Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak zresetować cechy i talenty

9 replies to this topic

#1 Takatsuki

Takatsuki

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 08.02.2014 - 14:08:07

Mam 21 lvl, jednak chciałbym zestartować cechy i talenty, ale nie mam pojęcia jak to teraz zrobić, bo myslałem, że będzie można dowolnie resetować, ale potem w sklepie zauwazyłem, że sa do zakupu po 700 golda takie liscie i są do 20 lvl, niestety ja mam 21 i nie moge ich uzyć. Czy w takim razie jest jakaś teraz mozliwośc restartu statytyk? Czy jedyna mozliwość, to gra od zera?

#2 Anomander

Anomander

Znawca

• Ekspert Royal Quest
  • PipPipPipPipPip
  • 257 Postów:
  • LocationOpole

Napisany 08.02.2014 - 14:22:23

W item shopie znajdują się przedmioty, które pozwalają na reset cech oraz talentów po osiągnięciu 21 poziomu.

Szukaj ich w zakładce przedmioty jednorazowe.

• Norad likes this

ogvk.jpg

#3 choco

choco

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 57 Postów:

Napisany 08.02.2014 - 14:26:55

Mistrz Bastiff pozwala zresetować statystyki. Jest w mieście (lewy górny róg mniej więcej). W IS itemki od resetów są po 99r, więc sam oceń czy warto.

• Norad likes this

#4 Cyslaw

Cyslaw

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 09.02.2014 - 16:49:47

To ja się podłączę. Mam jeszcze 20 lvl, więc może da się coś zrobić. Otóż chciałbym zresetować talenty, ale ten listek resetuje tylko cechy. A tego questa u bastiffa zrobiłem wcześniej i rozdałem talenty od nowa. Teraz wprowadziłbym małe zmiany i nie wiem, da się nie korzystając z IS ?

#5 Sheitah

Sheitah

Gracz Niezawodny

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 318 Postów:
  • LocationZ lasu

Napisany 09.02.2014 - 16:56:14

Obok baśki jest NPC który sprzedaje, żółte listki które resetują talenty. Koszt to 700zł

• Norad and Cyslaw like this

#6 choco

choco

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 57 Postów:

Napisany 09.02.2014 - 17:02:12

Przy okazji, Mistrz Bastiff (chyba nie pomyliłem nazwy), resetuje staty i talenty. Sam tego nie potwierdziłem, ale podobno resetuje całkowicie i tylko raz.

#7 Cyslaw

Cyslaw

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 09.02.2014 - 17:58:28

Sheitah Dzięki wielkie, o to chodziło ;)

choco No wiem o tym ale ja właśnie zrobiłem tego questa i mi zresetował, tylko wtedy rozdałem wszystko tak samo,  dopiero teraz stwierdziłem że mi talenty nie pasują. Na szczęście żółty listek wszystko załatwił.

#8 Guest_Gość_*

Guest_Gość_*
  • Guests

Napisany 09.10.2018 - 17:45:36

mam 27 gdzie moge kupic item na reset cech ? pozdro 2k18

#9 BirdMashine

BirdMashine

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 138 Postów:

Napisany 10.10.2018 - 09:50:13

Miałeś szansę do max 20 lvla, teraz masz 3 wyjścia. 

1. Kupić item ze sklepu premium/targu jeżeli ktoś wystawia - coś związane z mandragorą, nie pamiętam dokładnie.

2. Quest na reset cech jak i talentów dostępny u Bastiffa - Welinga w stolicy, stoi kawałek dalej niż wejście do kanałów. Pamiętaj że jest on jednorazowy.

3. Pójść do jaskiń w wieży w Illayr i zebrać 600 elenium, z nimi idziesz do maszynki która stoi obok bastiffa i tam klikasz "reset cech"

Skesh

BirdMashine

Noonamed

Find Me

#10 XxMARCINxX

XxMARCINxX

Gracz

• Members
  • PipPipPip
  • 64 Postów:

Napisany 10.10.2018 - 15:18:53

Opcja 3 będzie jedynym logicznym rozwiązaniem dosłownie 10min zbierania kuleczek.

Dodaj odpowiedź

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych