Skocz do zawartości

Zdjęcie

PKK 3 za 60 zł

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
8 replies to this topic

#1 tomcio555

tomcio555

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 13.02.2014 - 13:41:27

Jake myśliecie, czy gry które wchodzą jutro do PKK czyli Alan Wake Złota Edycja, Borderlands GOTY itd. zostaną dodane do promocji ?  ;)

#2 Marcin

Marcin

Matuzalem

• Król Forum
  • 1649 Postów:

Napisany 13.02.2014 - 13:58:52

Jake myśliecie, czy gry które wchodzą jutro do PKK czyli Alan Wake Złota Edycja, Borderlands GOTY itd. zostaną dodane do promocji ?  ;)

Hej, wiemy na pewno - niestety nie wejdą do promocji.

#3 Hemiq

Hemiq

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 450 Postów:
  • LocationChojnów

Napisany 13.02.2014 - 14:05:01

Hej, wiemy na pewno - niestety nie wejdą do promocji.

Właśnie lipa, bo nie ma co wybrać.

Sam bym wziął Lost Planet: Wydanie Kompletne, ale:

a) nie ma co dobrać

B) to co już chciałem, to i tak mam już z innych źródeł lub ograłem na konsoli

c) boje się, że jak kupię a gry nie wykastrują z GFWL to już będę mógł ją na śmietnik wywalić.

Veni, vidi, vici - Gaius Julius Caesar

#4 tomcio555

tomcio555

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 13.02.2014 - 14:07:36

No, słabo właśnie ja bym kupił Alana Złotą Edycje i Bordery Goty i coś do tego jeszcze ale jak nie wejdą to słabo. Trzeba będzie kupić jutro osobno :D

Nie ma nawet cienia szans żeby weszły ? :P A może podstawka Borderów ?

#5 Hemiq

Hemiq

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 450 Postów:
  • LocationChojnów

Napisany 13.02.2014 - 14:12:00

No, słabo właśnie ja bym kupił Alana Złotą Edycje i Bordery Goty i coś do tego jeszcze ale jak nie wejdą to słabo. Trzeba będzie kupić jutro osobno :D

Nie ma nawet cienia szans żeby weszły ? :P

Jakby był cień szansy, to znając Marcina to by o tym napisał :)

P.S. Alan Wake: Złota Edycja był za $1 swego czasu (fakt, tylko cyfrowo) a Borderlands: GoTY też był w granicach $5 także jak nie ma promocji i Ci się pali to tych gier to bierz w boxach, a jak nie to czekaj na wyprzedaże :)

#6 Marcin

Marcin

Matuzalem

• Król Forum
  • 1649 Postów:

Napisany 13.02.2014 - 14:12:41

Nie ma nawet cienia szans żeby weszły ? :P

Na pewno tych gier nie będzie.

@Hemiq

Ja nie wierzę, by GfWL było zamknięte ot tak. Wydawca na pewno nie zostawi swoich Klientów na lodzie.

#7 tomcio555

tomcio555

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 13.02.2014 - 14:14:21

Jakby był cień szansy, to znając Marcina to by o tym napisał :)

P.S. Alan Wake: Złota Edycja był za $1 swego czasu (fakt, tylko cyfrowo) a Borderlands: GoTY też był w granicach $5 także jak nie ma promocji i Ci się pali to tych gier to bierz w boxach, a jak nie to czekaj na wyprzedaże :)

No chyba jutro zamówie normalnie na muve :D

#8 Hemiq

Hemiq

Grinder

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 450 Postów:
  • LocationChojnów

Napisany 13.02.2014 - 14:19:53

Na pewno tych gier nie będzie.

@Hemiq

Ja nie wierzę, by GfWL było zamknięte ot tak. Wydawca na pewno nie zostawi swoich Klientów na lodzie.

Szczerze? Taki Nordic Games nie może Juiced 2 (byłe IP THQ) przekonwertować np na Steam czy wykastrować z GFWL bo coś jest nie tak z licencją na auta czy na soundtrack które są zawarte w grze i nie mogą nic zrobić. CapCom też nie dał jasnych sygnałów - tylko wiadomo że Super Street Fighter IV: Arcade Edition (czy jakoś tak) na Steam przerzucą. Także nigdy nie mów nigdy :P

No chyba jutro zamówie normalnie na muve :D

To fajnie, Borderlands: GoTY polecam w coopie. Grałem w singlu na X360. Przelazłem, ale już pod koniec dostawałem [color=#ff0000;]ataku szału[/color]. A Alan Wake, to klasa sama w sobie. American Nightmare nie ruszałem, ale też niby spoko chociaż że na shooter bardziej przerobiony :)

Ten post był edytowany przez Marcin dnia: 13.02.2014 - 15:17:18
Panie, bez wulgaryzmów pls

#9 tomcio555

tomcio555

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 13.02.2014 - 14:27:53

Szczerze? Taki Nordic Games nie może Juiced 2 (byłe IP THQ) przekonwertować np na Steam czy wykastrować z GFWL bo coś jest nie tak z licencją na auta czy na soundtrack które są zawarte w grze i nie mogą nic zrobić. CapCom też nie dał jasnych sygnałów - tylko wiadomo że Super Street Fighter IV: Arcade Edition (czy jakoś tak) na Steam przerzucą. Także nigdy nie mów nigdy :P

To fajnie, Borderlands: GoTY polecam w coopie. Grałem w singlu na X360. Przelazłem, ale już pod koniec dostawałem ataku szału. A Alan Wake, to klasa sama w sobie. American Nightmare nie ruszałem, ale też niby spoko chociaż że na shooter bardziej przerobiony :)

Właśnie w pobobno w Borderach samemu wieje nudą ale w coopie jest zarąbista zabawa.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych