnorodność. Szukajcie sytuacji, znajdujcie mozliwości. Macie moje błogosławieństwo

I Ty moja droga Bonnemort... - Szkoda, że nie dałaś szans swojemu asasynowi. To jest naprawdę trudna postać. Ale dająca wielką satysfakcję.. (przynajmniej masochistom) Ale pomyśl... Mag, wojownik sniper.. Expi bez kłopotów, zabija bez problemu. Jak szybko stanie się to nudne i nużące? Asasyn nie jest postacią left-click-jump. Asasyn jest postacią, która musi umieć upadać. Która po milionowej stracie życia zaprze się w sobie i stwierdzi - tak się tego nie da zrobić? to spróbuję w ten sposób... - i zginie znów.. i znów zacznie, inaczej..,. Asasyn musi się szkolić. To zabójca. Ale nie maszynkia do zabijania. To bardzo subtelna klasa. Mag sie będzie cieszył, że zabioł 5 bestii wyższych o 10 lvli owszem. Wiesz co będzie Twoją największą satysfakcją? Że mu uciekniesz. Bo przecież był o włos... a potem.. dopadniesz gdy będzie się tego najmniej spodziewał. Skrytobójca wymaga wielu poświęceń, ale i stalowej woli. Ale gwarantuje Ci, że takiej satysfakcji nie da Ci żadna inna postać. Przy żadnej innej serce nie stanie Ci z wrażenia.... Ale prawdą jest że skrytobójca uczy pokory.. Szacunku do przegranej ale i szacunku do przegranych. Mag zabijając nie zapamięta Twojego imienia. Skrytobójca zapamięta każdą swoją ofiarę :) jeśloi odnajdziesz w sobie dość sił.. może odkurzysz swojego asasyna?

Wszystkim tym, co kroczą tą drogą, życzę powodzenia i wytrwałości. Ale i szczerze gratuluję Wam tego wyboru. Jesteście wielcy... Pamiętajcie.

Pozdrawiam Was gorąco i trzymam za Was kciuki

Nokomiis

• BarteknieBartek likes this

#38 keRu

keRu

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 1 Postów:
  • LocationUnited Kingdom

Napisany 05.09.2014 - 19:50:37

A ja gram zupelnie inaczej niz wszyscy tu obecni, a mianowicie sztyletami glownie i pod str/dex. 53lvl, 168% attack speed (niedlugo bedzie ok 180% z totemem nowym i kolejnym 10x bonusem dex'a) i 30% crit chance : d. Moze kiedys podziele sie swoimi przemysleniami, zacna klasa - polecam dla wytrwalych. Milo, ze cos sie dzieje w tym temacie, bo nasza assassinowa spolecznosc jest dosc niszowa niestety. Pozdrawiam! : )

#39 X-Men

X-Men

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 06.10.2014 - 13:17:18

a zatrute rany i bomba ?? dawac ??

#40 Flabokotomy

Flabokotomy

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 69 Postów:
  • LocationTychy

Napisany 06.10.2014 - 13:26:49

Tak,jak najbardziej opłacalne jeszcze jak masz broń z kartą trucizny lub chaosu to bardzo przydatne do exp/pvp 

Dodaj odpowiedź

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych